Sari la conținut

❤noua in oras!sunt fierbinte!! ❤


ostepoc

Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Te-ai "fript" pentru că ai fost comod, nu ai pus numărul de telefon, textul anunțului și pozele. Și nici măcar nu l-ai deschis în secțiunea potrivită.

Asta e scopul contului tau verde ? S-o faci pe-a moderatorul si sa dai cu minus in toate partile ? Nu te chinui, sunt inapti pe Iasi care au ajuns la -70 si inca posteaza aceleasi ineptii cretine si retarde.

 

PS. De ce pula mea are buzele alea de parca m-ar pupa in varful pulii ? O poza cu o fata normala nu si-a facut....

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Asta e scopul contului tau verde ? S-o faci pe-a moderatorul si sa dai cu minus in toate partile ? Nu te chinui, sunt inapti pe Iasi care au ajuns la -70 si inca posteaza aceleasi ineptii cretine si retarde.

 

...

Nu e ăsta scopul... Acum la -400 de puncte ești banat de sistem... am pățit-o și eu și apoi m-am trezit verde, nu l-am cumpărat eu...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Acum 2 saptamani avand drum prin iasi si fiind cazat la un hotel din centrul orasului am sunat la respectiva stabilind cu ea o intalnire la hotel cu inca o colega a ei,eu fiind cu inca un prieten.Pe scurt....fata reala dar servicii de fff slaba calitate...totul mecanic fara pic de preludiu.Ne-am inteles pt 500 lei pt 2 ore iar dupa un oral executat prietenului meu   cand a venit randul meu a inceput sa zica sa nu o ating ca ea nu face "de astea'   ea vine si se apuca direct de treba.In conditiile aceste i-am spus ca poate sa plece....mi-a inapoiat 200 lei :laugh2 ....grea este matematica motivand ca nu are schimbat...nu-i nimic aveam eu

Deci....fata reala....servicii zero...atitudine zero...raport servicii pret...nu se merita...bani aruncati in vant

 Nu recomand decat pt cine vrea sa arunce niste bani

Sambata voi ramane iar in iasi si sper sa am noroc  cu toate ca oferta vad ca este f slaba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost eu la fata asta, are locatie pe Tutora, arata ok....insa la servicii e varza. E genul de pitipoanca care vrea sa o platesti fara sa ofere nimic. Din pct meu de vedere e de evitat complet. Nu are rost sa dau note, la servicii e 0.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...