Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....
  Ne-ai refuzat pe capete.Ne-ai facut sa ii dam ignor lui 2x2 pe mess si unlike pe facebook si acum ne pui o poza din care nu pricepem nimic?Zoe fi barbata!

Pai ce aveti cu 2x2?El m-a vazut putin si mi-a auzit si vocea.Cine trebuie sa ma descopere va sti cum sa o faca...nu vin la pachet cu instructiuni de folosire, sorry

Link spre comentariu
Pai ce aveti cu 2x2?El m-a vazut putin si mi-a auzit si vocea.Cine trebuie sa ma descopere va sti cum sa o faca...nu vin la pachet cu instructiuni de folosire, sorry

 

  Gelozia ne impinge sa facem lucruri urate.Nu putem concepe cum se poate ca sa aiba atata  noroc 2x2 cand noi sintem cu mult mai sexy decat el :laugh2

Link spre comentariu

 

”Frate @Haiducul, adica cum domle mata nu ai adresa de mail ? Poi cum duda mea de putusi sa te inscrii pi forum ? Ca io is nelamurit maxim !”

 

Pai e simplu si complicat in acelasi timp. M-am inscris cu adresa de gmail, cred si spun cred deoarece am uitat adresa.

 

”Subsemnata...revendic poza, proprie si personala”

 

Apreciez poza foarte mult. Imi plac jocurile de lumini si umbre.... care te lasa doar sa ghicesti ce este ascuns si invaluit in spatele acelui clar-obscur.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
”Frate @Haiducul, adica cum domle mata nu ai adresa de mail ? Poi cum duda mea de putusi sa te inscrii pi forum ? Ca io is nelamurit maxim !”

 

Pai e simplu si complicat in acelasi timp. M-am inscris cu adresa de gmail, cred si spun cred deoarece am uitat adresa.

 

”Subsemnata...revendic poza, proprie si personala”

 

Apreciez poza foarte mult. Imi plac jocurile de lumini si umbre.... care te lasa doar sa ghicesti ce este ascuns si invaluit in spatele acelui clar-obscur.

Mersi...cred ca e suficienta cel putin ca prima prezentare...restul vine pe parcurs

Link spre comentariu
Vizitator Y3Adi
Reputație: 0

Hello, Mi-ar placea sa te cunosc sa schimbam cateva ideei :) . Sunt din Timisoara , dar prefer discretie ca si tine . Din pacate nu ma incadrez in varsta mentionata de tine dar sunt sigur ca daca faci o exceptie o sa vezi ca nu conteaza varsta .... Sunt curios totusi de ce cauti pe cineva de peste 30 ani , pentru experienta "in pat" ? sau pentru experienta de viata si gandire ? Hai sa discutam mai multe in privat pe mess , nu aici sub privirile tuturor ... :) Ce zici ? Esti dispusa de o conversatie ? :) :D 

Have a nice day 

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Hello, Mi-ar placea sa te cunosc sa schimbam cateva ideei :) . Sunt din Timisoara , dar prefer discretie ca si tine . Din pacate nu ma incadrez in varsta mentionata de tine dar sunt sigur ca daca faci o exceptie o sa vezi ca nu conteaza varsta .... Sunt curios totusi de ce cauti pe cineva de peste 30 ani , pentru experienta "in pat" ? sau pentru experienta de viata si gandire ? Hai sa discutam mai multe in privat pe mess , nu aici sub privirile tuturor ... :) Ce zici ? Esti dispusa de o conversatie ? :) :D 

 

Have a nice day 

Buna Adi,iti multumesc pentru interesul tau.In primul rand dupa cum am mai spus nu ma intereseaza cineva din Timisoara,din pacate.Am spus peste 30 desi si poate 30 e putin pentru ca daca vreau sa fac asta o singura data , cu un singur barbat, vreau sa fie o experienta completa si complexa,iar cineva la aceasta varsta cred ca e in unul din cele mai bune momente de a imi putea oferi asta.Experienta vine "mancand", tandretea o cunosti in timp, impulsivitatea inveti sa o canalizezi, pasiunea inveti sa o fructifici, iar inteligenta si modul de a gandi completeaza tot, acum cu intrebari de genul ma pui sa filozofez si s-ar putea sa deranjez sau plictisesc oameni de pe aici :)

Link spre comentariu
Vizitator Y3Adi
Reputație: 0

Da-mi sansa totusi sa discutam mai mult .... chiar daca sunt din Timisoara , crede-ma ca vreau mai multa discretie ca tine , sincer nu vreau numai sex , si sincer chiar daca am putin sub 30 de ani , am mai multa experienta de viata ca multi care au 30 sau 40 de ani , am trecut prin multe pana la varsta care sunt si sunt sigur ca am avea multe de discutat . Si tocmai de asta ti-am cerut sansa la un chat privat sa nu plictisim pe nimeni pe aici :) 

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

 

Baieti, pula sculata care nu spune o poveste nu futee nimic gratis!!!

