Sari la conținut

0738436493 - Andreea Bronda


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Descriereblonda 27 de ani, tanara senzuala speciala pt. domnii manierati te invit la mine intr-o locatie de lux pt. a petrece clipe unice pline de erotism, ofer **** , normal, fantezii 0738436493

post-172236-0-09067600-1510674454_thumb.jpeg

post-172236-0-21858500-1510674463_thumb.jpeg

post-172236-0-50649300-1510674470_thumb.jpeg

post-172236-0-91203700-1510674480_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Locație pe Elena Doamna un apartament cu 2 camere curățel ...

Dacă ca așteptați sa găsiți măcar o blonda o sa fiti dezamăgiți. Singurul lucru adevărat din anunț este ca are 27 de ani împliniți (adică sigur sunt împliniți). Este o fata cam de 28-30 de ani, dar se tine bine, bruneta pe la 1.65m, 45-50 de kg, puțin tiganoasa cu niște dinti puțin cam mari (Bugs Bunny), cu puțin iz de Bucuresti (tine cu Rapidu) de unde se si trage (adică CB).

E ok, sa zicem... se comporta frumos.

M-a băgat direct in dormitor unde m-a si servit cu întrebarea cât stai si Unde-s banii. Ma rog, eram pe fuga... cotizat, dezbrăcat , suit in pat, așteptat. A venit si Cumătra si se dezbracă tacticos, îmi desface picioarele si își aduna parul intr-o parte, îmi prinde cu ghiarabele juniorul si dai si suge... Nu prea avea ce pentru ca al meu dacă nu e supt cum trebuie si e bruscat se supăra rău... In fine, încercările de DT au dat roade si al meu a ajuns la o stare Semi-solida indeajuns cât sa pună preaminunatul prezervativ hauriu (le urăsc). Ma călărește si futand o flegma-n palma îl baga pe Giorgica la căldurica ... Atât eu cât si Giorgica fiind pe graba am scuipat repede... bine, doar el deși si mie îmi venea ...

Îmbrăcat si plecat.

Note:

Locație: 9

Igiena: 8

Aspect: 6

Oral: 6

Normal: 6

GFE: 5

Cadou: 100/200 ON+NP

De revenit: nu

De recomandat: nu

O găsiți pana Vineri (deși nu as vedea de ce) apoi se intoarce in Ferentari.

Bafta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Si io, care cum va sa zica...credeam ca te-ai "pensionat"😆😈.

Nu de alta, dar io nu mai am mult... GLUMESC

Hai sa-ti fie de bine. Macar te-ai descarcat😆.

Locație pe Elena Doamna un apartament cu 2 camere curățel ...

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN

Salut!

 

Am fost si eu. Nu merita nici recenzie..... Pusa doar pe luat banii. Nici sutienu nu si-l da jos. Pai ce pula mea am venit sa fut cu sutienu pe ea... mai e si tare in gura. O nesimtia. Bani aruncati. Are peste 35 de ani, blonda vopsit, inalta, nespalata.

 

De revenit: DE EVITAT! CLAR.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Si io, care cum va sa zica...credeam ca te-ai "pensionat".

Nu de alta, dar io nu mai am mult... GLUMESC

Hai sa-ti fie de bine. Macar te-ai descarcat.

Maestre de pensionat niciodată ... poate doar Juniorul dar se tine bine =))

Sincer , nu am mai avut timp sa fac recenzii si nici nu am avut la ce (adică noutăți ca la ce am fost zilele astea ...)

Tot sincer îți spun ca îmi era dor sa scriu o recenzie, si de înjurăturile aferente =))

Important e cu ce ramai după fiecare experiența , buna sau rea...

Pe sistemul, “ba da de ce ai rămas dacă era urâta?”, întreb doar Știți voi vreo fotomodela care se fute senzațional?! Aștept PM dacă da :)))))

Link spre comentariu

Salut!

 

Am fost si eu. Nu merita nici recenzie..... Pusa doar pe luat banii. Nici sutienu nu si-l da jos. Pai ce pula mea am venit sa fut cu sutienu pe ea... mai e si tare in gura. O nesimtia. Bani aruncati. Are peste 35 de ani, blonda vopsit, inalta, nespalata.

 

De revenit: DE EVITAT! CLAR.

:clapp  :clapp  :clapp feminitate zero,zici ca e barbatoi fetele de la km sunt mult peste

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...