Sari la conținut

ANDREEA NEW 0731441272


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

da. stie psd sa conduca tara :

- euro creste, ajunge la 5 lei.

-benzina s-a scumpat (deci totul se scumpeste)

- alimentele s-au scumpit 

- in mod oficial energia electrica si gazele sunt cele mai scumpe din Europa 

- absorbtia de fonduri ue este pe la 2%.

- salariile au scazut

- taxele au crescut 

 

- dobitocule, care esti dobitoc, modificarile din cod si din legi nu sunt facute pentru dezbatere. ala nu este un draft. este supus votului si trece prin camere cu rapiditate. asa cum sunt scrise ele. fix asa. incerci sa manipulezi aici, ok, dar foamea oamenilor nu o sa mearga pacalita mult timp. 

 

poti sa ne faci o favoare? tu si cu prietenul tau imaginar (tipic unui comunist sa zica baliverne fara baza, fundamentate doar in fantezii) sa va impuscati? dar nu oriunde, mergi frumusel la o ghena. te bagi in ea..si te impusti acolo. acolo iti este locul, in gunoi, in fecalele pe care chiar voi le aruncati si unde sa se pise oamenii strazii (fara alte oportunitati) si sa te futa cainii. 

 

pe scurt, sa iti iau fata in pula si etc. cunosti tu mai bine  :)

 

si in ce priveste userul din 2015...inainte sa dea puncte pe parerile altora, sa faca macar o recenzie pe bani pe undeva. asa din astia cu pareri sunt destui. de cele mai multe ori ii numim experti psd  :)

 

https://media.giphy.com/media/CDJo4EgHwbaPS/giphy.gif

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

aveam o discutie cu lopix, care vad ca promoveaza pe fata de pe topicul acesta. 

 

lopix e foarte incantat de cum merge tara. zice ca nimeni nu poate conduce mai bine decat cei de acum.

 

eu  nu sunt de acord si ca urmare nu o sa dau bani pe unde recomanda el. fiecare face cum vrea bineinteles, eu aleg sa nu incurajez astfel de specimene. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

aveam o discutie cu lopix, care vad ca promoveaza pe fata de pe topicul acesta. 

 

lopix e foarte incantat de cum merge tara. zice ca nimeni nu poate conduce mai bine decat cei de acum.

 

eu  nu sunt de acord si ca urmare nu o sa dau bani pe unde recomanda el. fiecare face cum vrea bineinteles, eu aleg sa nu incurajez astfel de specimene. 

Nu mai comentez. Fiecare intelege cat poate/ce vrea... :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

ai zis fix cum am reprodus. 

 

si tu si andreea va oferiti puncte de reputatie, oferiti indicatii si comentarii favorabile. faceti o echipa buna.

Mai omule dar pe mine de ce ma bagi în bâlciul vostru? Unde am fost de acord am dat plus unde nu am dat minus.... Nu ești obligat sa intri pe topicul meu.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

aveam o discutie cu lopix, care vad ca promoveaza pe fata de pe topicul acesta. 

 

lopix e foarte incantat de cum merge tara. zice ca nimeni nu poate conduce mai bine decat cei de acum.

 

eu  nu sunt de acord si ca urmare nu o sa dau bani pe unde recomanda el. fiecare face cum vrea bineinteles, eu aleg sa nu incurajez astfel de specimene.

 

Nenea, nu crezi că e cazul să mutați discuțiile despre politică la DG? Dați-o dracului de treabă, parcă v-ați zărghit!

Să revenim la recenzii!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nenea, nu crezi că e cazul să mutați discuțiile despre politică la DG? Dați-o dracului de treabă, parcă v-ați zărghit!

Să revenim la recenzii!

cred ca ti-ai depasit zona de activitate. :) 

am inteles ca ai preferate si zone preferate de discutie, dar pana la urma nu poti sa opresti chiar orice discutie in orice forum.

 

aici se intampla ceva dubios. poti sa adaugi la dubiosenie sau poti sa contribui. intotdeauna este alegerea ta.

 

nu vad pe undeva necesar sa fiu de acord sau sa ridic statui anumitor useri.

