Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Toata lumea cere poze  :clapp  :clapp  :clapp si donsoara  :baby2  :baby2  :maninlove  :maninlove . Sunt deja clasice topicurile cu chestii de genu care sunt trecute de mult de HARD fara foto sau foarte putine....... si apoi intrebarile ca de ce nu vine lumea !  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Lumea serioasa vine

Labagii fac labe pe poze

Bla bla bla...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Sa vezi analul??! Tu nici nu stii sa te exprimi corect. Anal este cand se fute in fund,deci cum sa vezi poza cu analul,daca nu face?! Poate poza cu fundul.

Chill, cred ca nu ai inteles bine, reciteste si nu fii capos! Nu mai dezvoltam subiecte de genul aici, poate pe sexologie .org

  • Minus 1
Link spre comentariu

am trecut pe la Iulia inainte de sarbatori dar nu am avut timp sa scriu cum a fost.Iulia este o stapana foarte de treaba.am incercat o combinatie de dominare in timp ce ea facea secs cu iubitul ei. in acest timp im spunea ca nu sunt de ajuns de barbat sa ajung vreodata sa fut o pasarica asa frumoasa ca a ei. genul asta de umilire ma incita foarte tare. dupa ce el a terminat am avut ocazia sa curat dupa el si sa ling pasarica stapanei pana cand ea a decis ca e de ajuns. as fi vrut sa ma lase sa fac ceva si cu el dar nu a vrut din pacate pentru mine. Iulia e mai buna in fapt decat in poze.are sani mari si pasarica e superba.multumesc Iulia si sper ca ma mai primesti

  • Like 1
Link spre comentariu

am trecut pe la Iulia inainte de sarbatori dar nu am avut timp sa scriu cum a fost.Iulia este o stapana foarte de treaba.am incercat o combinatie de dominare in timp ce ea facea secs cu iubitul ei. in acest timp im spunea ca nu sunt de ajuns de barbat sa ajung vreodata sa fut o pasarica asa frumoasa ca a ei. genul asta de umilire ma incita foarte tare. dupa ce el a terminat am avut ocazia sa curat dupa el si sa ling pasarica stapanei pana cand ea a decis ca e de ajuns. as fi vrut sa ma lase sa fac ceva si cu el dar nu a vrut din pacate pentru mine. Iulia e mai buna in fapt decat in poze.are sani mari si pasarica e superba.multumesc Iulia si sper ca ma mai primesti

Frumos!Daca tot ai platit pentru asta,era misto daca faceai FK cu sotul Iuliei,dupa ce i-ai lins sperma

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Rânduneao, curvetul îmbătrânește repede. Anii trec și "labagiii" dispuși să te plătească vor fi din ce în ce mai puțini.

S-au dus vremurile când îți permiteai să fii arogantă și sfidătoare, după ani buni de meserie și după o naștere, vezi și tu prea bine că nu se mai înghesuie aproape nimeni. Ca dovadă că nu știi ce să mai faci și ce să mai inventezi ca să faci banii de chirie.

Sunt unul dintre cei care încă te plac, dar într-un an-doi, mai ales cu atitudinea asta de divă de vârsta a doua, o să-ți fie extrem de greu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Pofticosule, nu știu cum se face dar te înșeli.

De când am născut am mai multe căutări decât înainte. Ba chiar și formele mele arata mai bine.si iată mă cu și mai mult succes. In ciuda ălora de crapă.

Cat despre următorii ani... Intenționez să mai stau doar anul asta pe front. Cel mult. Mă pregătesc de un nou capitol,un nou membru în familie etc. Și vine o vreme când e cazul sa faci și altceva. Eu știu ce vreau sa fac. Anul asta mai studiez și apoi mă apuc sa îmi împlinesc visul.

Până una alta...sa fii sănătos și să nu ai parte de atâția ratați in cale câți mă deranjează pe mine pe forum sau telefonic.

Bye bye

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunica,pe cei pudici si rusinosi ar trebui sa-i inviti la o sedinta bdsm si se vor obisnui cu limbajul.

Parolistule, cine mă cunoaște pe mine nu mai are nevoie să vadă ce scriu aici decât că nota informativa in caz de promoții sau ceva noutăți.

