Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Sa inteleg ca propunerea a fost doar o vrajeala de sfarsit de saptamana din moment ce acum ne trimiti la munca? Unii dintre noi (de exemplu eu), am muncit si in week-end. Asa ca zilele acestea m-as delecta si eu putin cu o domnisoara ca tine. Ce zici? Si-ti garantez ca nu nu sunt genul de barbat care umbla teleleu pe la femei. Am facut asta vreo 17 ani, dar de astazi sunt un familist convins........

Link spre comentariu

Genul asta de anunt/oferta (re)<dE>vine din ce in ce mai frecvent pe forum, insa de fiecare data nu mai are aceeasi intensitate nu mai exista acel mister care te atrage. Nici acum nu pot sa uit cu cata pasiune urmaream discutiile dintre cocuta, afriq, euflo96, mihaitza, ramona, cum polemiza cu cocuta cum i-a facut maseuzei analiza pe text/post de am stat 2 ore sa inteleg ce a vrut sa zica si nimic, cum au facut ele analiza sexului anal. Cum i-a suflat-o anonymus maihaiza in ultima secunda stimabilului euflo... cum au ajuns ei prieteni .... cum incepuse lumea sa il atace, inclusiv cocuta care se lasa si picata cu ceara pe pasa si jura ca nu il cunoaste... cum cu posturile total neinspirate mihaitza pana la urma a avut castig de cauza, cum saracul euflo96 a iesit pe usa din dos a forumului... cum maseuza s-a intalnit cu Cocuta si din vasnica ei contestatara a devenit avocatul diavolului mic si impielitat si nu in ultimul rand cum am varsat o lacrima (de crocodil) atunci cand coco a zis ca isi pune capat zilelor (dupa aia am inteles ca se referea la zilele petrecute pe forum).... cat dramatism, cat tragism..... Imi aduc amite si de Gina dar cum ea este recenta in memoria forumului nu are rost sa mai scriu nimic... + simpatica Oltea ..... pacat ca i s-a sters contul.

Acum avem o noua NF..... tocmai la TM.... pacat, mare pacat .... altfel ma bagam si eu pe felie..... Blondino, daca ai treaba si prin alte orase ale tarii da-mi de veste..... poate vorbim.... :cowboy:

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Haiducul, oferta mea nu e chiar o oferta...e pur si simpul ceva ce simt ca vreau sa fac si cred ca forumul acesta poate fi lipsit de complicatii ulterioare, dar se pare ca omul potrivit e mai greu de gasit.Fiind destul de serioasa in ceea ce priveste anuntul meu sa zicem ca sunt putin dezamagitata de imaturitatea emotionala sau poate sexuala a unora care mi-au trimis mesaje...dar sunt convisa ca pana la urma voi gasi ce-mi doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Eu nu mai ma ofer pentru asa ceva ca m-am saturat de refuzuri care mai de care mai delicate... :(

Afriq din cate parca am citit tu accepti doar pe bani, iar eu nu solicit bani...deci am inteles ca esti inacesibil,desi pari foarte de treaba :(

 

Blondino, imaturitate emotionala si sexuala....., nu ai stat de vorba cu cine trebuie. Insista, sunt persoane deosebite pe acest forum. Daca tu stii foarte bine ceea ce vrei nu ai cum sa dai gres.

Haiducul sa sti ca am avut si o conversatie foarte placuta cu un om deosebit de pe acest forum si sunt convinsa ca mai sunt si alti, dar probabil mai trebuie sa sap dupa comori :)

 

Imi pare rau, pe Cioco il "negociezi" la mine. E febletea mea !! Garantez marfa buna, cat oferi pe el ??

Ramona vad ca ii faci lobby lui Cioco...spune mai multe ca incepi sa-mi starnesti curiozitatea!

Link spre comentariu
......dar probabil mai trebuie sa sap dupa comori :)

 

Comoara cea mai mare este in sufletul tau, insa cel mai greu nu este sa stii unde se afla, ci sa o descoperi pentru a te bucura de ea.  :cowboy:

 

Daca ochii nu imi joaca feste initial la locatie trecusesi Bucuresti. A fost o scapare din partea ta sau ma lasa vederea ? (lucru care nu este exclus)

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Comoara cea mai mare este in sufletul tau, insa cel mai greu nu este sa stii unde se afla, ci sa o descoperi pentru a te bucura de ea.  :cowboy:

 

Daca ochii nu imi joaca feste initial la locatie trecusesi Bucuresti. A fost o scapare din partea ta sau ma lasa vederea ? (lucru care nu este exclus)

Cu parere de rau pentru tine ... cred ca te lasa vederea.Nu am adus nici macar o modificare profilului meu,sunt din Timisoara si sunt cat se poate de reala , cei care au vorbit deja cu mine pot sa-ti confirme .

Link spre comentariu

E clar  :slap2 , se pare ca vad ceea ce vreau si nu ceea ce exista. Legat de faptul ca tu esti reala sau nu, eu nu am insinuat nimic... te cred pana la proba contrarie, stii vorba..... doar ca mi-ar fi placut se fii mai de aproape...... nu prea am treaba pe la Timisoara, mai mult Muntenia, Moldova, Dobrogea si ceva Brasov, Sibiu, Fagaras si Rasnov. Oricum cand o sa-mi fac o adresa de mail... poate vorbim mai multe.... aici pe forum ochi iscoditori ne privesc de peste tot  :laugh2 . 

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Frate @Haiducul, adica cum domle mata nu ai adresa de mail ? Poi cum duda mea de putusi sa te inscrii pi forum ? Ca io is nelamurit maxim !

Frate @oly ... lasam actiunea sa curga, vedem urmarea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...