Sari la conținut

Maya bunaciune blonda 0758410413


Vizitator batranul george

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

sigur a plecat.. din ce am vazut in topicurile de mai sus a stat mereu cateva zile , practic o escala pe la Bucuresti. Sigur lucreaza afara!

Pacat ca nu am prins-o si eu :D

Era studenta la medicina, cum naiba sa plece? :no2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salut!

Am avut ocazia sa o vizitez,dar din pacate nr de tel numai a fost deschis cand am vrut sa o vizitez si ieri.

 

Locatia la casa de pensii,programare telefonica respectata cu strictete,aspect fizic 9,cu toate ca nu sunt fan silicoane,ale ei erau foarte reusite.

Oral 10,foarte misto,dt,cu saliva din belsug,o suge pana ii ceri sa se opreasca pt a pune prez pt a o fute si normal.

La normal aceeasi tipa docila,geme fake dar excitant,gemetele se intetesc pe masura ce dai mai agresiv...

 

Raport calitate pret,este o investitie buna si o experienta frumoasa cu o fata de calitate.

Eu personal sper sa revina.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era studenta la medicina, cum naiba sa plece? :no2  :laugh2

te ai imprietenit asa bn cu ea de ti a spus tot adevarul ? :)))  ma indoiesc! Mai bine vezi in topicurile de mai sus ca a lucrat pe perioade scurte.

si daca e studenta cum zici tu ,o asteptam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri  la Maya pentru ca promisesem sa o revad. De data asta am stat o ora si consider ca am facut foarte bine.Fata asta e buna rau, o consider o adevarata revelatie in domeniu, e si frumoasa, aduce putin cu o actrita americana foarte cunoscuta al carei nume nu mi-l amintesc (blonda cu ochi albastri). Fara graba, am avut parte de un oral neprotejat deosebit, apoi de normal inceput in misionar si finalizat in doggy-style! Pe durata intrevederii am stat de vorba cu ea si chiar ai ce vorbi cu ea. E foarte draguta, zambitoare, merita sa o vizitati.Si-a schimbat locatia, undeva langa Pasajul Marasesti, in locatia Corinei VIP! Apartament curat, baie cu tot ce trebuie! Am platit pentru o ora 300 de lei, pe care ii consider bine investiti! Nu va inghesuiti, lasati-mi-o doar mie ca voi reveni cu siguranta!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost si eu acum cateva zile . 

 Este o fata slim ,siliconata cu pielea alba (prea alba ),carnea unpic cam moale pentru constructia ei,iar la fata mi s-a parut cam batrana pentru varsta declarata de ea. 

  Mi-a placut ca este nefumatoare,se implica ,iar calitatea pret-oferta mi se pare ok ,locatia este curata ,baia dotata cu cele necesare,muzica la laptop ....atmosfera relaxanta . 

 Colega cu Corina de la top,dar fetele au grija sa  nu te intalnesti cu cineva (ne)dorit :). 

 Actiunea s-a desfasurat clasic,oral nepr ,normal protejat in 2 pozitii ,dus si plecat. 

---Note :

Locatie :9 ,,m-am cam murdarit pe talpi si lenjeria pe pat nu era tocmai fresh :( 

Aspect fata :8 ,frumusica ,dar nu area accea stralucire,acel ceva care eu il caut la fete 

Oral :8 nimic special

Normal :9 se implica ,pasarica cu ceva labii iesite afara ,stramta 

GFE:nu prea este interesata sa te faca sa pleci cu capul in nori,usor distanta 

Mi-a placut ca a respecatat programarea facuta cu o zi inainte,igiena impecabila,m-a asteptat in costumatie sexxy,machiata exact cum trebuie sa te astepte o fata nu ca alte taranci de top in halat si papuci.

 Halat :200 finalizarea 

O recomand 

  • Like 8
Link spre comentariu

 

Mi-am adus aminte...Maya seamana cu Cameron Diaz!