 

am observat ca iti face placere sa te razboiesti pe aici in mod inutil, imi e perpendicular, dar esti departe de a fi in ipostaza de a imi spune ce sa fac, unde sa o fac si in ce maniera sa o fac. asa ca te rog sa iti misti fundul propunerii tale pe altcineva. eu nu accept asa ceva :) 

 

si ca sa ma intorc, lopix este un psd isti nesuferit care procura bani prin fetita asta Andreea...pe care o promoveaza indiferent de orasul in care isi desfasoara activitatea.

am mai vazut useri infocati, dar putini  sunt asa patimasi ca el. sa continue sa ofere indicatii despre zona unde presteaza fata si in alte orase. foarte la curent omul. 

 

acum psd intra si pe piata de curvasarie? ce minunat. 

 

ca sa nu mai scot in evidenta faptul ca cele mai bune recenzii ale ei sunt facute de useri gri, fara alte recenzii. oamenii au asteptt pe forum mult si bine si au prins grai si talent artistic fix la fetita asta. rara fata, sa starneasca asa inspiratii unice in randul unor useri gri. 

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

cred ca ti-ai depasit zona de activitate. :) 

am inteles ca ai preferate si zone preferate de discutie, dar pana la urma nu poti sa opresti chiar orice discutie in orice forum.

 

aici se intampla ceva dubios. poti sa adaugi la dubiosenie sau poti sa contribui. intotdeauna este alegerea ta.

 

nu vad pe undeva necesar sa fiu de acord sau sa ridic statui anumitor useri.

 

am observat ca iti face placere sa te razboiesti pe aici in mod inutil, imi e perpendicular, dar esti departe de a fi in ipostaza de a imi spune ce sa fac, unde sa o fac si in ce maniera sa o fac. asa ca te rog sa iti misti fundul propunerii tale pe altcineva. eu nu accept asa ceva :) 

 

si ca sa ma intorc, lopix este un psd isti nesuferit care procura bani prin fetita asta Andreea...pe care o promoveaza indiferent de orasul in care isi desfasoara activitatea.

am mai vazut useri infocati, dar putini  sunt asa patimasi ca el. sa continue sa ofere indicatii despre zona unde presteaza fata si in alte orase. foarte la curent omul. 

 

acum psd intra si pe piata de curvasarie? ce minunat. 

 

ca sa nu mai scot in evidenta faptul ca cele mai bune recenzii ale ei sunt facute de useri gri, fara alte recenzii. oamenii au asteptt pe forum mult si bine si au prins grai si talent artistic fix la fetita asta. rara fata, sa starneasca asa inspiratii unice in randul unor useri gri.

 

Băi băiatule, tu poți înțelege un text simplu, sau îți trebuie traducere? Eu m'an referit strict la discuțiile despre politică, ce nu își au locul pe un topic de recenzii. Ce plm o tot dai atâta la întors cu poliloghia ta? Nu are nicio vină fata asta (pe care nu o cunosc), că Lopix e PSD-ist sau ba și că tu ești obsedat de politică și de PSD.

Așa cum tu ai postat aiurea-n tramway, am și eu la randul meu dreptul să-mi spun părerea. Clar? Sunt foarte in măsură și în ipostaza, așa cum este oricine de aici, să reacționeze. E la fel de clar?

 

P.S. Sunt curios, dacă nu accepți să-mi mișc fundul propunerii mele, ce faci?

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băi băiatule, tu poți înțelege un text simplu, sau îți trebuie traducere? Eu m'an referit strict la discuțiile despre politică, ce nu își au locul pe un topic de recenzii. Ce plm o tot dai atâta la întors cu poliloghia ta? Nu are nicio vină fata asta (pe care nu o cunosc), că Lopix e PSD-ist sau ba și că tu ești obsedat de politică și de PSD.

Așa cum tu ai postat aiurea-n tramway, am și eu la randul meu dreptul să-mi spun părerea. Clar? Sunt foarte in măsură și în ipostaza, așa cum este oricine de aici, să reacționeze. E la fel de clar?

 

P.S. Sunt curios, dacă nu accepți să-mi mișc fundul propunerii mele, ce faci?

si foarte simpatic ca imi dai puncte minus.

 

parca vorbeam, iti placea sa vorbesti, acum dai puncte minus. sa nu uitam cat te-ai lamentat de punctele minus primite. foarte matur, foarte simpatic. 

 

tu mereu ai dreptul la parere? tu mereu ai dreptul sa te lamentezi? ai dreptul sa te plangi ca altii fac ceva urat, iar tu faci fix la fel. foarte simpatic.

