Sari la conținut

Transexuale ploiesti!


zaza90

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Zaza, este un anunt in ploiesti dar nu cred ca este ceea ce trebuie. A mai trecut anda in ploiesti insa s-au gasit unii sa o jigneeasca. Eu nici travestiti nu prea am gasit

Nu e ceea ce trebuie sigur! Cat despre "domnii" care au jignit-o pe Anda nu inteleg de ce fac asta! Plm nu iti place ce vezi nu te uiti de ce trebuie sa jignesti! Am si eu persoane pe care nu le suport dar decat sa jignesc mai bine le evit! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Dragul meu nu mam simțit jignita de nimeni credema. Iar acei idioți care au făcut-o nus decat ei singuri niste jigniri ale naturii si frustrați pe propria lor viata.

 

Am atitudinea prea puternica ca sa ma jignească orice fraier.

 

Doar sunt Anda BuzeDulci totuși.

 

Te pup si o zi faina.

  • Like 2
Link spre comentariu

MEREU ACELEAȘI POLEMICE,PRETUL,DA ESTE FOARTE ADEVĂRAT CA CER 200de lei FINALIZAREA SI 400lei ORA,DAR,SI EXISTA ACEST MARE DAR

DE CATE ORI A TI PLATIT DERANJ?

DE CATE ORI CEA DIN POZA NU ERA CEA DIN FATA USII?

DE CATE ORI A TI FOST FACUTI LA BUZUNARE ?

DE CATE ORI NU A TI FOST TRATAȚI LA MASURA PRET\CALITATE?

VA SPUN EU:de multe ori,pe cand la mine aceste lucruri nu se vor intampla.

In fine pop,nu ma stresez cu o nimica toată,o zi bună!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Antonela, eu unul am spus ca ma depaseste, chiar daca as dispune, nu as da banii astia sa sug o pula. In alta ordine de idei, urmaresc de ceva timp forumul, anunturi etc cu tranny. Tu ai prestat si prin italia, pe strada, am fost acolo si am habar de preturile practicate acolo si de faptul cum arata unele shemale acolo. Nu ca te.as jigni, esti f frumoasa si mi.ar placut ss te intalnesc dar dupa o ora cu tine s.ar putea sa plec mai excitat decat am venit. Te sarut si iti doresc succes

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...