Sari la conținut

18 ani blonda 0746393719 / 0745859028 / 0757479552 interesant?!


kkmitz

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost eu, langa iulius Park residence.

E frumusica, corp slim proportionat frumos, picioare, fund faine, sani micuti. Conversatie ok, amabila si draguta.

Dar e mica, si nu ma convinge ca are peste 18.

N-am ramas. Poate chiar are 19 si arata de 16, treaba ei. N-o sa-i cer sa-mi arate un act de identitate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Is chiar in dubii. Tatuajul este intr-adevar identic cu cel din thread-ul tipei din Beclean. (Uite asa am clarificat si satul...) Insa eu la fata locului nu-mi aduc aminte sa fi avut acel tatuaj, avea ceva mai mic pe spate, parca. Dar la ea puteai ejacula fara probleme in gura, mutra era altfel si sigur nu parea **spam editat**.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hmm... acuma ii vad tatuajul de pe spate. Yepp, e aceeasi (poate cand i-am ejaculat eu in pizda inca nu avea pe gamba). Poate fi stearsa munca de detectiv si unite threadurile.
Sa ma grabesc inainte sa se faca iar circulatie ca la bordel la ea, cum era inainte, s-o reumplu cu sperma.

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Hmm... acuma ii vad tatuajul de pe spate. Yepp, e aceeasi (poate cand i-am ejaculat eu in pizda inca nu avea pe gamba). Poate fi stearsa munca de detectiv si unite threadurile.

Sa ma grabesc inainte sa se faca iar circulatie ca la bordel la ea, cum era inainte, s-o reumplu cu sperma.

da ce ma tu ai futut-o fara prezervativ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da ce ma tu ai futut-o fara prezervativ?

No binieee, tot ce mișcă fute fără 😂😂😂😂😂. Umbla mai devreme un câine mai crăcănat pe strada cu o tăbliță pe care scria #coaierezist 😂😂😂😂😂
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Fost, vazut, futut. E cea din poze . Are vreo 19 ani dar sexul a fost bun.aparatamentul actual e foarte fain zina parklake residence undeva pe dunarii( nu sunt din cluj , cam cam dupa ce am vazut pe usi pe acolo) .

Am platit o finalizare si chiar nu ma grabit deloc.

Are sani foarte frumosi si ii place sa ii prinzi in timpul sexului

Facut un dus inainte si apoi a inceput cu un oral protejat Pana iam zis eu ca putem incepe cu fofoloanca . Am in ceput cu o calarie ( ea pe mine ) pana a omobit apoi un misionar apoi picioere in aer si apoi capritA a zis ca ii place capra cel mai mult si palme peste fund.

Ok nu e colorata deloc. Da fata e de la tara dar e foarte guraliva.

Halatul 100 ron

Recomand pentru ceca carne fres

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde sunt bine primit
  • Oras:Oriunde sunt bine primit

Vizitat domnisoara undeva prin luna februarie, martie, nu mai retin exact, achitat 200 lei pentru 1h.

Locatia era undeva pe strada Teodor Mihali, iar ca atitudine ii dau un 8,5.

Foarte vorbareata, tinerica, blonda si sexy. Mie personal mi-a placut mult fundul ei si sunetul creat in 2-3 minute de normal. 

In rest, oral, un numar, deoarece prima oara a fost de acomodare, dar nu m-a lasat neterminat si si-a dat silinta.

Daca ar mai lucra putin la atitudine si ar fi mai pisicoasa - probabil sunt eu subiectiv aici, as fi clientul ei fidel.

Prestatia a fost ok, desi am incercat normal doar putin - avea unele probleme de sanatate atunci si putea sta doar in cateva pozitii, nu a fost deranjant neaparat pentru ca a compensat cu oralul si s-a purtat frumos.

Aspect: 9,5

Atitudine: 8

De revenit probabil in viitor, dar sigur as mai vrea sa o lovesc o data cel putin! Are anunt nou pe publi, trebuie doar sa fiti putin atenti! Daca esti curat si nu simte mirosuri dubioase oralul il face NP. Pace fratilor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde sunt bine primit
  • Oras:Oriunde sunt bine primit

Cum pula sa futi doar 2-3 minute?

În condițiile în care fata s-a plâns puțin de dureri de spate + alte probleme pe care le avea, îți cam taie cheful. Înțelegi coițe?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...