Sari la conținut

Bdsm cu doua stapane


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Promoție bdsm

 

Incepe de acum!

Nu știu cât ține,dar azi sunt in toane bune.

Se adresează toate celor interesați de Bdsm.

 

200 Ron orice ședința de dominare soft,indiferent de conține ( uro,cunni,facesitiing,footfetish,trampling,penetrare,feminizare,umilire fizică și verbala ,etc) sau 300 Ron ședința de 30 de minute cu mine și Iulia, colega mea despre care v-am scris mai jos și cu care mă înțeleg de minune.

 

 

Deeeeeci: când vii?!

Http://fixinpixxx.blogspot.com

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Promoție bdsm

 

Incepe de acum!

Nu știu cât ține,dar azi sunt in toane bune.

Se adresează toate celor interesați de Bdsm.

 

200 Ron orice ședința de dominare soft,indiferent de conține ( uro,cunni,facesitiing,footfetish,trampling,penetrare,feminizare,umilire fizică și verbala ,etc) sau 300 Ron ședința de 30 de minute cu mine și Iulia, colega mea despre care v-am scris mai jos și cu care mă înțeleg de minune.

 

 

Deeeeeci: când vii?!

Http://fixinpixxx.blogspot.com

30 de min !?!? Nu e cam mult timp ?doooh...
Link spre comentariu
  • Oras:harghita
  • Oras:harghita

De unde ..... să știu eu cine ești tu ?!?

Am mii de Nr in agenda, ejt nbn?!?

Pune-ti capul la contribuție.

În afara faptului că mai demult te-am întrebatdacă ar fi posibilă o chestie, ai zis da și apoi a rămas că voi da un semn în perioada următoare (eu fiind din altă localitate) nu știu să fi vorbit. Apoi, prin vară, la o altă discuție, ți-am zis că m-ar interesa un serviciu și mi-ai zis să te contactez pe whatsupp; îți spusesem că ți-am scris și apoi mi-ai zis că probabil sunt în lista de block, fără să-mi dai alte detalii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu cred. Se duce la parada.

Fasole si carnati mocca.

Ejt nboun?!

La noi e mama fasolicii și cârnăciori lor. Le dăm bonus moca celor care ne dau superorgasme și contracost ălora care își plimbă limbile fara succes pe clitorisuri le noastre

Te bagi?

Link spre comentariu
  • Oras:harghita
  • Oras:harghita

Si cu ce te ajut? Ca nu ma prind...

N-am zis sa ma ajuti cu ceva. ZIceam ca daca atunci cand ai lansat oferta de 300 de lei o jumatate de ora, tu cu Iulia, as fi o ora intreaga daca avea posbilitatea sa te contactez. Atata tot.

Si m-am mai fi bagat la ceva servicii de ale tale

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ejt nboun?!

La noi e mama fasolicii și cârnăciori lor. Le dăm bonus moca celor care ne dau superorgasme și contracost ălora care își plimbă limbile fara succes pe clitorisuri le noastre

Te bagi?

Nu mi place sa repet..in fine.

Doar Andreea si Mara stiu cu ce papa bdsm ul.

Restul sunt disperate si rupte n gura de foame pe banii fraierilor.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu mi place sa repet..in fine.

Doar Andreea si Mara stiu cu ce papa bdsm ul.

Restul sunt disperate si rupte n gura de foame pe banii fraierilor.

Nu contest abilitatile doamnelor tale preferate. Insa cata vreme nu ai fost la mine nu vad sensul comparatiei. Nu stiu ce duzine ai vizitat. Eu sunt eu. Dupa ce treci pe la mine iti permit sa iti spui pareea deapre mine. Pana atunci iti este admisa doar parerea deapre cele pe care le ai vizitat.

Mai in gluma mai in serios eu iti inteleg nemultumirea. Si eu am vazut multe exemple de fete care din lipsa divrselor se apuca de bdsm fara sa aiba habar deapre ce e vorba si sunt prezente doar cu numele de stapane fara sa ofere servicii de calitate. Nu exista padure fara uscaciuni. Insa nu e ok sa bagi in aceeasi oala pe toata lumea.

Mie imi place ce fac si te asigur ca fac bine ceea ce fac. Pt mine cea mai buna dovada este ca cei care vin la mine se intorc. Nu ma multumesc cu clienti de o vizita. Imi place sa cred ca atunci cand iti place ceva trebuie sa faci bine lucrul ala. Sa il faci atat de bine incat sa iti devina parte din tine.

