Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost acum cateva zile la Samira (0728401660), in Drumul Taberei. Citisem despre ea pareri contradictorii: unii ziceau ca e prea mare, ca nu le-a placut, altii ca e superba, e dominatrix perversa etc. E adevarat: este plinuta, dar nu in sensul de grasa, ci de voluptuoasa, inalta (cam 1,75), bine dezvoltata. Are carnea tare, maslinie si curata, iti place s-o saruti. Nu e greoaie, ci foarte vioaie chiar, da din cur pana te innebuneste. In plus, frumoasa la fatza, chiar o frumusete exotica, vag orientala. (Si e romanca get-beget.)

Sta la Moghioros, intr-un apartament foarte curat, ingrijit, are felul ei de-a fi, prietenoasa si placuta, de te indragostesti de ea fara sa-ti dai seama ;)

Ca stapana, domina, da ordine, poate fi dura. E singura din cate stapane am vazut pana acum (bine, n-am fost la multe... dar vreo 6-7 tot am fost) care, dupa ce te umileste, iti da palme la curul gol, te picura cu ceara sau te penetreaza cu dildo, in clipa in care crezi ca deja e prea mult, iti zambeste cu o privire care te baga-n boala si stii ca de fapt a facut totul ca sa te simti tu bine ;) Iar sarutul de la urma.... imi venea sa-mi dau drumul inca o data la sarutul ala...

Inchei, ca mi s-a sculat pula in timp ce scriam :)))

post-25310-0-71963900-1358426444_thumb.jpg

post-25310-0-78274800-1358426448_thumb.jpg

post-25310-0-72791800-1358426475_thumb.jpg

post-25310-0-50481900-1358426487_thumb.jpg

post-25310-0-86177100-1358426491_thumb.jpg

post-25310-0-60791100-1358426503_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Am fost si eu la d-soara Samira sa vedem ce stie in materie de dominare! Sa fi tot fost acu vreo 2 luni daca tin bine minte.

Locatia: Drumul Taberei Moghioros, destul de usor de ajuns, aproape de o sectie de politie.

Ap cu 2 camere cred, camera de lucru, corecta, are si un motan grasun care se gudura pe acolo, dar cred totusi ca-i dresat ca in momentul actiuni s-a facut nevazut :D.

Baia, destul de precara, curatenie "so- so", prosop curat , fara papuci!

 

Samira:  E mare frate, si cand zic mare, e grasa da...deci in niciun caz nu e voluptoasa. Voluptoasa e intr-una din pozele care le are in casa, de acum ceva ani buni, undeva era piesa. Ma asteptam sa fie mare, pentru mine nu a fost o surpriza deci nu pot acorda minusuri aici.

 

Prestatia: Nu stiu cum e la lucruri normale, dar la dominare e sub medie, adica are atitudine la inceput, dar se pierde cand incepi sa i dai limbi o da in romantisme si nu se lasa pana nu-si da drumul(cel putin asta lasa impresia). Dupa, mai incearca  sa-si reintre in rol, dar tot suava ramane. 

 

Pret: 200 RON

 

Locatia - 7 (departe de mine + baia saracacioasa si nu ff igienica)

Samira - 7

Prestatia (dominare) - 6

Pret/Calitate - 5. La banii astia te scalzi in cu totul alte ape :)

 

PS: Pozele sunt inselatoare, pentru cei care cauta doar o voluptoasa si nu una cu adevarat mare!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Solar System
  • Oras:Solar System

