Sari la conținut

Cine este interesat de un gang bang?


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pai dati-mi mie pe mesageria privata telefoanele voastre si eu va voi contacta pe fiecare despre ce am reusit sa negociem cu fetele.  La fel si fetele lasa-timi un mesaj pe mesageria privata daca sunteti interesate. Deocamdata pare ca avem doua fete doritoare.

si cum pot sa-ti trimit?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Tu vrei sa i-o dai la mue! Este? :)))

Stimabilului Haroun ?.... nu ...chiar deloc... prefer femeile :)) as dori doar sa-i vad fatza...si sa vad ce taratura de fiinta poate sa zaca in spatele numelui Haroun, care ori de cate ori avea ocazia, jignea lumea si nu se putea abtine fara sa comenteze... Hai sa fim oameni,hai sa fim intelegatori,  hai sa acceptam placerile/fetishurile altora, hai sa nu judecam, hai sa nu ne consideram mai superiori decat altii...etc..

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pai hai sa organizam o iesire in masa :)) sa ne cunoastem .. Eu l-as invita cu drag pe Haroun... :)))

Ce ziceti ? ne bagam la o bere/vodca/vin fiert (ca tot incepe sezonul) saptamana viitoare ? Ce draq ... just for fun! Gasim un local mai retras undeva si mai schimbam putin aerul de pe acest forum... Ca virtual, toti suntem prieteni si dusmani aici...hai sa vedem si live ce se intampla ! :rockettes-1 :beex2 :hmmm

  • Like 1
Link spre comentariu

 

ma bag  :laugh2  :iagree  :2808.gif  :2808.gif  :2808.gif  :ellao ( imi plac oamenii faini care se distreaza ) ihihihiii :waytogo 

 

 

presimt probleme de locatie, daca participa Pantera o sa fie mai multi doritori decat oameni la protestele anti PSD

 

Cum facem sa ajung pe lista scurta? :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se poate inchiria Sala Polivalenta.... ca deaia ii zice Polivalenta

Mai bine Cluj Arena, să nu existe comentarii că nu am prins loc pentru că sunt în blacklist

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Eu zic sa fie mai ceva untold, tot parcu mare, Cluj Arena,sala polivalenta si sa nu uit de sala sportului, sa se intre in cartea recordurlor si bineinteles si cateva televiziuni, dati nastere inca la un eveniment colosol!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...