Sari la conținut

Caut ecorte care au orgasm la cunnilingus


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Orice femeie care nu are probleme la mansarda are orgasm prin cunni dacă bărbatul știe să lingă cum trebuie.

Cred că 9 din 10 bărbați își bagă botul inutil in păsărică fara să aibă habar de ce naiba fac acolo. Daca femeia nu are orgasm prin limbi cu siguranță nu la ea e problema.

Eu una am experimentat ani de zile acest serviciu. Daca mă joc singura cu clitorisul pot sa am organe unul după altul fara Nr. Am des orgasm când sunt linsta insa puțini sunt aceia care știu să lingă.

Cei mai mulți in loc să lingă sug. Trag de labii, sug, întind, uit sa ude,pierd punctul culminant,se grăbesc sau ... Alte motive.

Învățați să lingeți și apoi veniți cu pretenții să aibă femeia orgasm!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:narnia
  • Oras:narnia

Orice femeie care nu are probleme la mansarda are orgasm prin cunni dacă bărbatul știe să lingă cum trebuie.

Cred că 9 din 10 bărbați își bagă botul inutil in păsărică fara să aibă habar de ce naiba fac acolo. Daca femeia nu are orgasm prin limbi cu siguranță nu la ea e problema.

Eu una am experimentat ani de zile acest serviciu. Daca mă joc singura cu clitorisul pot sa am organe unul după altul fara Nr. Am des orgasm când sunt linsta insa puțini sunt aceia care știu să lingă.

Cei mai mulți in loc să lingă sug. Trag de labii, sug, întind, uit sa ude,pierd punctul culminant,se grăbesc sau ... Alte motive.

Învățați să lingeți și apoi veniți cu pretenții să aibă femeia orgasm!

 

Exact problema asta o avem si noi, dar invers, sunt multe care in loc sa o sugă o ling sau labaresc.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Orice femeie care nu are probleme la mansarda are orgasm prin cunni dacă bărbatul știe să lingă cum trebuie.

Cred că 9 din 10 bărbați își bagă botul inutil in păsărică fara să aibă habar de ce naiba fac acolo. Daca femeia nu are orgasm prin limbi cu siguranță nu la ea e problema.

Eu una am experimentat ani de zile acest serviciu. Daca mă joc singura cu clitorisul pot sa am organe unul după altul fara Nr. Am des orgasm când sunt linsta insa puțini sunt aceia care știu să lingă.

Cei mai mulți in loc să lingă sug. Trag de labii, sug, întind, uit sa ude,pierd punctul culminant,se grăbesc sau ... Alte motive.

Învățați să lingeți și apoi veniți cu pretenții să aibă femeia orgasm!

Oooofff , invata ne tu..si nu sunt ironic ...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Orice femeie care nu are probleme la mansarda are orgasm prin cunni dacă bărbatul știe să lingă cum trebuie.

 

E doar necunoastere proprie care poate duce, da...la probleme de ordin psihic. Nu întotdeauna trebuie să ne punem baza in bărbați pentru că puterea ce se gaseste intr-o femeie este foarte importantă, în toate aspectele vieții.
  • Like 10
  • Minus 35
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E doar necunoastere proprie care poate duce, da...la probleme de ordin psihic. Nu întotdeauna trebuie să ne punem baza in bărbați pentru că puterea ce se gaseste intr-o femeie este foarte importantă, în toate aspectele vieții.

https://i.pinimg.com/736x/41/79/2a/41792a698d9af6c3a713471f4b9674b9--wonder-woman-funny-wonder-women.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Orice femeie care nu are probleme la mansarda are orgasm prin cunni dacă bărbatul știe să lingă cum trebuie.

Cred că 9 din 10 bărbați își bagă botul inutil in păsărică fara să aibă habar de ce naiba fac acolo. Daca femeia nu are orgasm prin limbi cu siguranță nu la ea e problema.

Eu una am experimentat ani de zile acest serviciu. Daca mă joc singura cu clitorisul pot sa am organe unul după altul fara Nr. Am des orgasm când sunt linsta insa puțini sunt aceia care știu să lingă.

Cei mai mulți in loc să lingă sug. Trag de labii, sug, întind, uit sa ude,pierd punctul culminant,se grăbesc sau ... Alte motive.

Învățați să lingeți și apoi veniți cu pretenții să aibă femeia orgasm!

 

Daca cel / cea care primeste oral comunica cu cel/cea care presteaza problemele se rezolva daca nu nu.

Dar trebuie cel care primeste sa stie sa se exprime iar celalat sa vrea sa se adapteze sa asculte si sa si poata face.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

https://i.pinimg.com/736x/41/79/2a/41792a698d9af6c3a713471f4b9674b9--wonder-woman-funny-wonder-women.jpg

Păi...aceasta e si smecheria! E posibil ca voi să va mai faceti încă razboaiele cand noi vom avea chef să vă scuipam in cap si să va zicem că vi se pare, pentru că scuipatul nostru este invizibil precum orgasmul, dragă! Si povestea continuă pentru că voi bărbații aveți mult mai multe forme de aparare care v-au închistat si v-au ținut in loc de-a lungul istoriei...si etc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...