Salut,

Saptamana trecuta i-am facut o vizita Samirei. Locatia este in Drumul Taberei aproape de Piata Moghioros, cea descrisa de confrati anterior.
Ce as vrea sa va spun este ca intalnirea am stabilit-o pe numarul 0728401660 dar pana sa se intample asta telefonul a fost in cea mai mare parte inchis. Este greu de prins, am apelat-o periodic in ultimele 2 luni. La telefon are o voce calda. De asemenea am mai aflat ca nu are anunturi de servicii.     
Locatia este un apartament cu 3 camere, actiunea s-a desfasurat in living, a fost prezent motanul ei la inceput, dar a disparut subit pana sa ne apucam de treaba. Per ansamblu nu este o locatie de lux dar este decenta, apartamentul fiind mai mult amanajat pentru locuit decat ca studio pentru dominare. La baie a fost prevazatoare si am avut un gel de dus fara miros, mai mult decat binevenit pentru cei care au partenere de viata acasa.
Stiind din relatarile colegilor dar si din pozele afisate cu cine urmeaza sa ma intalnesc nu am fost de fel surprins. Samira este o fata inalta estimez undeva la 1.75m, ceva mai multe kilograme...par negru lung pana la umeri, ochi verzi de culoare si privire foarte intensa ce induc o oarece fascinatie. Sani mari, nu stiu sa dau nota exacta dar undeva spre maxim, picioare lungi si puternice cu pulpe pline pe care stie cum sa le miste ca sa te incite. Una peste alta fiind putin mai inalt decat ea si cu destule kilograme in dotare nu m-am simtit complexat din punct de vedere fizic.
Ca si comportament/atitudine a fost foarte amabila, am discutat mai inainte despre prefeintele mele si diverse alte nimicuri.
Ce pot spune prin prisma mea este ca stie sa intretina o conversatie si o atmosfera de lucru prietenoasa.
Am fost la ea pentru o sedinta de dominare, va pot spune ca se implica, stie sau banuie foarte bine cam ce iti place, iti da senzatia ca asta urmeaza sa faca dupa care afli ca urmeaza altceva neasteptat..si totul cu zambetul pe buze. Atitudinea din timpul actiunii difera mult de cea de la inceput sau de la sfarsit, este mult mai dura si mai autoritara, odata intrat in joc te simti obligat sa o asculti. Ii place foarte mult cunnilingus, in decursul sedintei a avut un orgasm.
Are experienta buna in dominare si ofera o paleta larga de activitati bdsm.
Am avut intalnirea destul de dimineata, este flexibila si se pot clarifica la tel detalii programul intalnirii. Am stabilit intalnirea duminica pentru sambata urmatoare cu o confirmare vineri si a respectat corect  programarea.
Halatul a fost 200 lei, timpul total petrecut fiind de circa 2 ore, cu o discutie amicala la inceput si la sfarsit, actiunea cred ca a durat cca 1 ora, nici unul din noi nu a stat cu ochii pe ceas incat e greu sa estimez. Bila alba cadoul a fost inmanat la sfarsitul intalnirii fara sa ii ceara. La plecare a fost atenta si m-a periat cu o rola pentru par de pisica sa nu apara suspiciuni ulterioare la controlul "radar". Ne-am despartit ca 2 buni prieteni.

Note acordate.

Locatie 7.5
Atitudine overall 9.5
Igiena 10
GFE (exceptand sedinta de dominare) 8.5 - nu am punctat FK,imbratisari etc ci faptul ca a fost o atmosfera familiara si degajata.
Experienta in dominare 8
Normal sau oral N/A

Ca si recomandare pot puncta pozitiv pentru atitudine si experienta, pentru fizic depinde de gustul fiecaruia.
 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut ovi33b

ai fost de curand la ea?

am fost si eu mai demult si chiar mi ar face placere sa ma mai duc la ea, deoarece am fost foarte multumit de actiune :)

da mi te rog detalii si daca mai are acelasi numar de telefon

multumesc frumos

 

te rog detaliile dami le aici deoarece nu am premium, ms

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna Samira :)

nu stiu daca ma mai ti minte :)

am venit o data la tine si m am simtit f bine :)

mi a placut ca ne am jucat cu vibratorul :) si cunil si anil a fost de exceptie :)

esti o fem superba din punctul meu de vedere :)

sper sa ne vedem cat mai curand

tot acolo stai?

apropo mai ai pisicul??

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Se pare ca este plecata din tara,impreun a cu prietena ei transsexualul Gabrielle,cred ca sunt la treaba,amandoua...

 iti dai seama,

as fi vrut sa i mai fac o vizita, mi a placut foarte mult ce am facut cu ea :), o dulceata de femeie :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728401660
  • Oras:Drumul Taberei - Moghioros
  • Telefon: 0728401660
  • Oras:Drumul Taberei - Moghioros

Sunt in tara dragii mei amanti :) la fel de dornica de actiune ca si pana acum.   Ma gasiti in continuare la 0728.401.660

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt in tara dragii mei amanti :) la fel de dornica de actiune ca si pana acum.   Ma gasiti in continuare la 0728.401.660

buna scumpa :), tot acolo locuiesti? si tot singura?

as vrea sa vin sa te mai vad :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...