Blondy, fa un concurs ceva.

Continuati, va rog

:) smile

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre comentariu

Blondino, un sfat, trebuie sa devii mai interesanta....nu e vorba sa te vinzi sau sa fii premiul cel mare la un posibil concurs. euflo are dreptate, trebuie sa stii sa spui o poveste.... Cum tu zici ca iti doresti ceva special, trebuie sa il atragi pe acel cineva. Asa daca tu spui ca vrei un partener, pretendenti o sa fi multi, numai ca o sa lipseasca calitatea.

 

Ridica miza.... vrem sa stim mai mult.... 

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

@Haiducul...curiozitatea asta...hai sa-ti fac pe plac si sa ridicam miza...Spune-mi ce-ti doresti sa afli iar eu voi incerca sa-ti raspund...dar facem astfel :la fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.Ce crezi numai voi puteti sa fiti curiosi!?

Facem targul?Cine se baga?

Link spre comentariu

Salut.

 

Io pe aci, scriu rar, da’ prost.

 

“Spune-mi ce-ti doresti sa afli iar eu voi incerca sa-ti raspund...dar facem astfel fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.Ce crezi numai voi puteti sa fiti curiosi!?”

 

Uau! N-am mai citit de ceva vreme asa o capodopera:

„fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.”

 

Dau urmatoarele beri (reale, nu virtuale) celor care raspund la intrebarile:

 

1. Ce figura de stil a folosit geniul literar in fraza de mai sus? – 2beri. (lindiciu: „Cei ce nu închid geamurile de la ghenă și se sparg din cauza curentului, vor plăti toți studenții ce locuiesc pe acel etaj.” )

 

2. Ce mare dramaturg roman folosea des procedeul de mai sus? -1bere

(lindiciu: „Eu, domn’ judecător, reclam, pardon, onoarea mea, care m-a-njurat, și clondirul cu trei chile mastică prima, care venisem tomn’ atunci cu birja de la Marinescu Bragadiru din Piață, încă chiar domn’ zicea să-l iau în birje.”)

 

3. Analizati din punct de vedere sintactic fraza: - xsprezece beri (lindiciu: consultati un profesor , aici e chiar greu)

“Spune-mi ce-ti doresti sa afli iar eu voi incerca sa-ti raspund...dar facem astfel fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.Ce crezi numai voi puteti sa fiti curiosi!?”

 

Cine ma cauta, nu sunt acasa.

Link spre comentariu

"Genul asta de anunt/oferta (re)vine din ce in ce mai frecvent pe forum, insa de fiecare data nu mai are aceeasi intensitate nu mai exista acel mister care te atrage. Nici acum nu pot sa uit cu cata pasiune urmaream discutiile dintre cocuta, afriq, euflo96, mihaitza, ramona, cum polemiza cu cocuta cum i-a facut maseuzei analiza pe text/post de am stat 2 ore sa inteleg ce a vrut sa zica si nimic, cum au facut ele analiza sexului anal. Cum i-a suflat-o anonymus maihaiza in ultima secunda stimabilului euflo... cum au ajuns ei prieteni .... cum incepuse lumea sa il atace, inclusiv cocuta care se lasa si picata cu ceara pe pasa si jura ca nu il cunoaste... cum cu posturile total neinspirate mihaitza pana la urma a avut castig de cauza, cum saracul euflo96 a iesit pe usa din dos a forumului... cum maseuza s-a intalnit cu Cocuta si din vasnica ei contestatara a devenit avocatul diavolului mic si impielitat si nu in ultimul rand cum am varsat o lacrima (de crocodil) atunci cand coco a zis ca isi pune capat zilelor (dupa aia am inteles ca se referea la zilele petrecute pe forum).... cat dramatism, cat tragism..... Imi aduc amite si de Gina dar cum ea este recenta in memoria forumului nu are rost sa mai scriu nimic... + simpatica Oltea ..... pacat ca i s-a sters contul.

Acum avem o noua NF..... tocmai la TM.... pacat, mare pacat .... altfel ma bagam si eu pe felie..... Blondino, daca ai treaba si prin alte orase ale tarii da-mi de veste..... poate vorbim...."

