Sari la conținut

Maya bunaciune blonda 0758410413


Vizitator batranul george

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

https://nimfomane.com/forum/topic/102612-maya-sexyhot-blode-0758410413/

 

Cu chef de pizda dupa un weekend in care am prestat alte activitati ce nu mi-au dat ocazia sa fut nimic, dau de anuntul de mai sus.

In prima faza pozele nereale ma fac sa mai caut, nici macar nu am sunat.Ceva mai tarziu vad ca apar si alte poze care ma fac sa incerc, amator de noutati fiind.

 

Ma programez si in 15 minute eram la usa mandrei.Fata are 170 cm, greutate potrivita pentru aceasta inaltime, tocuri si aspect foarte sculator de pula, vorbeste frumos pare un pic timida, dar nu este, a mai lucrat in industrie si stie cum sa se prezinte, dar si ce are de facut.

 

Am platit din start ora ca imi placea gagica, adica 300 de lei, am facut dus si am trecut la fapte cu ea intr-un body si tocuri, machiata si aranjata.I-am facut oral eu apoi ea mie.Face un oral foarte bun.Mentionez ca mie imi place mai soft cu saliva multa si ritm, nu supt de pula agresiv.Fata mi-a urmat instructiunile si a iesit un oral de toata frumusetea.Futai de asemenea bun, nu am schimbat prea multe pozitii ca eram prea excitat si pentru finalizare am ales mica mea obsesie din ultima vreme CUM ON FACE, de-ti venea sa-i faci poza si sa o pui in rama.

 

Cum am terminat cam dupa 30 de minute si nu ma mai simteam in stare de al doilea numar, am rugat-o sa ma stranga un pic de picioare ca facusem ceva sport in weekend.Am descoperit ca stie sa faca un masaj foarte bun, cu care ne-am ocupat cea de a doua jumatate de ora.

 

Note:

 

Aspect 9,5 craci lungi, cur bombat, piele fina, fina la fata, sani medii

oral 9, cof 10(am mai decartat 50 pentru asta la final)

normal 9

igiena 10

GFE 9, lipseste fk, doar ne-am pupat putin, in rest foarte prietenoasa si proclient

 

Eu zic sa mergeti daca vreti sa futeti o blonda buna mai ales ca sta o perioada foarte limitata din spusele ei.

  • Like 24
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Pe unde are locatia bunaciunea asta cu poze photoshopate?

 

Primele poze photoshopate e posibil nici sa nu fie ale ai, dar celelalte sunt din locatie si chiar e bunaciune, pe verificate.

Locatia pe la Posta Vitan.

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/102612-maya-sexyhot-blode-0758410413/

 

Cu chef de pizda dupa un weekend in care am prestat alte activitati ce nu mi-au dat ocazia sa fut nimic, dau de anuntul de mai sus.

In prima faza pozele nereale ma fac sa mai caut, nici macar nu am sunat.Ceva mai tarziu vad ca apar si alte poze care ma fac sa incerc, amator de noutati fiind.

 

Ma programez si in 15 minute eram la usa mandrei.Fata are 170 cm, greutate potrivita pentru aceasta inaltime, tocuri si aspect foarte sculator de pula, vorbeste frumos pare un pic timida, dar nu este, a mai lucrat in industrie si stie cum sa se prezinte, dar si ce are de facut.

 

Am platit din start ora ca imi placea gagica, adica 300 de lei, am facut dus si am trecut la fapte cu ea intr-un body si tocuri, machiata si aranjata.I-am facut oral eu apoi ea mie.Face un oral foarte bun.Mentionez ca mie imi place mai soft cu saliva multa si ritm, nu supt de pula agresiv.Fata mi-a urmat instructiunile si a iesit un oral de toata frumusetea.Futai de asemenea bun, nu am schimbat prea multe pozitii ca eram prea excitat si pentru finalizare am ales mica mea obsesie din ultima vreme CUM ON FACE, de-ti venea sa-i faci poza si sa o pui in rama.

 

Cum am terminat cam dupa 30 de minute si nu ma mai simteam in stare de al doilea numar, am rugat-o sa ma stranga un pic de picioare ca facusem ceva sport in weekend.Am descoperit ca stie sa faca un masaj foarte bun, cu care ne-am ocupat cea de a doua jumatate de ora.

 

Note:

 

Aspect 9,5 craci lungi, cur bombat, piele fina, fina la fata, sani medii

oral 9, cof 10(am mai decartat 50 pentru asta la final)

normal 9

igiena 10

GFE 9, lipseste fk, doar ne-am pupat putin, in rest foarte prietenoasa si proclient

 

Eu zic sa mergeti daca vreti sa futeti o blonda buna mai ales ca sta o perioada foarte limitata din spusele ei.

