Sari la conținut

Cine este " el serafin " ?


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

pisicul nu da conturi verzi gratis la papagali . nu mai cersi atata  :)

Da eu cu ce cristosu lu mumata aia cate te-o cacat handicapat , ti-am facut ma panarama de mai luat la minusat? Cu mine ce cristosii neamului tai ai ma. Nu ne cunoastem dar ai tabarat ca un rahat borat la gard sa ma minusezi.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Da eu cu ce cristosu lu mumata aia cate te-o cacat handicapat , ti-am facut ma panarama de mai luat la minusat? Cu mine ce cristosii neamului tai ai ma. Nu ne cunoastem dar ai tabarat ca un rahat borat la gard sa ma minusezi.

I-am zis eu ca daca are sange-n pula, s-o dam ca baietii,dar e un las,se rezuma la -,ca atat poate, atat il duce capul
Link spre comentariu

Da eu cu ce cristosu lu mumata aia cate te-o cacat handicapat , ti-am facut ma panarama de mai luat la minusat? Cu mine ce cristosii neamului tai ai ma. Nu ne cunoastem dar ai tabarat ca un rahat borat la gard sa ma minusezi.

am dat peste pozele tale si provoci greata         ce rau ti-am facut noi sa ne chinui ? 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Doar atata poti ma jigodie. Da un raspuns ca omu sa inteleg ce pula mea ai cu mine? Ne cunoastem si nu realizez eu? Ti-am gresit cu ceva si nu-mi dau seama? Daca te crezi atat de intelectual da un raspun, daca nu primesc raspuns inseamna ca ceea ce banuiesc eu e real

  • Minus 5
Link spre comentariu

Da eu cu ce cristosu lu mumata aia cate te-o cacat handicapat , ti-am facut ma panarama de mai luat la minusat? Cu mine ce cristosii neamului tai ai ma. Nu ne cunoastem dar ai tabarat ca un rahat borat la gard sa ma minusezi.

esti matoala   iti faci maine alt cont si daca nu bei nimic , stam de vorba

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

esti matoala   iti faci maine alt cont si daca nu bei nimic , stam de vorba

Ba handicapatule eu nu beau alcool deloc ca numi place , sunt perfect treaza. Se pare ca tu esti dus rau cu capu daca ai ajuns ca nuti plac niste poze da minusezi fazan, minusezi tot ce prinzi postare facuta de mine? Cine e matol in situatia asta?Esti un terminat si nu are rost sa imi consum energia si nervii cu unu ca tine. Daca ma pun cu nebunu inseamna ca sunt mai nebuna ca el, asa ca..... poti sa-ti bagi minusurile in cur ca ma pis pe ele de puncte si ma pis si pe el de cont, ca imi pare rau ca m-am reinscris.Nu vrei sa-mi faci o favoare sa ma minusezi pana la banare? Chiar acum ma rog eu de tine sa dai minusuri.

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

crezi ca-ti inverzeste adminul toate clonele ?

 Fratele meu, chiar nu vreau cont verde, bleu, rosu sau turcoaz sau care naiba or fi Vreau doar ce este al meu, pentru care am postat aici de ceva vreme si nimic mai mult. Scopul meu nu este acela de a da minusuri sau plusuri la reputatia cuiva. Ci doar sa contribui atat cat pot si sunt capabil la acest forum. 

Deci crede-ma ca nu vreau gratuittati de la pisic. Absolutdeloc. Dar nici bani nu dau asa de amorul artei ca sa ii fac lui pula mare.

Zici ca banezi golanii si apoi clonele. Da-mi un exemplu cand eu am injurat aici pe foruml asta si eu ...imi scot palaria in fata ta. Singura data cand m-am luat de cineva , afost de Roxanica Guessica si febletea ei pentru ...plastic. dacastii despre ce vorbesc.

 

Altfel ...nu cred ca am eu vreo postare in care injur sau amenint. Pana la acest incident provocat d etine si ceilalti ...minusari.

In timp ce tu ...faci astfelde afirmatii, in locul unor raspunsuri obiective

............

Daca mi-o sugi  iti spun  :)

 

Inca astept un raspuns punctula vis a vis de decizia ta (a voastra) de a minusa pe unul si pe altul, dupa bunul plac, doar fiindca ati dat cativa leuti unui admin de la care lumea incepe sa cam ...migreze sau sa intre in silenzio stampa !

Pe tremen nelimitat, insa !

Deci reflectati la ceea ce am avut de spus, intr-o maniera eleganta si civilizata !

 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Si pe mine m-au tocat handicapatii astia{dxm dxm. red spot, red minus si el serafin]. Daca acest lucru a fost facut la ordinul lui pisi este o mare greseala de management ptr. ca nimeni nu va plati ceva de care nu este sigur ca va beneficia.Daca au facut-o de capul lor este groasa,au intrat handicapatii mintali in randul nostru. IN LUMEA ASTA PROST FACUTA, CACATII FUT IN LOC SA PUTA, IAR FUTACIOSII ADEVARATI NU POT SA FUTA DE CACATI!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

Si pe mine m-au tocat handicapatii astia{dxm dxm. red spot, red minus si el serafin]. Daca acest lucru a fost facut la ordinul lui pisi este o mare greseala de management ptr. ca nimeni nu va plati ceva de care nu este sigur ca va beneficia.Daca au facut-o de capul lor este groasa,au intrat handicapatii mintali in randul nostru. IN LUMEA ASTA PROST FACUTA, CACATII FUT IN LOC SA PUTA, IAR FUTACIOSII ADEVARATI NU POT SA FUTA DE CACATI!

Pe ce clone te-au vizitat aia de care zici , tantalaule .  Vezi cum te dai singur de gol  ?  Pe cavadoro pana azi nu te-a vizitat decat  el serafin .

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin

Mufasa aka Temujin aka Venezolano aka Cochise, din nou pe felioasa,

 

Bag o singura postare si trag o aghioasa!

 

Din morti ma ridic si mai zic, inc-o data:
 
Muie lui el serafin si s-o ia pe toata!
 
Aaa, era sa uit clona lui, red-spot!
 
M-am jucat cu pula si i-am spermat pe bot!
 
Cum puteam sa-l uit pe o b i e k t i v,
 
Lui ii dam la muie, in mod colectiv!
 
El a fost muistul, care-anceput cu minus,
 
Da' lui Temujin, ii zicea "dominus"!
 
Hai ca-i vine randul si slugii red-minus
 
Asta si-a luat la muie, pana si-a spart un sinus!
 
Ati banat aiurea, dupa propriul cherem
 
Na, ca l-am muit si pe dxm!
 
Ei credeau ca scapa, la fel ca toti naspetii, 
 
Dar isi iau la muie, de la toti baietii!!!
 
Temu se opreste, mai da doar un rand
 
I-am lasat pe scalvi cu curul sangerand!
 
Singura mea postare, bai alienati
 
Sa va vad acum, cum ma mai banati!!   :rax2  :rax2  :laugh2  :laugh2
  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...