Sari la conținut

Stapana Iulia 0765753016


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ofer servicii de dominare soft sclavilor generosi.

Tributul pt o sedinta este 200 ron/h.

Locatia mes este in zona Titan.

Pt programari sms sau apel.

Program zilnic,orele variaza.in principiu 10-20.

Te deplasezi la hotel ? Ai accesorii ?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna

Niște detalii despre tine, cum arăți, ce oferi, detalii locație, dacă locuiești singura, poze cum fac mai toate domnitele pe aici se poate?

Mulțumim frumos :)

Trebuie sa știm și noi cui servim... Și pe cine lingeți nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am fost de curand la Randunica & Ruby Iulia. Nu a fost o singura sedinta, deci nu am doar o impresie trecatoare. Asa ca simt ca nu ar fi corect fata de ceilalti de pe forum (inclusiv fata de ele) daca nu las si o recenzie.

 

Contact: nr de telefon 0758609361. Dupa contactul initial telefonic, am comunicat mai mult prin sms-uri.

 

Locatie: langa Auchan Titan, garsoniera curata, fara mirosuri sau prezente dubioase. Baie curata, prosop curat, geluri de dus pe alese.

 

Fetele: Randunica are tenul alb, e miniona si slabuta. Abdomen plat, corp tonifiat, cu un fundulet bombat care arata excelent. Puncte forte: ochii fascinanti si picioarele superbe, care imi plac la nebunie si pe care le-as saruta non-stop. Iulia are tenul masliniu, e destul de inalta (1.7m as zice eu) si voluptoasa. Abdomenul nu este plat, ba chiar are putina burtica, dar nu e deranjant. Are o fata placuta si picioare frumoase si ingrijite. Puncte forte: sani mari si fund apetisant. Amandoua fetele sunt foarte volubile si deschise.

 

Actiunea: Ceea ce mi-a placut tot timpul la Randunica e stilul ei senzual de trampling. Din afara poate parea soft, dar pasii de felina pe care ii face de la un cap la celalat ma tin in priza pe tot parcursul sedintei de fiecare data cand o vizitez. Nu se fereste (absolut deloc) de face-standing si throat-standing. Ii place sa imi testeze limitele si o face destul de intens cat sa tina adrenalina la cote inalte. Imi place cand se lasa pe gatul meu si ma priveste in ochi, urmarind cum mi se incetoseaza privirea. Si ma "elibereaza" la timp ca sa nu ma ia somnul... Stie ce face, ma "citeste" foarte bine si are multa imaginatie. Tot timpul pare pusa pe joaca, schimba ceva, ceea ce ii da un mare plus: nu ma pot plictisi. Sunt convins ca e in stare si sa joace sotronul pe mine, pentru o sedinta mai hard, dar mentine totul in jurul nivelului de intensitate care a vazut ca imi place. Iulia, in schimb, abia descopera trampling-ul. Calca cu grija si cu oarecare teama. Dar invata foarte repede (de la a doua sedinta simteam deja mai multa siguranta in pasii ei) si pare sa ii placa, ceea ce inseamna ca foarte curand va fi pe placul si celui mai pretentios tramplee. Impreuna au facut o pereche excelenta. Am fost calcat si de pasi usori si energici, si de pasi calculati si apasati, si pe rand, si de amandoua impreuna. M-am abandonat la picioarele experimentate ale Randunicii si am fost saltea de antrenament pentru Iulia. Totul presarat cu foot worshiping, ca din patru picioare macar unul avea nevoie de atentie mai tot timpul. Totul a fost la superlativ si nu voi uita prea curand aceste sedinte.

 

Halatul: 600 lei/ora (n-a inclus discutiile, dusul etc.)

 

Concluzie: m-am simtit excelent, a meritat fiecare leut si abia astept sa ma duc din nou la ele.

 

Cred e prima recenzie, asa ca, daca am uitat ceva, intrebati si voi incerca sa raspund.