Pana la urma...Rusoaica sau nu? Merci

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Pana la urma...Rusoaica sau nu? Merci

 

Pare sa aiba gene slave.Vorbeste romaneste si nu am insistat pe acest aspect.

Daca ai fantezii cu rusoaice, iti poti inchipui lejer ca e.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/102612-maya-sexyhot-blode-0758410413/

 

Cu chef de pizda dupa un weekend in care am prestat alte activitati ce nu mi-au dat ocazia sa fut nimic, dau de anuntul de mai sus.

In prima faza pozele nereale ma fac sa mai caut, nici macar nu am sunat.Ceva mai tarziu vad ca apar si alte poze care ma fac sa incerc, amator de noutati fiind.

 

Ma programez si in 15 minute eram la usa mandrei.Fata are 170 cm, greutate potrivita pentru aceasta inaltime, tocuri si aspect foarte sculator de pula, vorbeste frumos pare un pic timida, dar nu este, a mai lucrat in industrie si stie cum sa se prezinte, dar si ce are de facut.

 

Am platit din start ora ca imi placea gagica, adica 300 de lei, am facut dus si am trecut la fapte cu ea intr-un body si tocuri, machiata si aranjata.I-am facut oral eu apoi ea mie.Face un oral foarte bun.Mentionez ca mie imi place mai soft cu saliva multa si ritm, nu supt de pula agresiv.Fata mi-a urmat instructiunile si a iesit un oral de toata frumusetea.Futai de asemenea bun, nu am schimbat prea multe pozitii ca eram prea excitat si pentru finalizare am ales mica mea obsesie din ultima vreme CUM ON FACE, de-ti venea sa-i faci poza si sa o pui in rama.

 

Cum am terminat cam dupa 30 de minute si nu ma mai simteam in stare de al doilea numar, am rugat-o sa ma stranga un pic de picioare ca facusem ceva sport in weekend.Am descoperit ca stie sa faca un masaj foarte bun, cu care ne-am ocupat cea de a doua jumatate de ora.

 

Note:

 

Aspect 9,5 craci lungi, cur bombat, piele fina, fina la fata, sani medii

oral 9, cof 10(am mai decartat 50 pentru asta la final)

normal 9

igiena 10

GFE 9, lipseste fk, doar ne-am pupat putin, in rest foarte prietenoasa si proclient

 

Eu zic sa mergeti daca vreti sa futeti o blonda buna mai ales ca sta o perioada foarte limitata din spusele ei.

Parca imi par cunoscute pozele, nu mai avea topic deschis pe forum? Are tatuaje?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Locatie: 7, pe Dudesti, foarte aproape de Casa de Pensii, o garsoniera cu canapea in loc de pat, televizor, dus si cam atat.

Aspect: 8, o blonda inalta, siliconata, frumusica la fata. Se prezinta a fi o studenta cuminte care invata toata ziua, dar cand incepe sa-ti suga pula iti dai seama ca n-a stat numai cu burta pe carte.

Oral: 9, cu deep, cu FK, iar cu deep... si in final cu COF. Pe scurt, cu tot ce trebuie.

Normal: 8, se misca bine, arata bine, nu-i doar o papusica care sta cum o pui, geme fals, dar placut, e stramta, miroase bine. ce sa mai... e buna de futut, macar o data.

Igiena: 8, depunctez pentru ca nu a facut dus inainte sau dupa. nu am simtit vreun miros, dar putea sa arunce 2-3 stropi pe ea ca sa mai ia puncte la capitolul asta.

GFE: 8, e placuta, usor timida la inceput, dar apoi se destinde si incepe sa povesteasca prostioare.

Pret: 300lei/h

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Primele poze photoshopate e posibil nici sa nu fie ale ai, dar celelalte sunt din locatie si chiar e bunaciune, pe verificate.

Locatia pe la Posta Vitan.

Pozele nu sunt photoshopate, sunt poze de studio facute si pentru site-urile din afara pentru ca asa cum am scris in recenzie... fata nu e chiar asa de cuminte cum vrea sa lase impresia. Singurul lucru care lipseste din poze este o cicatrice pe mijlocul burtii.

Link spre comentariu

Locatie: 7, pe Dudesti, foarte aproape de Casa de Pensii, o garsoniera cu canapea in loc de pat, televizor, dus si cam atat.

Aspect: 8, o blonda inalta, siliconata, frumusica la fata. Se prezinta a fi o studenta cuminte care invata toata ziua, dar cand incepe sa-ti suga pula iti dai seama ca n-a stat numai cu burta pe carte.

