Sari la conținut

Jessyka TS...0754280760


jessyka

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bifat la domnișoara acum 2 seri.

O experiență plăcută

Aspect - 9/10,curata,îngrijită,feminina.

Oral- unul foarte bun,9,5-primea 10 daca făcea și sw,dar și așa destul de bun,Deep,umed,cu ruperi de ritm. Finalizare CIM

Anal- nu am incercat

De revenit,cel puțin o data merita incercata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Bifat la domnișoara acum 2 seri.

O experiență plăcută

Aspect - 9/10,curata,îngrijită,feminina.

Oral- unul foarte bun,9,5-primea 10 daca făcea și sw,dar și așa destul de bun,Deep,umed,cu ruperi de ritm. Finalizare CIM

Anal- nu am incercat

De revenit,cel puțin o data merita incercata.

multumes frumos!!te pup!
  • Like 1
Link spre comentariu

e jale ce e in tara,fete care merg pe nimic ce sa mai puna plasticu,las ca merge asa :blushing2  :laugh2 fetito nu te oftica ca ti se spune are dreptate omu :iagree

dragule nu ma oftic,dar sa imi zica un cretin ca fac anal neprotejat nu accept!se vede clar ca am facut protejat din pozele postate
  • Like 1
Link spre comentariu

eu am incercat sa respect pe toata lumea dar ei au ceva personal cu mine!!dar stii cum e nu poti multumi si capra si boul!

pe asta nu ai cum...are 100 de conturi,majoritatea au fost banate pentru ca vorbea urat....acum a schimbat tactica mai are vreo 5 active dar doar comenteaza doar fara sens pe aici.....si am o banuiala ca are conturi in care face la fel ca aici pe topicul fetelor de Timisoara.

  • Like 2
Link spre comentariu

pe asta nu ai cum...are 100 de conturi,majoritatea au fost banate pentru ca vorbea urat....acum a schimbat tactica mai are vreo 5 active dar doar comenteaza doar fara sens pe aici.....si am o banuiala ca are conturi in care face la fel ca aici pe topicul fetelor de Timisoara.

las ca sa facut dreptate pana la urma!
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...