Sari la conținut

Doamna,casatorita,38 ani,imbin utilul cu placutul!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cum indica si prietenul nostru gvbolovan , s-a mai discutat pe subiect.

Este o babuta destul de educata scrie corect si bine, foarte pragmatica. Am conversat putin cu ea pe publi24,  i-am pus cateva intrebari de genul daca mai este cineva in apartament si alte detalii pe care eram curios sa le stiu.

Mi-a spus ca eu par ca nu sunt hotarat ca vreau sa vin la ea si m-a blocat pe publi24.

 

M-am enervat si mi-am facut alt cont, am intrat din nou in joc, am zis ca daca are atata tupeu sa imi dea block sigur se bazeaza pe ceva si este un milf cu greutate.

Mi-am dat numarul, m-am dus la ea.. vroiam sa o vad .. la fel cum vrei sa vezi un sofer care te enerveaza in trafic..  vrei sa ii vezi fata. Am gresit.  Ea o baba curva batrana, arata ca un betiv tractorist de la care ai cumpara motorina furata cu 3 lei la un colt cu semafoare inteligente.

 

Probabil se fute ok si are experienta dar nu arata prea bine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Cred ca da .. le foloseste de mult nu mai apar in alte locuri. Nu mi-am dat seama ca am plecat de la usa si era imbracata gros :-) cand mi-a deschis usa.

 

te astepta imbracata sexy......se numeste stilul ceapa, cat mai multe straturi.......e mai mare surpriza cand le dai jos! :))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost si eu la ea acum vreo 5 luni cred, la inceputul verii, mai mult din plictiseala si atras de anuntul putin mai deosebit

am ramas pentru ca situatia nu era atat de grava incat sa plec

cu fiecare client nou, mai intai il testeaza putin in dialog sa vada despre ce e vorba, eu am vorbit cu ea vreo 3 zile la rand pana mi-a zis adresa

locatia e un apartament pe la etajul 5 sau 7, nu mai tin minte, liftul e nasol rau, din ala vechi

camera e ok amenajata

 

tipa o fi avand vreo 37 sau 40 de ani dar arata de mai mult, e MILF clar, fara discutie, e doar pentru cei care vor mature

pentru varsta ei arata ok la corp, putin robusta dar nu grasa

e placuta la discutii si priceputa la sex, se straduieste, la oral e foarte ok

 

pozele sunt false, e mult mai creloa, aproape sigur olteanca

eu n-am mai mers pentru ca nu sunt amator de mature

 

a cerut si i-am dat 100 lei pe ora cu oral si normal insa cand am ajuns acolo, am luat doar oral, am renuntat la normal

am avut si numar de telefon dar nu l-am salvat, nu am deschis thread pentru ca nu prezenta interes

 

totusi fata de tigancile cu 50 lei oralul unde doar ti-o freaca, e cu cateva clase peste alea deci cine vrea un oral ieftin si ok, poate sa mearga, cred ca 80 lei doar oralul

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost si eu la ea acum vreo 5 luni cred, la inceputul verii, mai mult din plictiseala si atras de anuntul putin mai deosebit

am ramas pentru ca situatia nu era atat de grava incat sa plec

cu fiecare client nou, mai intai il testeaza putin in dialog sa vada despre ce e vorba, eu am vorbit cu ea vreo 3 zile la rand pana mi-a zis adresa

locatia e un apartament pe la etajul 5 sau 7, nu mai tin minte, liftul e nasol rau, din ala vechi

camera e ok amenajata

 

tipa o fi avand vreo 37 sau 40 de ani dar arata de mai mult, e MILF clar, fara discutie, e doar pentru cei care vor mature

pentru varsta ei arata ok la corp, putin robusta dar nu grasa

e placuta la discutii si priceputa la sex, se straduieste, la oral e foarte ok

 

pozele sunt false, e mult mai creloa, aproape sigur olteanca

eu n-am mai mers pentru ca nu sunt amator de mature

 

a cerut si i-am dat 100 lei pe ora cu oral si normal insa cand am ajuns acolo, am luat doar oral, am renuntat la normal

am avut si numar de telefon dar nu l-am salvat, nu am deschis thread pentru ca nu prezenta interes

 

totusi fata de tigancile cu 50 lei oralul unde doar ti-o freaca, e cu cateva clase peste alea deci cine vrea un oral ieftin si ok, poate sa mearga, cred ca 80 lei doar oralul

Aia din poze arata excelent din ce scrieti voi e evident cu poze false grav

Link spre comentariu

In caz ca are cineva nevoie de nr ei acesta e 0723974755 , am vorbit cu ea pe publi24 ca acolo nu si-a pus nr de contact , mia dat acel nr si am vorbit pe whatsapp cu ea , in cele din urma i-am tras o vizita , dar sa nu va asteptati la ceva grozav la usa , intradevar ca e cea din poze dar un pic mai neagra nu comentez aspectul ei , eu am vizitat-o doar din cauza obsesiei mele cu MILF-uri , nu dau mI multe detalii cine vrea o milf eu o recomand pe asta ca meserie stie

Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

pai pune anuntul foarte rar, nu are nr de telefon si primeste pe cine vrea ea dupa indelungi verificari in prealabil, nu stiu de cine se fereste

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...