Sari la conținut

Evelina 0756788391


Postări Recomandate

Vizitator orpheus
Reputație: 0

Mă da citiți o data regulamentul forumului și nu mai deschideți atâtea topice degeaba.

1)Fata are topic deja

2)Topic se deschide la Î trebări și răspunsuri

3)Titlul topicului trebuie să conțină informații utile ,cum ar fi numele și nr. de telefon

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut baieti,

Am fost aseara pe la aceasta diva, are niste aere de pitipoanca. Am sunat si am programat o intalnire, am ajuns la primul bloc colorat. (Nufarul) .

Am intrat in living pe canapea, m-a intrebat daca vreau oral protejat sau nu si i.am zis ca sa fie fara capison (a zis in functie de igiena dupa ce ma dezbrac)

Ok, toate bune .

M.am dezbracat a zis ca e ok fara si stunci o sa fie 200lei/fin, ak zis ca bine. Face oral frumos, nu se grabeste iar apoi am trecut la NP, aici am ales sa vina ea deasupra. Stia fata meserie, se ondula si se misca lasciv. Apoi dupa 15min de sex cu ea deasupra si doggy am terminat in prezervativ

 

ON 9 mie mi.a placut, dar fara deep

NP 10 se misca bine

Locatie 10 curat, fara miros, baie curata cu de toate

Gfe 9 este atenta la ceea ce face si nu raspunde la telefoane si te intreaba daca iti place sau vrei altcumva

 

In concluzie toate bune

Amenda 200/fin (ON, NP)

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare.

Am fost si eu la asta , ca altcumva nu am cum sa.i spun.

La inceput cand am intrat , foarte draguta cu mine , prosop acolo , baie acolo , etc etc.

Imi zice tarifu am zis ca raman 1 ora amenda 300 de lei

Incepe ea cu un oral platu as putea spune cam 7/10 dar nu ceva iesit din comun

Si dupaia incepe haosul.

Raspunde la telefon , era ceva prietena de a ei care trebuia sa vina in Oradea de la Bucuresti cu trenul . Era ora 17:40 parca si trenu trebuia sa plece pe la 18:30 si colega ei nici macar nu era in gara. Si incepe mahalagioaca asta sa injure ca o ultima centurista din Bucuresti. Prima data mi am zis ai de plm unde am nimerit dar apoi nu puteam sa ma abtin sa nu rad cand le auzeam pe astea 2 cum se injura :)).

Ok inchide telefonu , incep cu un doggy iar apoi misionaru' si ghici ce , suna iara capra din bucuresti.

Imaginati.va ca eu peste ea , dadeam in ea si ea se certa la telefon cu cealalta zdreanta :)) mi s a dus tot chefu de futut. Intr.un final fortat de mine finalizez . Si stam la o tigara pana la al 2.lea numar , ma gandeam totusi sa vorbim si noi ceva ca de cand am intrat tot se certa cu tipa :)) da nu puteam scoate o vorba de la ea cw in continuu se certau si se injurau :)) i.am zis frumos pare rau ca am venit la tine , a fost o risipa totala de bani si de timp.

Ceva note

Locatie : grigore moisil

Apartament : 10 , curat baie , prosop curat

Oral : mai mult de 6 n am cum sa i dau

De revenit , niciodata

Pacat de ea ca totusi are fundu ala , sanii mici dar ok . Iar moaca , arata bine in poze , ca face to face nu.i chiar asa .

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...