In fine. Mai usor cu generalizarea.

Ca asa cum voi nu gasiti tocmai stapane de calitate, asa si pe mine ma suna zilnic zeci de imbecili. Din zece apeluri daca e vreunul serios sau cu adevarat bdsmist. Majoritatea sunt indivizi bolnavi cu capul sau dementi cu prea mult timp la dispozitie. Chiar si asa, din atatia si atatia si eu gasesc sclavi alaturi de care sa ma simt bine si sa avem parte de sedinte reusite. Pt ca o sedinta reusita pt mine inseamna o sedinta reusita pt cel care m a vizitat.

Sa fii sanatos!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu contest abilitatile doamnelor tale preferate. Insa cata vreme nu ai fost la mine nu vad sensul comparatiei. Nu stiu ce duzine ai vizitat. Eu sunt eu. Dupa ce treci pe la mine iti permit sa iti spui pareea deapre mine. Pana atunci iti este admisa doar parerea deapre cele pe care le ai vizitat.

Mai in gluma mai in serios eu iti inteleg nemultumirea. Si eu am vazut multe exemple de fete care din lipsa divrselor se apuca de bdsm fara sa aiba habar deapre ce e vorba si sunt prezente doar cu numele de stapane fara sa ofere servicii de calitate. Nu exista padure fara uscaciuni. Insa nu e ok sa bagi in aceeasi oala pe toata lumea.

Mie imi place ce fac si te asigur ca fac bine ceea ce fac. Pt mine cea mai buna dovada este ca cei care vin la mine se intorc. Nu ma multumesc cu clienti de o vizita. Imi place sa cred ca atunci cand iti place ceva trebuie sa faci bine lucrul ala. Sa il faci atat de bine incat sa iti devina parte din tine.

In fine. Mai usor cu generalizarea.

Ca asa cum voi nu gasiti tocmai stapane de calitate, asa si pe mine ma suna zilnic zeci de imbecili. Din zece apeluri daca e vreunul serios sau cu adevarat bdsmist. Majoritatea sunt indivizi bolnavi cu capul sau dementi cu prea mult timp la dispozitie. Chiar si asa, din atatia si atatia si eu gasesc sclavi alaturi de care sa ma simt bine si sa avem parte de sedinte reusite. Pt ca o sedinta reusita pt mine inseamna o sedinta reusita pt cel care m a vizitat.

Sa fii sanatos!

Macar scrii agramat...iti dau 9 pt replica.

Nota 10 a luat doar Nadia. Restul e circ...'Mistresso'.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa pretinzi 200 lei impreuna cu o purcica pt 30 min', mi se pare cel putin nesimtit.

Pai nici n as avea timp sa ma descalt.

Sfarsitul sedintei o faceti in lift !?

Doar intreb. In rest e treaba ta cum ii arzi pe fraieri. Spor !

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Scriu cu ajutorul unui telefon cam tâmpit.

Dar sunt sigura că un bărbat inteligent ricepe ce spun.

Vezi că ai citit pe diagonala. E 300 ședința cu mine și colega mea. Sunt multi doritori care nu au nevoie de mai mult de 3 de minute pt o ședință.sunt destui care nu pot face nimic în 30 de minute. Sunt destui care pot face multe Intr o ședință de mai multe ore și mult mai multi care nu își doresc ședințe de mai multe ore pt că nu sunt interesați de ele. Este un domeniu complex.si fiecare este diferit.

Apoi..zău...ești cumva handicapat de îți ia 30 de minute sa te descalți?

Ai citit vreodată despre ședințele mele in care menționez că o ședință incepe din momentul in care suntem deja pregătiți în camera și se încheie în momentul în care decidem amândoi că este de ajuns. Că în timpul plătit ședinței eu nu iau în calcul dusurile sau discuțiile de dinainte și după?!

Daca vrei ședințe gratuite oferă te sa mi fi colaborator. O sa stai cat de tine și cu siguranță nu te vei plânge de tarif.

Cat despre ars fraierii... Să știi că le place. Ii ard bine de tot. mai ales pe cei care vor penetrare cu Strapon.

Alataieri am avut o supermega ședința de fisting anal și belgianul a fost așa de multumit că a venit și ieri.

Inteleg că prețurile pe fi mari pt tine.bdsm e un lux.nu e pt oricine. Tarifele mele sunt chiar mici în comparație cu altele.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...