Sari la conținut

Doamna Blonda, noua in oras.


andytm

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare. Astazi an fost si eu la roxana nu sttiu de ce isi zice "doamna" ca e tanara si frumoasa pe deadupra este cea din poze inaltuta un corp superb foarte vorbareata nimic de reprosat.am sunat mu-a indicat adresa mi-a sous sa vin in 20 de min trebuia sa faca dush cand mu-a deschis usa am csm ramas cu gura cascata dupa usa era o blonda mai mult dezbracata (aproape complect) m-a poftit inauntru m-a intrebat daca servesc un suc sau o apa, nu am refuzat doar gafaiam am urcat etajele am primit un prosop curat di am plecat la dus. Baia curat camera la fel m-am asezat pe pat am incrput sa ne sarutam pe corp si am trevut la un 69 megatare face un oral buun cu supt de oo parea sa ii placa limba mea in pasarica ei gemea fain dupa vreo cateva minute de oral mi-a pus caciulita si am pus-o deasupra sa ma pot juca cu sanii ei si sa o pot tine de cur care este minunat. Ginalizat in caciulita imbracat stat putin la povesti platit 100 de lei meritati pe deplin si plecat. Ca note vu siguranta vor fi mari nu am nici un tepros de facut.
Locatie 9
Atitudine 10
Aspect 9
Oral 10++ suge bine oo-le
Normal 10 s-a umezit natural( sau de la limba mea) per ansamblu sunt super multumit.din pacate nu o sa stea foarte mult pe aici ar trebui sa o convingem sa ramana e ceea ce trebuie ca pret si calitate. Bafta la futut si sper sa va ajute recenzia. Cum se zice"ciocane tari"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare. Astazi an fost si eu la roxana nu sttiu de ce isi zice "doamna" ca e tanara si frumoasa pe deadupra este cea din poze inaltuta un corp superb foarte vorbareata nimic de reprosat.am sunat mu-a indicat adresa mi-a sous sa vin in 20 de min trebuia sa faca dush cand mu-a deschis usa am csm ramas cu gura cascata dupa usa era o blonda mai mult dezbracata (aproape complect) m-a poftit inauntru m-a intrebat daca servesc un suc sau o apa, nu am refuzat doar gafaiam am urcat etaje am primit un prosop curat di am plecat la dus. Baia curat camera la fel m-am asezat pe pat am incrput sa ne sarutam pe corp si am trevut la un 69 megatare face un oral buun cu supt de oo parea sa ii placa limba mea in pasarica ei gemea fain dupa vreo cateva minute de oral mi-a pus caciulita si am pus-o deasupra sa ma pot juca cu sanii ei si sa o pot tine de cur care este minunat. Ginalizat in caciulita imbracat stat putin la povesti platit 100 de lei meritati pe deplin si plecat. Ca note vu siguranta vor fi mari nu am nici un tepros de facut.

Locatie 9 

Atitudine 10

Aspect 9

Oral 10++ suge bine oo-le

Normal 10 s-a umezit natural( sau de la limba mea) per ansamblu sunt super multumit.din pacate nu o sa stea foarte mult pe aici ar trebui sa o convingem sa ramana e ceea ce trebuie ca pret si calitate. Bafta la futut si sper sa va ajute recenzia. Cum se zice"ciocane tari"

Pentru ca e doamna ca fel de a fi , nu se haloseste nu umbla cu prostii 

Asa  ceva avem nevoie dar greu de gasit si daca ar ramane multi/multe ar face spume si apoi una alta

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare tuturor!

Incep prin a spune (iarasi) ca eu am o oarecare slabiciune pt. blonde. So I just had to see 4 myself what´s all tha fus about.

Am vb cu doamna la tel si am convenit asupra unei programari. Dupa comunicarea adresei, apelez la Waze pt o coordonare mai buna, dar nu ajungeam in timp util comform timpului estimat de catre aplicatie. Noroc ca mai stiu unele stradute de prin Tm + ca am primit comfirmare din partea doamnei ca ma asteapta...dornica!

In drum spre locatie, incercam sa-mi dau seama daca nu cumva o stiam deja...locatia(destinatia) imi era oarecum familiara, mißam dat seama abia dupa ce am ajuns, mai fusesem acolo la o alta doamna...proaspat promovata.

