Sari la conținut

Crina socabila si rabdatoare 0735680470


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:antile
  • Oras:antile

fata cea mai slabuta este Alexandra si pozele sint reale

locatie la sc 27 pe lapusneanu.

120 fin cu anal inclus

se poarta frumos cu clientul , e curata  , are pasarica frumoasa dar putin cam larguta .

anal face doar din lateral si cu mare grija, incet  adica si fara brutalitati .

oral bunicel , provoaca erectie.

frumusica si delicata , nu m-a dezamagit.

colega e mai plinuta si mai in virsta , nu am intrat cu ea.tariful dinsei 100 cu 150

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

incitat de recenzia lui OBIECTIVLENTILA02 zic hai sa vizitez si eu fata asta ALEXANDRA 

sunat si prima surpriza ...locatia linga medicina legala la unul din blocurile cu 10 etaje unul din multele T-uri.

Alexandra colega cu o tipa blonda tatuata la fel de inalta ca si ea ...mi s-a parut a fi o tipa ok ...probabil cea care este sefa locatiei

Dupa igenizarea de rigoare atat a mea cat si a ei am trecut la tratative ....am intrebat-o de 2-3 ori ce ofera si mi-a spus ca face total la 120 nr si 180 ora. Pentru ca nu m-a convins ca poate face total am optat doar pentru sex normal protejat si daca "minunea" chiar se intampla sa-i platesc diferenta .Asa ca i-am dat 100 roni pentru sex normal...desi ea a ramas un pic dezamagita .

De aici a inceput circul ....ca ei nu prea ii place sexul oral cu prezervativ ca se irita fiind alergica la substantele uleioase de pe prezervativ ...si de aceea nu foloseste nici ulei pentru anal sau alt gen de lubrefiant ...cu greu am convins-o ca totusi vreau protejat .Dupa un oral de tot rasul care n-a durat mai mult de 20 de secunde ....a zis ca nu se scoala .Nervos am pus-o capra si dupa o labuta scurta i-am infipt-o mai mult de nervi decat de placerea actului in sine  .....Am observat astfel ca nici vorba sa fi facut in ultimul timp total pentru ca funduletul ei spunea adevarul . Totul nu este decat o mare vrajeala pentru a incasa mai multi bani....nici vorba de a presta serviciile pe care pretinde ca le face ....tipa nu este decat o tipa fomista si atat .La final nici vorba sa-mi aduca cei 20 de roni rest la cei 100 pentru ca prestatia domnisoarei este de 80 roni numarul ....cel putin asa pretinde . Nici nu i-am mai cerut de altfel pentru ca am impresia ca dupa cum arata si dupa cum se comporta nu are bani nici de mancare ....arata precum OLIVE o tipa inalta slaba si cu sanii lasati ,cu un fund mic . Deci o teapa in totalitatea ei de la cap la coada ....deci afirmatiile lui OBIECTIVLENTILA02 mi se par IN MARE PARTE FALSE . Ce pot afirma cu certitudine este faptul ca nu face ceea ce pretinde ca face  si ca cine isi doreste altceva decat un sex normal de nota 6 nu v-a gasi nimic altceva decat scuze ,minciuni si vrajeli ieftine ....Daca este de mers? Eu unul sigur nu mai calc pe acolo....insa o recomand pentru ca altfel moare de foame saracuta si nu vreau sa am pe cineva pe constiinta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

bre nea gica , matale esti gica contra.

pai ce interes am eu sa o laud pe mindra , am fost la ea si s-a purtat frumos, am relatat ce am patit .

eu nu am avut probleme deloc cu ea , primele 30 de secunde poate , in timpul negocierilor, apoi am lamurit durata, preturile si serviciile si ne-am dat de-a dura.

incepusem sa te simpatizez  dar vad ca-ti place sa dai cu mucii in fasole cind ti-o iei prin gura de la pustoaice .

pentru ce ai ramas cind ai vazut-o ca arata ca olive? doar pentru ca ai cititi recenzia mea?

nu prea esti fair play facind afirmatii nefondate.

un motiv in plus pentru mine sa nu mai fac publice experientele mele  pentru lurkeri si tristi care nu indraznesc nimic pe propria raspundere.

daca erai mai tinar te dadeam si-n pula mea ,ca meriti ,dar ma abtin datorita virstei care te scuza .

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tind sa ii sau dreptate lui lentila , la Alexandra am fost și eu de câteva ori fără a avea probleme cu ea ( precizez ca niciodată nu am încercat anal și am stat doar 1 h , niciodată un nr )

Adevarul este ca nu este pro când o suge ori nu ii place ori nu știe dar mie mi-a plăcut ca este receptivă și nu comentează când încerci Kamasutra cu ea 😂😂

Spor la ciocane!!! APP la 150 lei ora nu ar trebui sa te aștepți sa futi vreo mare piesa dar nu e nici urâta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...