Sari la conținut

Cine este " el serafin " ?


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Niste muisti, iar cand vad ca acel cacat ce se ..."intituleaza" dmx dmx a ajuns si utilizatorul lunii noimebrie, chiar mi se face scarba.

..

Vezi că faci o greșeală. Nu-l simpatizez pe DMX DMX, el mi-a banat mie un cont și acum îmi poartă sâmbetele dar nu el te-a minusat ci dxm dxm (sunt inversate două litere).

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Vezi că faci o greșeală. Nu-l simpatizez pe DMX DMX, el mi-a banat mie un cont și acum îmi poartă sâmbetele dar nu el te-a minusat ci dxm dxm (sunt inversate două litere).

MEA CULPA !

 

Asa este, acum am vazut, ai dreptate. AM inversat doua litere din nick-ul cu aspect de ...acronim. Sorry stimate domn, dar am vazut negru in fata ochilor cand am vazut ca un tip cu nick relativ  similar  cu al tau, fost declarat ...utilizatorul lunii. Si care mi-a ...lezat ...orgoliul ... :laugh2  :laugh2  :laugh2 .

 

A procedat cam la fel, cum dupa revolutie marci fantoma copiau produse consacrate (ex Panasonic/Pawasonic sau Pamasonic, SONY / SQNY, etc)

 

Astept in continuare o reactie din partea "taietorilor", recte ...RED-MINUS, EL SERAFIN, DXM DXM si nu in ultimul rand RED SPOT, sa ma lamureasca care sunt motivele concrete si punctuale care au stat la baza actiunii lor concertate de "a-l sabota pe RAVANELLI" cu reputatia aferenta.

 

Daca sunt barbati si accepta confruntarea directa. Nu faci ca tiganii ... dai si fugi ...ca un las.

I wait !!!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

asta este trupa frustratilor sau frustratului

post-248250-0-93309300-1511268948.jpg

Deocamdata sunt cat o echipa de baschet. 

LA un anumit numar de greseli tehnice personale, in acest sport ...esti eliminat din meci. Asa ca ...luati aminte !!!

Le-ati cam facut/comis ...stimabililor !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

post-248250-0-93309300-1511268948.jpg

Deocamdata sunt cat o echipa de baschet.

LA un anumit numar de greseli tehnice personale, in acest sport ...esti eliminat din meci. Asa ca ...luati aminte !!!

Le-ati cam facut/comis ...stimabililor !

Pot ei sa dea - cat vor,sunt obisnuit sa fiu banat,cu riscul de a fi din nou banat,imi permit sa-mi bag pula-n ei si tot neamul lor.

Chiar daca voi fi banat,imi fac alt cont, ca nu e primul

Hai mai umfa - futute-n gura de sluga obosita,lasule ce esti

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

Vezi că faci o greșeală. Nu-l simpatizez pe DMX DMX, el mi-a banat mie un cont și acum îmi poartă sâmbetele dar nu el te-a minusat ci dxm dxm (sunt inversate două litere).

Aici pe forum nu reziști decat daca plătești conturi SP.

Pula mea.

Iar a inceput.

E ultimul cont.

Imi bag pula in el de forum.

Ma retrag

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Sa inteleg ca acest el-serafin (spaima sticlelor de vin) se erijeaza in aparatorul acestui forum si ne indeamna sa cotizam la bunastarea admin. pentru a scapa de belele ...?

Dar ce pisicuts, si-a angajat avocati? Pai cu de-alde astia post-248250-0-93309300-1511268948.jpgcrede ca vor cotiza baietii ...?

Am serioase indoieli ca nu se va intampla asa ceva, in ciuda indicatiilor pentru  "a scapa de belele" sa-l citez pe "inteleptul" el serafin.  Dar timpul  le rezolva pe toate.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...