 

crezi ca ma poti scuti? dar sa ma scutesti si de lamentii, si de intelectualismul asta presat de injuraturi, de nimicnicia parerii tale. ma poti scuti?

 

uite ca eu nu iti dau puncte minus, pentru ca stiu ca te doare. in schimb, ma poti scuti de parerea ta. sunt sigur ca poti tasta si in alte zone. 

 

mai, daca tu ai fundul prea gras, nu il muta. e ok. treaba ta si a fundului tau. acum ramane de vazut daca esti si tu psd ist sau doar fundul tau. apoi e foarte important de stabilit daca tu votezi cu fundul sau doar gandesti cu fundul. e un item interesant fundul. trebuie sa stabilim daca el joaca un rol pe aici sau nu. 

 

pe de alta parte, zici ca nu cunosti de ce lumea se ia de tine. poate miile alea de puncte minus sunt si pentru ca tu sau fundul tau v-ati bagat in seama pentru orice, oricand, contra oricui si chiar cand nu era necesar.

 

mai, eu sunt pe site ca sa ma fut. asta este scopul meu. vreau sa ma fut fara sa iau teapa. ori aici e un nene care promoveaza o tanara care pare sa fie teapa. interesul meu este sa nu iau teapa. daca tu si fundul tau vreti sa va exprimati parerea, dar va rog sa poftiti e niste site uri de oameni inteligenti care isi exprima pararea. aici e lumea sa se futa fara sa ia teapa. nu ne incurcati cu intelectualismul de balta si cu dorinta de a avea o statuie inchinata atat tie, cat si fundului tau. 

 

ave fundul lui picon! acum, muta-te cu fundul din propria gura, in propriul scaun. 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Amice, tu cu mine nu intra în polemică, pentru că îți mai trebuie ceva inteligență și ceva carte! Nu m-am lamentat de puncte, poate ai visat tu.

Cât despre poliloghiile tale de om "nevorbit", nu pot spune decât că sunt o mostră de dezorientare mintală vizibilă. Dacă vrei și te ține, putem continua pe DG, nu e cazul să-i futem topicul fetei.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

aveam o discutie cu lopix, care vad ca promoveaza pe fata de pe topicul acesta. 

 

lopix e foarte incantat de cum merge tara. zice ca nimeni nu poate conduce mai bine decat cei de acum.

 

eu  nu sunt de acord si ca urmare nu o sa dau bani pe unde recomanda el. fiecare face cum vrea bineinteles, eu aleg sa nu incurajez astfel de specimene. 

Nu am tinut niciodata cu comunistii,dar muta discutia pe DG nu aici.Nu are rost sa strici topicul fetei cu discutii inutile

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, i-am facut acum cateva zile o vizita fetei, convins de pozele care o favorizeaza, eu unul nu am fost deloc multumit de intalnire, a fost punctuala, programare telefonica,a fost punctuala, am ales sa raman pentru o finalizare, m am simtit putin grabit de cand am ajuns, am mers la dus,i am dat banii, actiunea a inceput cu un oral destul de bun, umed, cu incercari de deep, dupa ceva actiune am mai schimbat cateva pozitii, f rapid , era pe repede inainte,ini tranteeste un "mai ai trei minute" ca la gara de nord, care mi a stricat tot cheful am finalizat cob, m am igienizat si m am uitat la ceas, trecuse fix 26 de minute de cand am intrat in bloc,si am plecat fara sa mai dau curs altor discutii

Ca idee, nu recomand, fast fuck

Carnea moale pe ea..sani ...care sani?

Note: locatie 9

Gfe 0, se pare ca

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amice, tu cu mine nu intra în polemică, pentru că îți mai trebuie ceva inteligență și ceva carte! Nu m-am lamentat de puncte, poate ai visat tu.

Cât despre poliloghiile tale de om "nevorbit", nu pot spune decât că sunt o mostră de dezorientare mintală vizibilă. Dacă vrei și te ține, putem continua pe DG, nu e cazul să-i futem topicul fetei.

Domnule Filosof, imi pare rau ca va deranjez CONSTRUIREA UNEI STATUI IMAGINARE AICI, eu doar voiam sa ma fut. Nu stiam ca trebuie sa trec niste examene.

 

Cred ca te mananca rau de tot ca nu poti face doar tu regulilele aici.

 

Treaba ca ai primit minus si te-ai lamentat pe tot forumul, zile si zile si zile, si saptamani....nu era ca ne am luat toti minus, era vorba de TINE CA NU POTI DOAR TU SA DAI MINUS SI SA STABILESTI CINE ARE DREPTATE SI CINE NU.

