Sari la conținut

nou-mulatră-19-ani-tel-0753515666


Postări Recomandate

Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Și eu am fost în vizită prin Craiova am tot sunat cu o săptămână înainte aproape în fiecare zi, am încercat și pe mess și tot nimic, poate ne lămuresc colegii din Craiova dacă mai activează sau nu

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Toate tigancile bune care se dau mulatre cu corp de nota 10 au atitudine si comportament de nota 0, culmea e ca femeiile simple si mediocre la corp sunt comoriile adevarate ce nu au fost descoperite!

Este o explicatie simpla, inca din anii adolescentei, ele au fost tratate de barbati ca pe niste bucati de carne, numai cu scopul de a fi futute, de catre anturaj si familie, asa ca au devenit niste roboti fara sentimente, programati sa ia pula, mecanic, fara implicare, fara nimic.

Ele nu mai sunt oameni demult, sunt niste bucati de carne, facute pentru a fi futute, asa cum au fost invatate de mici, mare pacat sa vezi asa o bunaciune de femeie, cu un gol in ea, atat de adanc incat il poate umple toata tara asta cu pule, si inca sa mai ajunga pentru restul!

Link spre comentariu

Toate tigancile bune care se dau mulatre cu corp de nota 10 au atitudine si comportament de nota 0, culmea e ca femeiile simple si mediocre la corp sunt comoriile adevarate ce nu au fost descoperite!

Este o explicatie simpla, inca din anii adolescentei, ele au fost tratate de barbati ca pe niste bucati de carne, numai cu scopul de a fi futute, de catre anturaj si familie, asa ca au devenit niste roboti fara sentimente, programati sa ia pula, mecanic, fara implicare, fara nimic.

Ele nu mai sunt oameni demult, sunt niste bucati de carne, facute pentru a fi futute, asa cum au fost invatate de mici, mare pacat sa vezi asa o bunaciune de femeie, cu un gol in ea, atat de adanc incat il poate umple toata tara asta cu pule, si inca sa mai ajunga pentru restul!

Nu inteleg care e rostul acestei postari ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...