Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, Iulia, si dupa ce ne cunoastem, pretul sedintei care va fi?

Pretul sedintei dupa ce ne cunoastem ramane acelasi, adica 200 de lei.

Sunt foarte multi neseriosi si tocmai de aceea am schimbat regulile.

Link spre comentariu

El are treaba doar cu mine. In timpul sedintei interactiunea directa cu vizitatorul o am doar eu. Vizitatorul ma poate linge, ma poate atinge, poate primi din partea mea umilire fizica, verbala si cam tot ce poate sa insemne dominare soft (cunni, ani, palmuire, scuipat, uro, trampling, footfetish, etc). Alte detalii putem sa discutam si inainte de inceperea sedintei cand suntem deja impreuna. Pentru cei care doresc o sesiune mai complexa isi pot lua separat de sedinta de cockold.

Esti super șmecheră si cred ca ai cele mai bune servicii de cuckold din Romania. Sper sa ajung sa te vizitez intr o zi pentru o sedinta cuckold. Partea cu scuipatul dupa ce ai facut oral soțului tău suna chiar interesant.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti super șmecheră si cred ca ai cele mai bune servicii de cuckold din Romania. Sper sa ajung sa te vizitez intr o zi pentru o sedinta cuckold. Partea cu scuipatul dupa ce ai facut oral soțului tău suna chiar interesant.

Multumesc. Te astept la o sedinta.
Link spre comentariu

Acest serviciu este inca disponobil. Pentru cei care doresc sa ne viziteze regula este sa vina sa ne cunoastem. Intai noi 2 apoi stabilim sedinta in 3. Daca nu vor lucrul asta si nu.s intreresati sedinta in 3 costa 100 €.

Cei care sunt cu adevarat interesati de treaba asta vor venii. Cei care nu.s seriosi sper sa se abtina.

Hai sa aveti o zi buna. Va astept cu drag la ck.

acel " încă disponibil" suna neplăcut. Sper sa nu se scoată niciodata serviciul de cuckold. Chiar dacă nu am avut ocazia să beneficiez de acest serviciu de cuckold, am avut totusi ocazia să fiu dominat de tine si mi.a placut atitudinea si tot ce a ținut de serviciul de dominare. O sa te vizitez si in calitate de cuckold si sunt sigur ca aici te descurci si mai bine, te vad ca te pricepi foarte bine la acest serviciu. O zi frumoasa si ție, iar serviciul de cuckold sa ramana mereu in meniu.....
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

acel " încă disponibil" suna neplăcut. Sper sa nu se scoată niciodata serviciul de cuckold. Chiar dacă nu am avut ocazia să beneficiez de acest serviciu de cuckold, am avut totusi ocazia să fiu dominat de tine si mi.a placut atitudinea si tot ce a ținut de serviciul de dominare. O sa te vizitez si in calitate de cuckold si sunt sigur ca aici te descurci si mai bine, te vad ca te pricepi foarte bine la acest serviciu. O zi frumoasa si ție, iar serviciul de cuckold sa ramana mereu in meniu.....

Asta nu depinde de mine. In ultimul timp au fost foarte multi neseriosi. Asta este si motivul pentru care am schimbat regulile. Vedem ce va fi pe viitor. Multumesc mult pentru apreciere. Te astept la sedinte minunate :-) .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Iulia am si eu o intrebare, pentru cei care nu sunt din oras si vin special pentru voi nu se poate o singura intanlire in 3 fara a ne vedea separat? Multumesc

Buna. Se poate, doar ca sedinta asa este 100€. Citeste mai sus cateva postari. Zi buna sa ai.

Daca ai nelamuriri imi poti da msj pe wapp.

Link spre comentariu

Asta nu depinde de mine. In ultimul timp au fost foarte multi neseriosi. Asta este si motivul pentru care am schimbat regulile. Vedem ce va fi pe viitor. Multumesc mult pentru apreciere. Te astept la sedinte minunate :-) .

offf...Nu trebuie sa sufere cei seriosi din cauza celor neseriosi. Spor la cat mai multe ședințe de cuckold. :p
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

offf...Nu trebuie sa sufere cei seriosi din cauza celor neseriosi. Spor la cat mai multe ședințe de cuckold. :p

Asta este si motivul pentru care eu doresc sa cunosc omul si apoi sa stabilim sedinta in 3. :-) .
Link spre comentariu

hello! Am citit cateva pagini mai in spate ca pretul pentru sedinta de cuckold este de 100 euro. Cunoscandu-se situatia financiara a tarii, intrebarea este daca pentru o persoana care te-a vizitat in trecut(1 an in urma) pentru dominare, exista posibilitatea unei mici oferte/reduceri pentru serviciul de cuckold?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hello! Am citit cateva pagini mai in spate ca pretul pentru sedinta de cuckold este de 100 euro. Cunoscandu-se situatia financiara a tarii, intrebarea este daca pentru o persoana care te-a vizitat in trecut(1 an in urma) pentru dominare, exista posibilitatea unei mici oferte/reduceri pentru serviciul de cuckold?

Daca persoana respectiva a fost la mine indiferent ce sedinta a luat pretul pt ck este 200 de lei, iar daca nu ne cunoastem pretul este 100€. Te astept pe wapp sa vb.
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...