Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

Ador sa fiu privita in timp ce fac sex cu partenerul meu. Si vreau sa fiu linsa si curatata de sperma dupa ce isi da drumul in mine.

Costul unei sedinte este 200 ron.

Doritorii ma pot contacta prin apel sau sms.

hey! Esti cea mai tare femeie din Romania pentru acest serviciu de cuckold. Tot respectul pentru tine ca iti place sa domini/chinui/umilesti cu cuckold(privitor). Romania duce lipsa de astfel de femei dominatoare. Am tot cautat pe net asfel de servicii de cuckold in romania si nu prea am gasit mare lucru. Din ce am gasit,cred ca esti cea mai buna tipa din romania la acest serviciu de cuckold. Observ ca ai aproape doi ani de la acest anunt, probabil in acesti doi ani ai avut multi privitori care te-au lins/curatat asa cum iti place, ceea ce inseamna ca ai ajuns deja la maturitate in acest domeniu si probabil oferi servicii profesionale de cuckold. Intr-o zi o sa te vizitez sa ma conving pe pielea mea de rautatea ta si dorinta de a umili. Ca o simpla opinie,cred ca ar fi dragut un mic update cu poze impreuna cu partenerul tau, poze mai actuale, deoarce cele de la inceputul topicului au aproape 2 ani vechime si in acesti 2 ani, unele lucruri s-au mai schimbat, macar putin, 1 kilogram in plus sau un minus, plus de asta, e si vorba: "reclama e sufletul comertului". Ca un mic sfat, insista pe promovarea acestui serviciu, din partea mea ai tot respectul pentru ca ai taria sa faci ceea ce romancele nu prea pot. Esti o adecarata profesionista.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru moment acest serviciu nu mai este disponibil. Nu stiu daca va mai fi disponibil.

Ps: nu e din cauza ca nu mai am partener, cum au spus unii si s.au oferit ei sa fie in locul lui. Vedeti.va de treaba voastra ca regulile raman aceleasi adica FARA SEX!!!! DE NICI O FORMA!!!!

Hai sa aveti o zi buna, iar serviciul cand va fi disponibil, daca va mai fi disponibil voi anunta.

Link spre comentariu

Pentru moment acest serviciu nu mai este disponibil. Nu stiu daca va mai fi disponibil.

Ps: nu e din cauza ca nu mai am partener, cum au spus unii si s.au oferit ei sa fie in locul lui. Vedeti.va de treaba voastra ca regulile raman aceleasi adica FARA SEX!!!! DE NICI O FORMA!!!!

Hai sa aveti o zi buna, iar serviciul cand va fi disponibil, daca va mai fi disponibil voi anunta.

practic cuckold.ul din Romania nu mai exista. Tipa care oferea cel mai bun serviciu de cuckold a spus stop. Poate clienții care ți.au trecut pragul si au fost seriosi ar mai merita acest serviciu, zic si eu ....
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

practic cuckold.ul din Romania nu mai exista. Tipa care oferea cel mai bun serviciu de cuckold a spus stop. Poate clienții care ți.au trecut pragul si au fost seriosi ar mai merita acest serviciu, zic si eu ....

Da.mi msj pe wapp sa vb.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tin sa va anunt ca sedintele de ck le reiau. Aceleasi reguli ca pana acum, adica daca m.ati mai vizitat indiferent de serviciul ales https://epilareiulia.blogspot.com sedinta este 200 de lei, iar daca nu ne cunoastem sedinta este 100€. Cred ca nu ati uitat ca sunt super selectiva si asta se intampla pentru ca imi doresc numai sedinte reusite. Va astept cu drag pe wapp sa.mi spuneti cum vedeti voi sedinta. O sa am o sedinta de ck pe zi. Nu doresc mai multe pentru ca omul meu are si el un job. Sedintele se tin dupa ora 18. Va astept cu drag si va atasez o poza sa va fac pofta :-) .

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna! În cadrul ședințelor de ck se poate pune în practică ceva asemănător cu ce apare in imagini? Au mai existat momente de genul acesta, in trecut? Sunt curios dacă există macar o mica experienta pentru ca pare ceva mai delicat. Multumesc!

pun pariu ca ar face asta cu maxima placere Ruby! Are o placere fantastica sa umilească
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...