 

 

@Haiducul

Ce ai bre, cu mine? Ca nu iti facui nimic... :P

 

Ma chema mihaitza sau maihaitza pan’la douaj’ de ani. Acu implinesc 27, deci poti sa imi zici Mihai.

Si cand spui ‘posturile neinspirate’ sa inteleg ca e de bine? Adica sunt reale, nu scrise din inspiratie, nu ?

Faptul ca m-am imprietenit cu euflo96, mi se pare ok. Nasol era daca ne dadeam cu parul in cap pentru Coco. :P

 

P.S. : Ma bucur ca m-ai bagat in seama, prea eram anonymus. :D

P.P.S.: Poate ma inervez si imi cer stergerea contului, ia vezi...

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Salut.

 

Io pe aci, scriu rar, da’ prost.

 

“Spune-mi ce-ti doresti sa afli iar eu voi incerca sa-ti raspund...dar facem astfel fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.Ce crezi numai voi puteti sa fiti curiosi!?”

 

Uau! N-am mai citit de ceva vreme asa o capodopera:

„fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.”

 

Dau urmatoarele beri (reale, nu virtuale) celor care raspund la intrebarile:

 

1. Ce figura de stil a folosit geniul literar in fraza de mai sus? – 2beri. (lindiciu: „Cei ce nu închid geamurile de la ghenă și se sparg din cauza curentului, vor plăti toți studenții ce locuiesc pe acel etaj.” )

 

2. Ce mare dramaturg roman folosea des procedeul de mai sus? -1bere

(lindiciu: „Eu, domn’ judecător, reclam, pardon, onoarea mea, care m-a-njurat, și clondirul cu trei chile mastică prima, care venisem tomn’ atunci cu birja de la Marinescu Bragadiru din Piață, încă chiar domn’ zicea să-l iau în birje.”)

 

3. Analizati din punct de vedere sintactic fraza: - xsprezece beri (lindiciu: consultati un profesor , aici e chiar greu)

“Spune-mi ce-ti doresti sa afli iar eu voi incerca sa-ti raspund...dar facem astfel fiecare intrebare de a ta sau a voastra cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda la fel de sincer la o intrebare de a mea.Ce crezi numai voi puteti sa fiti curiosi!?”

 

Cine ma cauta, nu sunt acasa.

Jos palaria! Ai dreptate,graba strica treaba!

Acum poate berile le beau tot eu :

1.anacolut

2.I .L. Caragiale

3. am mancat si eu un " la" si cateva virgule. Trebuia sa fie de genul:

Spune-mi ce-ti doresti sa afli , iar eu voi incerca sa-ti raspund. Dar hai sa facem astfel , la fiecare intrebare de a ta sau a voastra, cel care o adreseaza va trebui sa-mi raspunda , la randul sau, la o intrebare sincera de a mea. Ce crezi,numai voi (barbatii) puteti sa fiti curiosi!? (apropo vezi ca nu era fraza)

Oricum ...mea culpa

:) nu ma deranjeaza criticile

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

si io ma supar pe haiduc ca nu m-a alintat si pe mine...mai ales ca, la naiba, m-a si vizitat si nu m-am prins cine e !!

vreau si io sa ma cheme RAMI sau RAMONICA...ca sunt micutza si cu vocea "clopotel" :serenade

Link spre comentariu

Pfff!

 

 

Perfect! Tre' sa dau berile. Ai ghicit(gandit) toate raspunsurile. Din pacate, sunt prea departe pentru a putea onora fizic promisiunea, deci iti pot trimite berile pe mail, in format electronic. :)

 

 

P.S. De(dintre)-ale tale, de-ale (ale voastre), de-ale mele. :P

Link spre comentariu
si io ma supar pe haiduc ca nu m-a alintat si pe mine...mai ales ca, la naiba, m-a si vizitat si nu m-am prins cine e !!

vreau si io sa ma cheme RAMI sau RAMONICA...ca sunt micutza si cu vocea "clopotel" :serenade

 

Nebunatica mica.... daca vrei te alint in privat.... aici pe forum lumea este iscoditoare, iar eu tin foarte mult la discretie .  :cowboy:

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Pfff!

 

 

Perfect! Tre' sa dau berile. Ai ghicit(gandit) toate raspunsurile. Din pacate, sunt prea departe pentru a putea onora fizic promisiunea, deci iti pot trimite berile pe mail, in format electronic. :)

 

 

P.S. De(dintre)-ale tale, de-ale (ale voastre), de-ale mele. :P

Nu puteam modifica chiar tot, devenea greseala prea mare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...