 

Amice, te anunt ca nu esti cel mai prost de pe forum, dar nici cel mai destept. Esti probabil doar un mediocru. Daca vrei sa te agati de faptul ca esti superior tuturor celor de aici si ar trebui sa te ascultam si sa te veneram, e cam slaba performanta pentru viata asta. Poate in viata urmatoare o sa chiar faci ceva si nu o sa te agati de faptul ca esti un formator de opinie pe un forum de femei. Macar poate faci niste bani pe alte topicuri :)) sau iei niste favoruri.....

 

poate te unge cineva Formatorul de opinie nr 1. sau poate doar te unge cu smoala si pene si te plimba prin oras......eu as vota pentru asta :))))

 

intre timp avem si o recenzie negativa aici. incepe sa se afle, publicitatea lui lopix nu va da rezultate mult timp. lumea isi ia teapa aici si eu nu vreau sa imi iau teapa. de obicei am intuitie buna. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Domnule Filosof, imi pare rau ca va deranjez CONSTRUIREA UNEI STATUI IMAGINARE AICI, eu doar voiam sa ma fut. Nu stiam ca trebuie sa trec niste examene.

 

Cred ca te mananca rau de tot ca nu poti face doar tu regulilele aici.

 

Treaba ca ai primit minus si te-ai lamentat pe tot forumul, zile si zile si zile, si saptamani....nu era ca ne am luat toti minus, era vorba de TINE CA NU POTI DOAR TU SA DAI MINUS SI SA STABILESTI CINE ARE DREPTATE SI CINE NU.

 

Amice, te anunt ca nu esti cel mai prost de pe forum, dar nici cel mai destept. Esti probabil doar un mediocru. Daca vrei sa te agati de faptul ca esti superior tuturor celor de aici si ar trebui sa te ascultam si sa te veneram, e cam slaba performanta pentru viata asta. Poate in viata urmatoare o sa chiar faci ceva si nu o sa te agati de faptul ca esti un formator de opinie pe un forum de femei. Macar poate faci niste bani pe alte topicuri :)) sau iei niste favoruri.....

 

poate te unge cineva Formatorul de opinie nr 1. sau poate doar te unge cu smoala si pene si te plimba prin oras......eu as vota pentru asta :))))

 

intre timp avem si o recenzie negativa aici. incepe sa se afle, publicitatea lui lopix nu va da rezultate mult timp. lumea isi ia teapa aici si eu nu vreau sa imi iau teapa. de obicei am intuitie buna.

 

Du-te bă și te plimbă, nevorbitule!
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Datorita sarbatorilor am lipsit putin si imi cer scuze confratilor ca nu am apucat sa scriu anumite recenzii.

Am sa incep cu un La multi ani si un an cat mai prosper plin de sanatate!

Am vizitat dameza, asa cum v-am obisnuit nu am sa intru prea mult in detalii.

Locatie 8 

Igiena 10

Aspect 8

Actiune 8

Oral 8

A fost o experienta ok dar se putea si mai bine, nu am nimic cu ea doar ca nu am facut acel click sau nu suntem pe aceeasi lungime.

De revenit , eu personal Nu 

De recomandat Da , merita incercata o data parerea mea.

Ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Datorita sarbatorilor am lipsit putin si imi cer scuze confratilor ca nu am apucat sa scriu anumite recenzii.

Am sa incep cu un La multi ani si un an cat mai prosper plin de sanatate!

Am vizitat dameza, asa cum v-am obisnuit nu am sa intru prea mult in detalii.

Locatie 8 

Igiena 10

Aspect 8

Actiune 8

Oral 8

A fost o experienta ok dar se putea si mai bine, nu am nimic cu ea doar ca nu am facut acel click sau nu suntem pe aceeasi lungime.

De revenit , eu personal Nu 

De recomandat Da , merita incercata o data parerea mea.

Ciocane tari!

Mulțumesc pentru recenzie. Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Du-te bă și te plimbă, nevorbitule!

Du-te coaie si te inscrie pe lista de partid de la PSD, poate te pun aia pe o functie pe undeva ca sa iti fie recunoscute meritele intelectuale. 

Poti sa faci si tu un doctorat plagiat. Este loc pentru destui pe acolo. Nu e cazul sa ne deranjezi pe noi aici care suntem la futut.

