Sari la conținut

Întâlnire


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

În fine, detalii...Dar, chiar recent am pățit să trec sub lupa de observații pe cineva...și cred că a durat câteva minute de studiu, încât mă întrebam în același timp cât mai am de gând sa-i las liber și nu trec la acțiune pentru a prelua controlul conversației de acomodare dintre noi. Chiar dacă îl incurajam să se manifeste, eram conștientă că nu ofer acel element de orientare care-l face pe om să simtă că toată energia sa are o direcție și riscam ca în scurt timp să se fie acel mic moment de tăcere în care nu putem știi cu ce să începem...Mi-am dat seama de situație, că omul se poate simți stânjenit la un moment dat...și mi-am pus rapid în gând imaginea unei găini care studiază, pe rând cu câte-un ochi un obiect. Nepotrivită imagine în acele momente dar mi-a venit să râd în gând de mine și m-am relaxat imediat. Mi-am zis că nu e cazul cu acest om și că am să testez într-o situație mai favorabilă fenomenul de contemplare, dacă n-am făcut altceva decât să mă amuz și încercarea nu mi-a reușit. Sunt persoane care parcă mă atrag să le privesc cu atenție...eu care de obicei mă folosesc de ceea ce e interesant în fiecare pentru a îmi induce o atitudine pozitivă, de inceput, pentru propriul confort mental.

  • Like 10
  • Minus 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Interacțiunea fizică...sau scurtă descriere a momentului intim.

1. Cunnilingus-două orgasme lejere, el zice că e începător și în primele momente așa a părut dar după cateva indicații a prins imediat ideea și când simteam cum plăcerea urca în mine, l-am auzit cum respirația sa se accelerează și se înfruptă, gustând cu poftă acolo jos, la păsărică.

2. Sex oral din partea mea-fiind prima întâlnire, nu am simțit acel transfer al plăcerii...probabil pentru că îmi studia "tehnica" și-mi părea prea atent, acolo undeva în el. I-am dat indicații să se joace și la păsărica mea, să simt că suntem pe aceeași idee...dar degeaba, era prea prins.

3,4. Normal și anal nu mai țin minte prea bine, au trecut câteva zile...dar știu că s-a descurcat bine și a contat jocul erotic avut în prealabil. Plus că mi-a plăcut parfumul lui și m-a atras mai mult decat speram mirosul pielii lui, în momentul când m-a sărutat și a stiut să fie plăcut, parcă cunoscându-și atuul.

5. El ca persoană...nimic, nu am simtit nimic, neutru, nu știu cum să spun, nu am simțit că e ceva rău pentru mine, dar nici nu am putut crea ceva care să-mi rămână în urma interacțiunii avute...el a părut foarte încântat și îmi zicea de urmatoarea întâlnire. Am zis în gând și cu un zâmbet la despărțire...ok, să fie ca el și-om vedea ce mai facem.

  • Like 11
  • Minus 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

vistantric s-a speriat de Bau-Bau !

Nu. BauBau-ul a fost super-fain si nu am scris recenzie despre el, au trecut deja cateva luni de cand nu ne-am mai întâlnit si nu stiu ce pazeste...Simt ca in intalnire m-a luat prin surprindere si nu am savurat momentul pe de-a întregul, a fost ca-ntr-un vârtej de senzatii si poate reusesc cu el, la o a doua intalnire să aștern in mod obiectiv impresiile in cuvinte. "Bau-Bau" al tău, de care vorbești tu e urât?
  • Like 9
  • Minus 25
Link spre comentariu

Nu. BauBau-ul a fost super-fain si nu am scris recenzie despre el, au trecut deja cateva luni de cand nu ne-am mai întâlnit si nu stiu ce pazeste...Simt ca in intalnire m-a luat prin surprindere si nu am savurat momentul pe de-a întregul, a fost ca-ntr-un vârtej de senzatii si poate reusesc cu el, la o a doua intalnire să aștern in mod obiectiv impresiile in cuvinte. "Bau-Bau" al tău, de care vorbești tu e urât?

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu stiu măi, mie imi place sa privesc luna, mă inspiră si aerul noptii prinde mereu acel mister frumos. E o nostalgie ce pătrunde cu lumina ei, o liniște inexplicabilă.

  • Like 9
  • Minus 25
Link spre comentariu

Nu stiu măi, mie imi place sa privesc luna, mă inspiră si aerul noptii prinde mereu acel mister frumos. E o nostalgie ce pătrunde cu lumina ei, o liniște inexplicabilă.

 

Privesti luna pe fereastra si faci pishu in pat noaptea de frica ce-ti e de Bau-Bau.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna...

 

Intr-un timp in urma faceai deplasari in diverse orase..acum mai nou de ceva timp incoace..pretinzi ca oferi servicii in orasul tau... Am si eu cateva intrebari pentru tine...

 

1. In intalnirile tale..cate persoane te-au cucerit iremediabil ? as zice la aceasta intrebare ...

2. Ce suma financiara te-ar face sa accepti o deplasare ???

3. In jocurile tale erotice..avute la diverse intalniri.. in prezent cate relatii cu beneficii intretii sau exista si unele din pura placere ???

4. De cand ai descoperit inclinatia spre discutii filosofice si expunerea diverselor cazuri din  realitatea cotidiana avand in vedere faptul ca esti o persoana sexuala foarte activa ?

5. De ce reputatia ta este negativa ????

6. Ce te atrage  la o persoana de exemplu la prima intalnire , interactiune cu ea ?

7. La ce numar poti fii contactata in prezent... ??

8.Care parte a actului sexual te satisface cel mai mult ?

