Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Oana - 0737263000

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
4 raspunsuri in acest thread

#1 petrolafgan

petrolafgan

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    26 October 2016
  • Reputatie: 4

Postat 11 November 2017 - 12:27 AM

Intr-o escala la Ploiesti, cautand ceva online cu recenzii (nu a raspuns nici una) am hotarat sa merg la noroc la una ce imi place cum arata, asa ca..:

Nume: Oana
    Varsta: 21

Greutate: ~50

Inaltime: ~1,65

Oras: Ploiesti

Zona: Aproape de centru (GHE. Doja) - (locuri de parcare si moca si cu taxa) - din ce am inteles schimba locatia, dar tot in Ploiesti

Locatia: Curata, amenajata simplu - baia simpla, curata cu gel de dus si prosop

Igiena:      10 - dus inainte de actiune, epilata, curata

Aspect:     10 - carnea tare, sanii marisori, pe gustul meu - nu stiu la altii

Oral p/np:   9 - depune munca, schimba ritmul, ofera atentie zonelor adiacente, incercari de deep - nu cred ca face CIM

Normal:     10 - m-a intrebat cum vreaui, nu se da inapoi de a prelua conducerea calare - geme - se misca bine, face opturi

GFE:          9 - in timp ce-mi faceam "treaba" ma strangea in brate, ma "zgaria" (mult spus - ma mangaia, mai corect) cu ungiile, m-a sarutat peste tot - nu face FK - deschisa la discutii, happy

Anal:          -  - nu am intrebat

Poate mi-a placut mie prea mult de ea si mi s-a parut mai wow decat este :D

Halatul: 150 lei/finalizare (~30 minute) | 250 lei/2 finalizari (aka ora - cu masaj intre numere - discutii)

Per total am stat peste o ora, nu a fost graba (dupa dusul de la plecare am mai stat 10 minute sa mai schimbam o vorba, desi ii suna telefonul)

Zice ca isi selecteaza clientii, nu accepta rromi, dubiosi, minori sau in stare de ebrietate

De revenit?: Da, cand am buget si trec prin zona :)

Poze mai jos - spor la "treaba"

Fisier atasat  Oana255026.jpg   68.41KB   74 download

Fisier atasat  Oana255031.jpg   76.46KB   29 download

Fisier atasat  Oana255027.jpg   127.23KB   33 download

P.S. Prima mea recenzie, nu dati cu pietre

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 fortunys

fortunys

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2017
  • Reputatie: 5

Postat 11 November 2017 - 01:06 PM

Cum ar suna un slogan real pentru o reclamă !!!

Ne-am obişnuit cu ideea că unele reclame sunt mincinoase...suna a reclama :slap2 sper sa ma insel

• 1

#3 jardel

jardel

magnum cum pizdae

• Maistru Curvar
    • 134 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2013
  • Reputatie: 126

Postat 12 November 2017 - 06:15 AM

Ce reclama visezi...doar se vede clar in poze ca-i de de 1,65m cu 50kg!!!  :slap2 

Acum ca userii vechi au parasit forumul pe usa din dos (n-au inteles ca banul face legea aici), sa facem loc si la cateva aberatii!

• 1

#4 eclesiastul

eclesiastul

Subconscious beliver

• Membru Premium
    • 110 Postari:
    • Inscris la:
      19 August 2012
  • Reputatie: 116

Postat 13 November 2017 - 01:09 AM

Intr-o escala la Ploiesti, cautand ceva online cu recenzii (nu a raspuns nici una) am hotarat sa merg la noroc la una ce imi place cum arata, asa ca..:

Nume: Oana
    Varsta: 21

Greutate: ~50

Inaltime: ~1,65

Oras: Ploiesti

Zona: Aproape de centru (GHE. Doja) - (locuri de parcare si moca si cu taxa) - din ce am inteles schimba locatia, dar tot in Ploiesti

Locatia: Curata, amenajata simplu - baia simpla, curata cu gel de dus si prosop

Igiena:      10 - dus inainte de actiune, epilata, curata

Aspect:     10 - carnea tare, sanii marisori, pe gustul meu - nu stiu la altii

Oral p/np:   9 - depune munca, schimba ritmul, ofera atentie zonelor adiacente, incercari de deep - nu cred ca face CIM

Normal:     10 - m-a intrebat cum vreaui, nu se da inapoi de a prelua conducerea calare - geme - se misca bine, face opturi

GFE:          9 - in timp ce-mi faceam "treaba" ma strangea in brate, ma "zgaria" (mult spus - ma mangaia, mai corect) cu ungiile, m-a sarutat peste tot - nu face FK - deschisa la discutii, happy

Anal:          -  - nu am intrebat

Poate mi-a placut mie prea mult de ea si mi s-a parut mai wow decat este :D

Halatul: 150 lei/finalizare (~30 minute) | 250 lei/2 finalizari (aka ora - cu masaj intre numere - discutii)

Per total am stat peste o ora, nu a fost graba (dupa dusul de la plecare am mai stat 10 minute sa mai schimbam o vorba, desi ii suna telefonul)

Zice ca isi selecteaza clientii, nu accepta rromi, dubiosi, minori sau in stare de ebrietate

De revenit?: Da, cand am buget si trec prin zona :)

Poze mai jos - spor la "treaba"

attachicon.gifOana255026.jpg

attachicon.gifOana255031.jpg

attachicon.gifOana255027.jpg

P.S. Prima mea recenzie, nu dati cu pietre

Apropos de PS: din contră, față de alții care fac laba la frază degeaba, tu ai contribuit cu ceva. Mulțumim!

• 1

Eclesiastul

Etalon note de 10:
    Locație | Aspect 1 2 3 | Oral | Normal 1 2 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 futacu_din_carpati

futacu_din_carpati

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 134 Postari:
    • Inscris la:
      23 February 2015
  • Reputatie: 84

Postat 13 November 2017 - 07:33 PM

vazut si eu fata , nr de tel din anunt locatie .liceu caragiale .

draguta fata bruneta la vre-o 165 .. tatoane mari , cur mare bun de intepat , primu care am intrebat daca face nal ca in anunt scria ceva de genu total ,dar a zis ca nu face ..ma rog e draguta la fata , cam mult zic 150 tragearea 

aspect -8 

oral -8 mi-a placut si am finalizat pe bidoane 

normal ... nu am mai vrut ca mi-a placut la oral

gfe -9 e amabila dar pe mine chiar nu ma intereseaza 

anal ...am zis ca nu face , zice ea

tragerea 150 numaru ... e cam scump ..io nu mai dau . de recomandat da , per total o experienta ok

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi