Sari la conținut

Posibilă vizită


Postări Recomandate

Vizitator mieuna
Reputație: 0

Nu am găsit nimic , se găsește greu la voi în oraș. Mai ales în perioadele pe care eu le aleg!🤣

Momentan activez în Vâlcea.

A întrebat cineva de recenzii.

O să găsiți pe Vâlcea, 0742738355.

Când o să reușesc să păcălesc un regim hotelier acolo la voi, vă anunț aici🤣 vă pup

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

ÃŽmi pare rau. Incerc sa fac programări pentru voi, dar multi nu le respecta! Lasa-i un mesaj daca vezi ca nu raspund la apel😗 nu fii supărat, timp se face pentru toată lumeaa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Vin si eu cu prima mea recenzie.

Sunat azi la ora 17:30 fara raspuns , i-am lasat mesaj si mi-a raspuns peste aproximativ o jumatate de ora. Stabilit pentru ora 19:00.

Ajuns la locatie, i-am dat mesaj si m-a rugat sa o mai las 10 minute pentru pregateala. Dupa acele 10 minute am primit mesaj cu numarul de garsoniera si etajul.

Deschide usa o fata foarte simpatica, sa zic cam 1, 65 cm inaltime. Pozele sunt ale ei 100% putin sa zic mai plinuta decat in poze dar nu exagerat.

Am intrat inauntru, facut cunostinta si decartat 200 lei pentru o ora(am intrebat inainte sa-i dau banii daca oralul il face neprotejat,mi-a confirmat)

Ne-am facut comozi, eu am venit de acasa asa ca igiena nu a fost o problema.Putina comunicare dupa care a inceput cu oral care a fost foarte bine executat , m-a rugat sa-i zic cum imi place(mai tare, incet) am intrebat daca poate sa o bage toata in gura si mi-a raspuns foarte politicos ca nu poate sa faca "deep" , se ineaca...mi-a zis sa o anunt daca vreau sa termin in gura, zis si facut...pac pac senzatie majora.

Permite sa te joci cu pasarica dar fara introdus degetele.

Am intrat la dus, a trebuit decat sa ma clatesc putin. Prosop curat.

Fata este foarte comunicativa, am stat de vorba aproximativ 20 de minute despre tot felul de lucruri dupa care a am zis sa trecem din nou la treaba.

Din pacate "gogu" cum la alintat ea nu a mai vrut sa se trezeasca asa ca i-am zis sa o lase asa (eu cunoscandu-l de o viata pe gogu am stiut ca nu mai vrea) , si-a dat silinta fara sa renunte in cele aproximativ 10 minute de incercare cu oral.

Din pacate a trebuit sa plec fara sa incerc si pasarica dar o sa vin mai pregatit data viitoare.

 

M-am simtit foarte bine in prezenta ei. Apreciez fetele care sunt sociale si deschise.

 

Sa dau si note hehe

Oral 9

Locatie 7 (garsonierele pavcom)

Igiena 9 fara mirosuri, cu servetelele langa noi mereu.

Anal nu am intrebat ca nu m a interesat

Si cam atat. Recomand si cred ca o sa revin pe la ea.

 

O seara buna si Multumesc Ioana

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...