Sari la conținut

Isabela 0726026184


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

buna, sunt isabel! Sunt noua în Brasov ( 2 zile ) Am 23 ani, 1,70 inaltime, slim. daca iti doresti sa petrecem clipe minunate impreuna, nu ezita sa ma contactezi. iti pot oferii: oral, normal si mici fantezi. 150/1 fin, 200/2 fin, oral fără 50lei extra.speak english and italian. Fac deplasări și la hotel! 0726026184

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Pai ce pot sa spun decat ca merita 200 ora doar pentru cum arata . E mai frumoasa decat in poze ... si are un corp cum intalnesti foarte rar ... are un fund perfect sani nu prea are dar iti vine sa pupi sfarcurile zilnic. Tipa a facut video dupa cum se vede in unele poze si are de pierdut din cauza faptului ca e sincera, cred ca noua in domeniu si nu se preface ca ii place maxim de tine . E genul ala pentru care sexul e doar un sport . E papusa oricum gagica . Ca note: Op:6-7 ON:nu stiu , NP:9(cand se urca pe tine e ceva cum rar vezi) GFE-cam lipsa ... e de incercat ca e buna rau

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Bună seara. Am fost și eu la această domnita. Nu pot să afirm că este de o frumusețe răpitoare dar nici nu pot să afirm ca este urata. Domnita este gen slim. Locația este în zona Bd. Griviței.Baia este curata, prosop curat, gel de dus prezent. Început cu un OP executat bine ( fara atentie la zonele adiacente). Ca și actiune nu geme deloc ( gen Amalia top) și accepta orice poziție. Finalizat cu un ON în gurita ( extra 50 lei). Per ansamblu o experienta plăcută. De revenit, mai ales ca domnita doreste sa ramana cat mai mult la noi în oraș. O recomand. Sper ca recenzia mea sa va fie de folos. O seara frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

150 finalizarea. Cred că nu mai este în oraș domnita ( sau cel puțin nu în locația în care am vizitat-o eu) În locație este acum Ramona.[/quote

 

Bună! Ba da, sunt încă în Brașov. M-am mutat în Bartolomeu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună seara. Am fost și eu la această domnita. Nu pot să afirm că este de o frumusețe răpitoare dar nici nu pot să afirm ca este urata. Domnita este gen slim. Locația este în zona Bd. Griviței.Baia este curata, prosop curat, gel de dus prezent. Început cu un OP executat bine ( fara atentie la zonele adiacente). Ca și actiune nu geme deloc ( gen Amalia top) și accepta orice poziție. Finalizat cu un ON în gurita ( extra 50 lei). Per ansamblu o experienta plăcută. De revenit, mai ales ca domnita doreste sa ramana cat mai mult la noi în oraș. O recomand. Sper ca recenzia mea sa va fie de folos. O seara frumoasa.

Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cred că merită cu fin orala ,sunt destul de rare astea care fac ,Ești cumva prietena cu Ramona? V as lua la pachet dacă e posibil?

Nu. Nu ne cunoșteam. Dar am auzit ca s-a mutat o fată acolo. Avea rezervat apartamentul pentru o perioada, înainte sa vin eu în Brașov.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna,

Ai fost pe Bucuresti o perioada scurta, dar nu am apucat sa trec pe la tine. Voi trece prin Brasov in delegatie la sfarsitul lunii, outcall ai putea sa vii cateva ore?

Bună! Sigur ca da. Când vii mă contactezi. Acum am nr de telefon 0726026184

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...