 

Disclaimer:

Apreciez acest forum ca o modalitate de a schimba impresii, de a aduna informatii si de a atrage atentia asupra tepelor. De prea multe ori am vazut cum discutia degenereaza intr-o cearta ieftina, de mahala, care ii inhiba pe cei care vor sa puna o recenzie civilizata. Asa ca, fara suparare, va rog sa tineti cont de:

1. Toate aprecierile de mai sus sunt dupa gusturile mele. Daca cineva are alte gusturi, e liber sa isi expuna preferintele fara sa le atace pe ale mele. Nu voi intra in polemici pe aceasta tema. Let's agree to disagree.

2. Acesta este un topic dedicat bdsm/fetish. Cine nu prefera/intelege asa ceva, are multe alte topicuri unde poate comenta. Nu voi raspunde celor care ma judeca pentru fetish-ul meu.

3. Nu voi raspunde troll-ilor si hater-ilor care vor doar sa se contreze cu oricine pe orice tema. Am lucruri mai bune de facut cu timpul meu.

 

Spoare si succesuri!

  • Like 1
Link spre comentariu

sunt colega cu Randunica si oferim si impreuna sesiuni bdsm.

poze nu doresc sa pun. vino sa ne cunoastem.

daca iti sunt pe plac,ramai.daca nu, nu.

o zi frumoasa!

 

Platesti deranjul daca nu esti pe plac ? La 120 d kile e greu sa placi cuiva ! Si mai esti si cioara !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Platesti deranjul daca nu esti pe plac ? La 120 d kile e greu sa placi cuiva ! Si mai esti si cioara !

Iar te bagi că obul in pizda

Și... Ești sclav mă? Cauți dominare? Îți place să se puse lumea pe tine sau doar sa lingi slobozul din pizda?

Întreb pt o prietena

Fmm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și... Ești sclav mă? Cauți dominare? Îți place să se pise lumea pe tine sau doar sa lingi slobozul din pizda?

 

Eu le fac pe ambele.

 

@Iulia, as vrea sa te servesc saptamana viitoare. Dar nu pot decat in prima parte a zilei, din pacate pentru mine pt ca stiu ca partenerul tau e disponibil doar seara (mi-ar fi placut sa te ling plina de sperma). E ok sa te sun cu o zi inainte ca sa stabilim detaliile?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu le fac pe ambele.

 

@Iulia, as vrea sa te servesc saptamana viitoare. Dar nu pot decat in prima parte a zilei, din pacate pentru mine pt ca stiu ca partenerul tau e disponibil doar seara (mi-ar fi placut sa te ling plina de sperma). E ok sa te sun cu o zi inainte ca sa stabilim detaliile?

ma contactezi sa stabilim detaliile.
  • Like 1
Link spre comentariu

Iar te bagi că obul in pizda

Și... Ești sclav mă? Cauți dominare? Îți place să se puse lumea pe tine sau doar sa lingi slobozul din pizda?

Întreb pt o prietena

Fmm

 

Intreab-o pe ma-ta ! Aia care te-a cacat retardata si dementa. Spune-le colegilor cum ti-a murit in copil nascut dement, spune-le ce copil handicapat ai. Te bate Dumnezeu pentru toate nenorocirile pe care le faci. Nici scarba nu-mi poate fi de un asemenea monstru. Esti o dihanie leproasa !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Intreab-o pe ma-ta ! Aia care te-a cacat retardata si dementa. Spune-le colegilor cum ti-a murit in copil nascut dement, spune-le ce copil handicapat ai. Te bate Dumnezeu pentru toate nenorocirile pe care le faci. Nici scarba nu-mi poate fi de un asemenea monstru. Esti o dihanie leproasa !

Handicapat ești tu bai jegule,nu copilul meu...

