Sari la conținut

nou-mulatră-19-ani-tel-0753515666


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor ! In Romania revin duminica ... Va pup :*

Buna,

 

Ai luat cumva in calcul ca pe viitorul apropiat sa faci (tu singura, sau impreuna cu colegele tale) o vizita "in inteses de serviciu" in Bucuresti?

Sunt convins ca ar fi multi amatori tinand cont ca esti mulatra veritabila.

 

Multumesc!

Link spre comentariu

daca tigancusa nu anunta sa I se modifice titlul topicului... asta e nr correct: 0753515666

Buna dragul meu ! Nu stiu cine esti si care e treaba de ma tot faci :GN tiganca... si ce altceva mai postezi tu, ca sincer nu prea te iau in calcul ... Daca astepti sa iti raspund cumva urat sau sa iti vorbesc ca la usa cortului ai gresit ;) ... Crede-ma sunt prea ocupata decat sa stau sa ma cert cu lumea care au lipsa de bun simt si ma jicneste :) ... Daca ai fost la mine si am facut o prestatie de tot rahatul si chiar am avut o atitudine de TIGANCA atunci cu tot respectul sa ma jicnesti ok? ;) 

Cat despre mutatul topicului ? Daca te uiti mai sus chiar am rugat un moderator sa mi-l mute ca eu nu stiu unde sa-l mut ! Multumit ?? 

Link spre comentariu

Bună ivette, weekend-u viitor ajung prin Craiova, doar pentru o zi.

Deplasări la hotel faci?

Care e tarifu ptr deplasări?

Astept un răspuns, mulțumesc

Buna ! Da fac deplasari si la hotel, este 400 Roni 1h . Dar duminica nu lucrez, pentru mai multe detalii te rog sa revii cu un telefon . 0753515666 :*

Link spre comentariu

Chiar nu ma interesează parerea ta despre mine! Ce parere ai ca ma apuc sa ma cert cu tine? Nu, ba din potriva ma amuzi ... Cat despre anuntul meu, nu te interesează pe tine ce fel de origine sunt. Persoanele care au fost la mine stiu ce fel de persoana sunt... asa ca nu te mai obosi sa mai faci astfel de recenzii la adresa mea ca nu ma afecteaza :) . Crezi ca eu nu fac bani in Craiova decat cu forumul? Exista mai multe modalităţi keep kalm... La revedere si numai bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...