Apoi, cine vine la mine o data va veni mereu când își dorește ce am de oferit. Pt că de la mine nu exista client nemulțumit. Și nu va exista cat voi fi eu pe aici. Daca simt că nu am făcut o ședință la superlativ dau tot ce pot și dacă nici așa nu reusesc, ii dau banii înapoi.

Banul trebuie meritat,nu înșelat.

Comentatorii ăștia care nu au fost niciodată pe la mine și au păreri,poate să și le bage in dos. Valorează nimic. Nu poți pierde ceva ce nu ai. Nu poți pierde un client câtă vreme nu îți e client. Un labagica ce nu a fost la mine niciodată dar crede că mor eu daca nu am primit vizita lui,nu e client. Tot labagica rămâne. Pe mine mă interesează că cei care vin cu adevărat să revină și de fiecare data sa fie mulțumiți de ceea ce au primit din partea mea.

Iar tu știi asta,că faci parte dintre cei care trec la fapte și vorbesc în cunoștință de cauză,nu vorba lunga.

Multi dintre căcații ăștia comentatori sunt aia care se afla in lista neagră după ce nu au reușit să obțină obțină o programare. Tot din cauza că fiind niste imbecili nu sunt in stare sa lege doua vorbe astfel încât să obțină o programare.

Iar eu nu mă văd cu toți cretinii.

Din fericire cel puțin anul trecut a fost un succes in totalitate. Câteva excepții dar sunt nesemnificative.

Iar am scris post lung..in ciuda analfabeților care nu vor înțelege nimic din el că deh...cuvinte multe..minta putina...

Și de desenat nu am timp să mă apuc.

  • Like 2
Link spre comentariu

Parolistule, cine mă cunoaște pe mine nu mai are nevoie să vadă ce scriu aici decât că nota informativa in caz de promoții sau ceva noutăți.

Apoi, cine vine la mine o data va veni mereu când își dorește ce am de oferit. Pt că de la mine nu exista client nemulțumit. Și nu va exista cat voi fi eu pe aici. Daca simt că nu am făcut o ședință la superlativ dau tot ce pot și dacă nici așa nu reusesc, ii dau banii înapoi.

Banul trebuie meritat,nu înșelat.

Comentatorii ăștia care nu au fost niciodată pe la mine și au păreri,poate să și le bage in dos. Valorează nimic. Nu poți pierde ceva ce nu ai. Nu poți pierde un client câtă vreme nu îți e client. Un labagica ce nu a fost la mine niciodată dar crede că mor eu daca nu am primit vizita lui,nu e client. Tot labagica rămâne. Pe mine mă interesează că cei care vin cu adevărat să revină și de fiecare data sa fie mulțumiți de ceea ce au primit din partea mea.

Iar tu știi asta,că faci parte dintre cei care trec la fapte și vorbesc în cunoștință de cauză,nu vorba lunga.

Multi dintre căcații ăștia comentatori sunt aia care se afla in lista neagră după ce nu au reușit să obțină obțină o programare. Tot din cauza că fiind niste imbecili nu sunt in stare sa lege doua vorbe astfel încât să obțină o programare.

Iar eu nu mă văd cu toți cretinii.

Din fericire cel puțin anul trecut a fost un succes in totalitate. Câteva excepții dar sunt nesemnificative.

Iar am scris post lung..in ciuda analfabeților care nu vor înțelege nimic din el că deh...cuvinte multe..minta putina...

Și de desenat nu am timp să mă apuc.

 

Imi pare rau pentru tine ! E tarziu, foarte tarziu sa te retragi. Esti bolnava de perversitati si te vor urmari toata viata. Dumnezeu te-a pedepsit si n-ai inteles nimic din tragediile taite. Esti o femeie Trista bantuita de Demon. Nu incerca sa-mi raspunzi in stilul tau vulgar si golanesc de ferentari. Reflecteaza si ia masuri, ca n-o spun cu rautate . 

Link spre comentariu

Sunt de acord cu tine Randunica. Cine trece o data pe la tine va veni mereu. O spun din propria-mi experienta. Ceeace faci acum faci foarte bine si sunt convins ca atunci când o sa te retragi si o sa faci altceva,ceeace o sa faci o vei face la fel de bine pentru ca te stiu o fire foarte ambițioasă. Pentru mine esti si vei ramane deosebita si foarte sexy.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...