 

Nevorbit? am si eu cateva replici amarate in cativa ani. Majoritatea sunt recenzii. Tu ai cateva sute de mii de replici. Ai suta de mii de recenzii? Pare ca tu le cam vorbesti si nu prea le futi. Zic si eu ca e un dezechilibru vizibil. 

 

nu  vreau,Bha, sa dau bani fetelor voastre. Nu vreau! nu vreau pentru ca sunt varza la sex si la futut si nu vreau sa imi iau teapa cu ce promovati voi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Scuze am dat posteaza din greseala inainte sa editez , cum spuneam, gfe 0,mai rau ca cele de pe strada cu 30 de lei/fin, de care am fugit, oral 9, corp 7 , pret 150/30 de minute dtd, locatie octavian goga

mersi de recenzie DAR nu ai cum sa vii sa iei 30 minute și să-mi spui ca te grăbesc :)))) pe bune acum... Și mai vii și fără dus făcut de mai stai și în dus 15 minute. Hai sa fim serioși. Da ți-am zis ca mai ai 3 minute dar alea erau din timpul meu timpul tău trecuse demult și cn știe cât mai stăteai și la sfârșit la duș,. Nu ai cum sa mergi la o femeie, sa plătești 30 minute din care sa vrei sa futi 30 min și încă 30 min pt duș. WTF? Faci dus pe timpul tău și pe banii tai nu pe timpul și pe banii mei. Deea nu-i bine sa fii indulgenta cu nimeni.

App acum nu mai lucrez la finalizare ptc eu consider ca nu am timp sa ma desfășor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu  vreau,Bha, sa dau bani fetelor voastre. Nu vreau! nu vreau pentru ca sunt varza la sex si la futut si nu vreau sa imi iau teapa cu ce promovati voi. 


 

fete care scad din timp dusul. pai sa nu va mai spalati mai daca mergeti la ea. scade pe urma si timpul in care zice ca vorbeste cu tine, cu toate ca tu  vrei sa iti dai drumul in gura ei, un CIM onest, dar ea il trece la timp cu tine. de parca voi mergeti aici ca sa stati de vorba. 

 

refuz sa dau bani fetelor promovate, cum e tipa de aici.

 

refuz sa dau bani fetelor ce umblu cu un cronometru dupa ele, iar timpul de 5 minute de dus il scade din alea 30 de min sau 60 de min.

 

refuz sa ma duc la fete cu GFE 0, ca cea de aici, unde e plina de fite, ifose si pretentii. 

 

refuz sa bag in seama fete ce habar nu au cum sa se poarte cu un om si probabil ar pica interviul de angajare de la KFC. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

 

Nevorbit? am si eu cateva replici amarate in cativa ani. Majoritatea sunt recenzii. Tu ai cateva sute de mii de replici. Ai suta de mii de recenzii? Pare ca tu le cam vorbesti si nu prea le futi. Zic si eu ca e un dezechilibru vizibil. 

 

nu  vreau,Bha, sa dau bani fetelor voastre. Nu vreau! nu vreau pentru ca sunt varza la sex si la futut si nu vreau sa imi iau teapa cu ce promovati voi.

 

RECENZII???? :))))) Aici doar ai mâncat căcături.

NU DAI BANII???? NU DA.FA LABA( ai grija la mileu)

Te rog comentează în alta parte și scutește-mă de PSD-ismele tale. Deea merge tara bine PSD-ismele, COMUNISTULE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Du-te coaie si te inscrie pe lista de partid de la PSD, poate te pun aia pe o functie pe undeva ca sa iti fie recunoscute meritele intelectuale. 

Poti sa faci si tu un doctorat plagiat. Este loc pentru destui pe acolo. Nu e cazul sa ne deranjezi pe noi aici care suntem la futut.

 

Nevorbit? am si eu cateva replici amarate in cativa ani. Majoritatea sunt recenzii. Tu ai cateva sute de mii de replici. Ai suta de mii de recenzii? Pare ca tu le cam vorbesti si nu prea le futi. Zic si eu ca e un dezechilibru vizibil. 

 

nu  vreau,Bha, sa dau bani fetelor voastre. Nu vreau! nu vreau pentru ca sunt varza la sex si la futut si nu vreau sa imi iau teapa cu ce promovati voi.

 

Psihiatrul ce zice? Ai vreo șansă?
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...