 

 

Daca fata asta seamana cu Cameron Diaz, inseamna ca Puiu Calinescu e frate geaman cu Brad Pitt. Este fosta Ana sau Eva studenta rusoaica pentru cine-si aduce aminte, avea mai multe numere de telefon printre care si 0723194939/0730049034, oricum nu conteaza ce nume are sau a avut pentru ca si-l va schimba destul de repede.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ronaldo, vezi ca faci confuzie. Ce zici tu acolo sunt doua persoane diferite. Eva era cu totul alta persoana fata de Ana. Si da, persoana de aici din topic este fosta Ana, dar nu are nici o treaba cu Eva studenta (sau mai facut confuzii si inainte pe topicele vechi dar hai sa nu mai inducem lumea in eroare).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la ea in seara asta. Chiar seamana cu Cameron Diaz in tinerete. 

 

Programarea a fost respectata fara probleme. M a asteptat in body ul rosu din poze. Este o adevarata prezenta cand o vezi pt prima oara. Am fost cu multe femei bune si Maya este in top 10. Dupa ce am facut un dus am trecut la actiune. Tipa este destul de touchy feely si puapacioasa. I am zis ce mi place la oral si s a conformat cu succes. Cand a trecut deasupra am zis ca mi-o rupe. A trebuit sa o domolesc un pic pentru ca doream finalizare orala. Am trecut iar la oral cu mine in genuchi si ea cu fundul in vant(priveliste de nota 20). Finalizarea a fost in gat de cred ca i a iesit un pic pe nas(love it!). 

 

Dupa pauza am trecut la nr 2. Nu o sa intru prea mult in detalii. Pot sa zic ca a fost la fel de bun, pozitii variate, + anal. Contre excelente si stramta in toate gaurile.

 

Total 450lei -1h (300 2 nr, +50 fin o+100anal)

 

O investitie foarte buna, de repetat cu siguranta!

  • Like 8
Link spre comentariu

quote name="vpop" post="3243510" timestamp="1512834097"]

 

Ronaldo, vezi ca faci confuzie. Ce zici tu acolo sunt doua persoane diferite. Eva era cu totul alta persoana fata de Ana. Si da, persoana de aici din topic este fosta Ana, dar nu are nici o treaba cu Eva studenta (sau mai facut confuzii si inainte pe topicele vechi dar hai sa nu mai inducem lumea in eroare).

 

Vpop, s-or mai fi facut confuzii incainte pe alte topice, dar nu de catre mine, iar in cazul asta iti pot spune cu siguranta ca nu este nicio confuzie, este aceeasi cu Eva Studenta din Rusia (asa se marketa ea) si care a lucrat in acelasi apartament de pe langa Camera de Comert, unde a mai fost si Andreea Oral perfect

Link spre comentariu

Am fost si eu la ea in seara asta. Chiar seamana cu Cameron Diaz in tinerete. 

 

Programarea a fost respectata fara probleme. M a asteptat in body ul rosu din poze. Este o adevarata prezenta cand o vezi pt prima oara. Am fost cu multe femei bune si Maya este in top 10. Dupa ce am facut un dus am trecut la actiune. Tipa este destul de touchy feely si puapacioasa. I am zis ce mi place la oral si s a conformat cu succes. Cand a trecut deasupra am zis ca mi-o rupe. A trebuit sa o domolesc un pic pentru ca doream finalizare orala. Am trecut iar la oral cu mine in genuchi si ea cu fundul in vant(priveliste de nota 20). Finalizarea a fost in gat de cred ca i a iesit un pic pe nas(love it!). 

 

Dupa pauza am trecut la nr 2. Nu o sa intru prea mult in detalii. Pot sa zic ca a fost la fel de bun, pozitii variate, + anal. Contre excelente si stramta in toate gaurile.

 

Total 450lei -1h (300 2 nr, +50 fin o+100anal)

 

O investitie foarte buna, de repetat cu siguranta!

Nu prea am inteles ...e reclama recenzia aceasta? Plus anal...desi in oferta fetei nu exista acest serviciu.

O eroare de prezentare?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...