Oral: 9, cu deep, cu FK, iar cu deep... si in final cu COF. Pe scurt, cu tot ce trebuie.

Normal: 8, se misca bine, arata bine, nu-i doar o papusica care sta cum o pui, geme fals, dar placut, e stramta, miroase bine. ce sa mai... e buna de futut, macar o data.

Igiena: 8, depunctez pentru ca nu a facut dus inainte sau dupa. nu am simtit vreun miros, dar putea sa arunce 2-3 stropi pe ea ca sa mai ia puncte la capitolul asta.

GFE: 8, e placuta, usor timida la inceput, dar apoi se destinde si incepe sa povesteasca prostioare.

Pret: 300lei/h

Cam scumpa taxa de scolarizare daca intra cu 300 si sa mearga si firma.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Pozele nu sunt photoshopate, sunt poze de studio facute si pentru site-urile din afara pentru ca asa cum am scris in recenzie... fata nu e chiar asa de cuminte cum vrea sa lase impresia. Singurul lucru care lipseste din poze este o cicatrice pe mijlocul burtii.

La finalizare nu face?
Link spre comentariu
Vizitator recull
Reputație: 0

I-am dat eu astazi mesaj si mi-a zis un program gen 18:00 - 01:00. Din pacate nu m-am incadrat in acest orar ca sa-i fac o vizita. In schimb pare promitatoare cred ca mai multe poze reale ar face lumina. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost astszi la ea de la ora 10!Este exact fata din fotografia in body rosu!A fost o revelatie in adevaratul sens al cuvantului pentru mine.Corp superb,frumusica la fata, pupacioasa,foarte buna la oral neprotejat, era cat pe ce sa explodez la oral,abia am mai apucat sa fac si un normal pe la spate si ala am fost.Nu va duceti nefututi de mult ca explodati repede cum am patit eu.Trebuie sa revin sa o iau mai incet ca e material de studiu din belsug!Locatia e in blocul nou de la Ex-Posta Vitan, unde am fost primul client al Robertei acum vreo 2 ani.Locatia deci e ok, discreta,primitoare, fata e si mai ok, super fund si super sani chiar daca sunt siliconati.In concluzie o recomand, nu o ratati ca e buna rau!Trebuie sa o revizitez curand pentru o reexaminare pentru marirea notei,ca inca nu stiu daca sa ii dau 9 sau 10 asa ca momentan ii acord 9,5!Daca mai scriu mult despre ea mi se scoala pula iar asa ca ma opresc aici...Am stat o finalizare la 200!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pozele nu sunt photoshopate, sunt poze de studio facute si pentru site-urile din afara pentru ca asa cum am scris in recenzie... fata nu e chiar asa de cuminte cum vrea sa lase impresia. Singurul lucru care lipseste din poze este o cicatrice pe mijlocul burtii.

Milf? Are tatuaje?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si la Maya

 

A 3-a oara cand nu imi pare rau de banii dati

 

Programarea : telefonic cu o zi inainte

 

Locatia : 9 Camera e ok, prsop curat, baia un pic mai nasoala da merge

 

Maya: 10

Eu zic ca pe la 25 de ani , niste tate fenomenale, un cur un pic mai maricel decat as vrea da are carnea tare pe ea, la fata e draguta.., da sanii fac totul

 

Actiune: 10 - fara graba, fara comentarii, cu implicare discreta ... nu ai cum sa rezisti mult

As baga mana in foc ca a mai lucrat pe la masaj sau ceva similar

 

Igena fetei : 10 - dus inainte

 

De recomandat/revenit : da/da (cat mai curand)

 

Cotizatia  200 -30 min

 

Cu repect

Mafci

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am prins-o si eu ieri.

 

Ce pot spune cu certitudine este ca fata nu este noua in bransa si, din cate imi amintesc, a lucrat sinla masaj inainte.

 

Nu imi amintesc exact fostul nume de scena, dar va pot asigura ca nu avea recenzii rele nico atunci si merita incercata in toate gaurile si acum ;)

 

Notele:

 

Locatie-9

Maya-9

Oral-9

Normal-9

Anal-nu am mai apucat

 

Scorul 200/300

 

De revenit, da

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da,despre ea zic.Mai are si alt topic.Am fost la ea.

La Eva am fost si eu, am recenzat-o pe un topic care e inkis acum...O experienta buna, din ce imi aduc aminte... Avea niste tatuaje si o cicatrice pe burta, daca nu gresesc...Daca titulara este ea, poate ii fac o vizita...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...