Sari la conținut

DracusoruL NazZdraVan😙


Postări Recomandate

Buna,ma numesc Maria ,19anisori.sunt o persoana Selectiva ,foarte prietenoasa ,autentica si un partener grozav .sunt pasionala.imi plac momentele romantice de neuitat ,ore pline de pasiune in care toate fanteziile devin reale!!

Pupicii si va astept Intr-o locație discretă, curată dar mai ales INTIMĂ.

Timp de lucru:11:00-20:00

Servicii: Sex oral(N/Depinde de igiena ta).Sex normal(P).Masaj de relaxare.Aceppt si mici fantezii(extra)

TariF:100ron 30min indoor

200ron 30min outdoor(Deplasări)

_________________________________

200ron 60min (2fin) indoor

350ron 60min (2fin) outdoor

 

•Nu raspund la SMS/NR private.

•Imi rezerva dreptul de a imi selecta clienții

 

Număr telefon:0744957439

post-249479-0-34970000-1510737395_thumb.jpg

post-249479-0-56153600-1510737416_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru clipe de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate acestea.. .tasteaza numarul meu.Va pup si va astept intr-o locație intimă,curată,dar mai ales discretă pentru momente relaxate alaturi de dracusorul nazdravan.😙😙pupicii dulcii tuturor.

Servicii :sex oral(N/P,depinde de igiena ta).sex normal (protejat) .si un mic masaj de relaxare. Accept si alte mici fantezii (extra)

TariF :100ron 30min / 200ron 60min (2fin)

Timp de lucru :10:00-20:00

Link spre comentariu

Sa fi epilat in zona intima, nu am pretentia sa fi epilat complet dar nici cu stuf :D Sa nu mirosi in zona intima etc. Se poate face un dus in locatia mea. Clientul are absolut tot ce ii trebuie. Prosopel curat, gel de dus, papucei etc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru clipe de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate acestea.. .tasteaza numarul meu.Va pup si va astept intr-o locație intimă,curată,dar mai ales discretă pentru momente relaxate alaturi de dracusorul nazdravan.😙😙pupicii dulcii tuturor.

Servicii :sex oral(N/P,depinde de igiena ta).sex normal (protejat) .si un mic masaj de relaxare. Accept si alte mici fantezii (extra)

TariF :100ron 30min / 200ron 60min (2fin)

Timp de lucru :10:00-20:00

Buna! FK, CIM, cuni sunt incluse in serviciile tale? Ms!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...