Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
ADELINA, blonda draguta, 53 kg, 1.70 m, 28 ani, fara inhibitii, ofer companie intima la domiciliul meu d-lor manierati si generosi, contact oral, normal in dif. pozitii, cunnilingus, poz. 69, zona Mall Vitan, 18 Jan 11:00
 
50lei

0767.799.240 Bucuresti tipa nu este cea din poze dar arata binisor 30 ani blonda vopsita

zona este mall vitan mai precis pe linga sediul psd zepter( cuib) locatia modesta ostilitatile au fost cam asa am sunat am fost programat rapid pt ca eram din zona am fost indrumat prin telefon am ajuns si am trecut la treaba oral fara prezervativ mecanic si pare dispusa la mai multe si apoi pe repede inainte cu alte cuvinte se fute ca si cum ar face produse de serie ,finalizare in prezervativ.Nu am fost intrebat de dus nici inainte nici dupa.Mai are sigur o colega care presteaza la fel am fost si la acesta in aceiasi locatie . Mentionez ca merita 50 lei

post-55402-0-51587800-1358527219_thumb.jpg

post-55402-0-01175300-1358527231_thumb.jpg

post-55402-0-95532200-1358527247_thumb.jpg

post-55402-0-62953300-1358527266_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salut catamix!

Stau, ma uit la regulament si ma uit la recenzia ta....si nu prea se pupa multe lucruri.

Ai 24 de ore la dispozitie sa faci recenzia asa cum scrie la regulament!

Multumim de intelegere!

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ADELINA, blonda draguta, 53 kg, 1.70 m, 28 ani, fara inhibitii, ofer companie intima la domiciliul meu d-lor manierati si generosi, contact oral, normal in dif. pozitii, cunnilingus, poz. 69, zona Mall Vitan

 tarif 50lei finalizare la ora nu intrebat

locatie zepter mai sta sigur cu cineva ADELA 0737347407 este modesta pt cei ne pretentiosi

sex oral fara prezevativ normal anal nu am intrebat

aspectul este de persoana matura 30 anipozele par sa nu fie ale ei ,sini frumosi fata nu prea atractiva par blond vopsit o dantura destul de ordonata are o atitudine interesata de ce face si se poarta destul de bine

face toata treaba destulde mecanic

note oral 7

normal 7.5

anal nu am intrebat

locatie 7.5

in consecinta pt 50lei e ok

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...