Anyway, ajung si dupa usa era o blonda draguta, foarte draguta, dar iarasi, dupa mine nu pot sa o incadrez la categoria "doamna" decat dupa comportament, dupa varsta not so much. Not important.

O scurta abatere la baie, dupa ce in prealabil am stat umpic la taclale la un suc si revenit fresh in camera de action.

Este o fata frumusica, vorbareata, placuta...deh, e blonda si am zis ca imi plac blondele, poate m-am lasat dus de val dar nu cred...

Beneficiat de un ON umed si foarte accentuat, nu m-ai retin exact daca a fost cu ceva atentie la adiacente sau nu, parca cu ceva usoare urme de dinti, dar foarte putin...parca cat sa-mi dea senzatie destul de interesanta intre durere si placere. Montat un prezervativ si schimbat cateva pozitii, cu interdictie la pozitia capra, cu mine cica nu poate. Nimic de obiectat din partea mea ca nah...avem de unde alege :) Din cate imi aduc aminte sper sa nu gresesc, fata geme destul de placut, poate chiar prea placut pt mine care sunt un credul...drept urmare am finalizat entuziasmat de sunetele placute.

Mers fuguta la baie pt igienizare, terminat sucul si am tulit-o.

Notele mele pt frumusica blonda*

ON - 8

NP - 8,5

Igiena - 10 miroasea placut

GFE - 9 m-am simtit bine in compania ei

Halat - 100 Ron/fin

Eu posibil sa revin dupa ce-mi revin financiar.

Bafta tuturor!

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut, am fost eu astazi la ea, prima "fata de pe net" a mea. Fata superba, zona aradului (zice ea adresa la telefon). numai 10 minute am reusit sa rezist, oralul o fost exceptional. Nu am stat prea mult de vorba, o zis ca pleaca in 30 martie (ieri o ajuns in Timisoara). Foarte desteapta si cu capul pe umeri, ramas socat, nu ma asteptam. Seamana cu sora unei foste prietene cu care aveam eu fantezii, m-am taiat tot cand am vazut-o, batea inima de numa. Banii la final, am intrebat eu cat costa, (100 lei) am vrut sa mai raman o tura dar nu stiam daca trebuie sa anunt din timp asa ca am zis ca plec si revin in alta zi. Pana pleaca sper sa mai dau de ea. Fata de nota 10. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Am avut azi placerea sa o vizitez pe aceasta domnisoara.Totul a fost super ok ,de la progamare si pana la plecare.Platit la final 100 de lei pt o finalizare OP la cererea mea si NP .Geme frumos si se implica mult,foarte sexi si draguta.O recomand cu cea mai mare placere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut deosebita placere sa o vizitez ieri pe Roxy, este o domnisoara super ,sunat dimineata nu a putut atunci ca avea programat ,revenit mai tarziu fiind in Zona Mall ea avand locația pe Aradului,stabilit ca ma suna dupa clientul ce avea programarea la ora 17 30 ,ma suna ajung la locație imi zice sa ii dau timp pt dus ,urc sus ma aștepta in tinuta din poze , ma intreaba daca servesc suc apa aleg suc la doza mergem in camera ii dau 100 ton din proprie inițiativa ma cer la dus chiar daca făcusem acasa ,primesc prosop curat ,revin in camera ne întindea in pat putinebmangaieri trece la un oral ne protejat cu atentie la zonele adiacente, frumos executat ,un 69 , pe urma punem prezervativ , ea deasupra câteva pozitii,geme se implica ,apoi un 69 si termin la un manual executat de ea , dus stat de vb e foarte de treaba ,chiar ai ce vb cu ea, parca ne cunosteam de mult , plecat dupa 40 min de când am venit , De revenit ! E una din putinele domnia oare de la care pot sa spun ca am plecat multumit, din toate punctele de vedere ,Note locație 10 curat discret , ea comportament atitudine 10 ,implicare nu spune nu la nici o pozitie sau cerința din ce am stabilit 10, aspect fizic 9 sani nu sunt de 10 !de revenit chiar daca nu e din Timisoara are multe clase peste ce se gaseste im TM Multumesc Roxy

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...