Și se mai mira lumea pe aici de ce va vorbesc eu cum va vorbesc

Gunoialele că tine nu ar trebui să aibă libertate sa umble pe străzi. Dar na...in tara asta daca ar închide toți schizofrenicii ar trebui să împartă tara in doua.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Randu, nu mai pune si tu la inima tot ce zic dezaxatii. Esti o femeie frumoasa si inteligenta, din cauza asta esti inabordabila pentru multi. E normal ca, pe langa admiratori, sa ai si multi hateri, sociopati cu conflicte de relationare in real life sau concurente fara succesul tau. Nu trebuie sa te lasi cuprinsa de emotii negative la astfel de mesaje, sfatul meu e sa ii ignori pentru ca, fiindu-le infinit superioara, ei/ele sunt cantitati nesemnificative.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randu, nu mai pune si tu la inima tot ce zic dezaxatii. Esti o femeie frumoasa si inteligenta, din cauza asta esti inabordabila pentru multi. E normal ca, pe langa admiratori, sa ai si multi hateri, sociopati cu conflicte de relationare in real life sau concurente fara succesul tau. Nu trebuie sa te lasi cuprinsa de emotii negative la astfel de mesaje, sfatul meu e sa ii ignori pentru ca, fiindu-le infinit superioara, ei/ele sunt cantitati nesemnificative.

Mulțumesc mult nene.

Daca le puneam la suflet eram la balaceanca.

Le pun la fund și trag apa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Poate ca administratorul ar trebui sa stearga postarea care contine detaliile personale la adresa @randunicii! Indiferent daca sunt reale sau nu, sunt prea josnice si pot constitui o sursa de ”inspiratie” pentru alte specimene de genul celui banat...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poate ca administratorul ar trebui sa stearga postarea care contine detaliile personale la adresa @randunicii! Indiferent daca sunt reale sau nu, sunt prea josnice si pot constitui o sursa de ”inspiratie” pentru alte specimene de genul celui banat...

Îți dau dreptate. Deși respectiva mi-e antipatică, există o limită a decenței. Absolut josnic.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Îți dau dreptate. Deși respectiva mi-e antipatică, există o limită a decenței. Absolut josnic.

poate nu ai urmărit toate discuțiile și nu ai observat că discuții precum acestea m au dus la apogeul răbdărilor ...și de așa am și reacționat cum am reacționat. Și eu sunt om. Și nu găsesc motivația pt care pe un astfel de forum in care vorbim despre de toate și nu despre mănăstire se găsesc atâția sa jignească și să aducă lecții de moralitate.

De prea multe ori în discuție au fost aduși copii sau problemele strict personale carepoate l vremea respectivă a scos untul din noi. Toți suntem oameni și toți avem limitele noastre. Când o cloaca de gunoieri se aduna pe oriunde scrii orice i scrie și te jignesc fără încetare la un moment dat reacționezi pt că nu mai.poti. eu sunt Rândunica. Una singura. Ei s au aliat mai mulți au unul singur bolnav cu n conturi. Oricât de cerebrali fila un moment dat crede mă că numai poți. Și ajungi sa te cobori la nivelul lor sau să faci acțiuni de moment pt că după cum am zis fiecare răbdăm până la o limita.

Si lamine totul e până la copii pt că numai eu știu ce m trecut și cum.

Nu vad sensul pt care se permit astfel de discuții.si in ce măsură,in ce calitate?

In fine...

Sa a ajuns prea departe..

Și eu am obosit deja..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multi nu stiu cat noian de sensibilitate e in spatele carapacei Randunicai. Genul asta de subumani fac femei ca ea sa se retraga in spatele unui limbaj vulgar sau a altor comportamente de aparare/respingere. Dar sa-i intelegem si pe ei, subumanii: frustrarea sexuala naste monstri

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Calmeaza-i cu un ceiut d-ala bun d-al tau Iulia. Mie imi plac la nebunie topicele tale si ale randunici, nu inteleg de ce alti trebuie sa le strice.

 

Ba', da' daca-ti plac asa mult "topicele"... du-te, ma, si viziteaza-le. Si lasa si o recenzie. O limba virtuala in anus nu va ajuta nici IrineiRuxandra si nici colegei ei.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...