Sari la conținut

Una "alba" una "neagra"


Postări Recomandate

  • Oras:Larnaka
  • Oras:Larnaka

Sa incep cu aia neagra. Fiind prin Chisinau cu treaba zic ca nare cum sa-mi scape ceva rusoaice si sun la asta >> http://www.cityoflove.com/detail.aspx?lang=en-US&dID=187977&dStaffID=0&Digest=+EddiZ6hBrsVaJfUPR2bmg&c=548 care face outcall numai la hoteluri centrale in Chisinau . Stabilim detaliile intalnirii pe whatsapp ,o intreb daca pozele sunt reale ,imi spune ca nu ! Si imi trimite alte fake-uri.. Ii zic sa vina si imi spune ca ajunge in 30 min.

Ajunge ,ii inmanez suta de euro dupa aceea pleaca la baie . Cand se intoarce incepem treaba ,timp in care schimbam cateva pozitii si ce sa vezi ... mirosea a cur nespalat de cel putin 24 de ore . Eu nu stiu ce dracu a facut aia la baie ca in nici un caz nu si-a facut duş...

numai chef de futut nu mai aveam dă incepe iar cu un oral sa-l trezeasca pe ala mic roade prezervativul dupa ce l-am scos din ea yeah! iar "aventura" se opreste aici.

si acum notele

- aspect - 4 (e simpatica dar in rest nimic nu te atrage la ea , nici cur nici țâțe)

- oral/normal - 2 fara implicare

-gfe - nu este cazul

-igiena - 1

Verdict : cea mai mediocra ,proasta si imputita curva pe care am intalnit-o in viața mea (merita titlul de onoare)

------------

Despre cealalta am sa vorbesc altadata dar fiind net superioara e destul de greu de gasit .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Chisinau, Republica Moldova
  • Oras:Chisinau, Republica Moldova

Salutare cipriotu666, mersi de recenzie.

Nu recomand resursele din linkurile de mai sus, fake-uri garantate.

 

Fiind din Chisinau, m-ai facut curios despre fata cea "net superioara".

As fi foarte recunoscator daca ai veni cu ceva detalii, in special date de contact ale domnisoarei.

 

Succese.

Link spre comentariu

  • Oras:Larnaka
  • Oras:Larnaka

Salutare cipriotu666, mersi de recenzie.

Nu recomand resursele din linkurile de mai sus, fake-uri garantate.

 

Fiind din Chisinau, m-ai facut curios despre fata cea "net superioara".

As fi foarte recunoscator daca ai veni cu ceva detalii, in special date de contact ale domnisoarei.

 

Succese.

O gasesti aici >>> https://sexomd.com/s/other/ este prima din lista ,bineinteles poze false dar cele trimise pe whatsapp par a fi reale singurul inconvenient ar fi tariful (100 €/ ora outcall la hotel) Mie mi s-a parut ok
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...