 

P.S. Sincer ai un stil narativ destul de dezvoltat in povestiri&intamplari erotice ... Pe curand !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna...

 

Intr-un timp in urma faceai deplasari in diverse orase..acum mai nou de ceva timp incoace..pretinzi ca oferi servicii in orasul tau... Am si eu cateva intrebari pentru tine...

 

1. In intalnirile tale..cate persoane te-au cucerit iremediabil ? as zice la aceasta intrebare ...

2. Ce suma financiara te-ar face sa accepti o deplasare ???

3. In jocurile tale erotice..avute la diverse intalniri.. in prezent cate relatii cu beneficii intretii sau exista si unele din pura placere ???

4. De cand ai descoperit inclinatia spre discutii filosofice si expunerea diverselor cazuri din  realitatea cotidiana avand in vedere faptul ca esti o persoana sexuala foarte activa ?

5. De ce reputatia ta este negativa ????

6. Ce te atrage  la o persoana de exemplu la prima intalnire , interactiune cu ea ?

7. La ce numar poti fii contactata in prezent... ??

8.Care parte a actului sexual te satisface cel mai mult ?

 

P.S. Sincer ai un stil narativ destul de dezvoltat in povestiri&intamplari erotice ... Pe curand !

ai grija ce-ti doresti... eu nu i-as deschide cutia Pandorei... ca daca se apuca de povestit ...ne ies si nepotii la pensie si e doar la introducere.  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am simțit, am simțit...stând lipită de ușă, simțeam cum pleacă din mine. Ceva ieșea din mine cu plecarea lui... Frumoasă senzație! Am vrut să simt... Nu e cazul să-mi fac idei, nu-mi stă gândul la așa ceva!! Am dorit acel gust al senzației, să simt în mod real! În atâtea întâlniri am simțit cum fac loc senzației să pătrundă și să mă locuiască...să se confunde mental cu persoana lui. Trup și minte, l-am vrut cu totul în mine... Dar îmi era atât de greu până la următoarea întâlnire, să țin totul, secretul meu...probabil că și el știe. Nu știu cum se descurcă cu ce simte el, posibil că se bucură ca mine de fiecare moment și de ceea ce se crează în întâlniri. E mai mult decat chimia dintre noi, e desăvârșirea...se simte așa ceva, cum creăm fiecare, ușor, ușor, în fiecare întâlnire. Teoretic, mi-a zis de la inceput...tu ești cea care faci. Dar...când m-am apropiat, am simțit pasiunea sa, cum mă pătrunde, fără nici o vrajă, reală! Strop cu strop... Cum a putut el să mă nimerească tocmai pe mine, eu care sunt reticentă la așa ceva...și pun imediat în controlul meu pe cineva care își face loc fără permisiunea mea.

  • Like 32
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ÃŽmi pare că ne e teamă să revenim la complexitatea gesturilor și plăcerii de la inceputul întâlnirilor noastre...sau e prea bine așa. Am redus la maxim actul sexual în favoarea acelei intensități!! Este superb și sunt curioasă cum se vor desfășura în continuare aceste rațiuni ale plăcerii și descoperirilor făcute în actul amoros. Pot să zic totuși că este un act sexual apropiat de perfecțiune și faptul că are maturitatea pentru a îmi acorda libertatea să văd mai multe, să simt și să experimentez...mă ajută să rămân în ritm cu el, să nu mă grăbesc. L-aș putea face praf din câteva întâlniri și el s-ar retrage fără a apuca să gustăm fiecare parte frumoasă a plăcerii și sexualității.

...ÃŽnsă e posibil să nu îmi ajungă doar unul pentru asemenea experiențe, îmi pare rău să spun aceasta, dar vreau oameni curajoși și maturi în gândire și sexualitatea lor! 😊

  • Like 32
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îmi pare că ne e teamă să revenim la complexitatea gesturilor și plăcerii de la inceputul întâlnirilor noastre...sau e prea bine așa. Am redus la maxim actul sexual în favoarea acelei intensități!! Este superb și sunt curioasă cum se vor desfășura în continuare aceste rațiuni ale plăcerii și descoperirilor făcute în actul amoros. Pot să zic totuși că este un act sexual apropiat de perfecțiune și faptul că are maturitatea pentru a îmi acorda libertatea să văd mai multe, să simt și să experimentez...mă ajută să rămân în ritm cu el, să nu mă grăbesc. L-aș putea face praf din câteva întâlniri și el s-ar retrage fără a apuca să gustăm fiecare parte frumoasă a plăcerii și sexualității.

...Însă e posibil să nu îmi ajungă doar unul pentru asemenea experiențe, îmi pare rău să spun aceasta, dar vreau oameni curajoși și maturi în gândire și sexualitatea lor!

Tine-o tot asa.....nimfomana adevarata.....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Codita vulpitei era pe pat

Semnul meu norocos

Am adormit 20 de minute

...Si era cât p-aci sa adoarmă si el.

Nu s-a simtit pregătit...

Totul este relativ intr~o sedinta soft de dominare a psihicului.

Nu pot impune nimic, atingerea curge si alunecă împreună cu forta impulsului in întreg corpul.

Plăcerea e creată, asa se fac visele...

Lui i-a fost teama, a crezut că se va gasi singur in VIS!

  • Like 23
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

................................... . ............................................................... ... . .......

  • Like 28
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

................................... . ............................................................... ... . .......

 

ti am dat plus + la postarea asta :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

~Buna ziua, drăguță ce faci!

_Iau micul dejun (14.48)

~Lucrezi astazi!

-Azi fac întâlniri, maine lucrez.

-Bine, te sub maine!

  • Like 28
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...