Sari la conținut

Larissa


larissalary

Postări Recomandate

  • Oras:London
  • Oras:London

Salutare, am vizitat-o si eu de cateva ori , de fiecare data m-am simtit foarte bine , o companie  de nota 10, foarte sociabila , stie sa te faca sa te simti bine, e mereu cu zambetul pe buze  si apropo are un zambet superb. M-a intampinat de fiecare data in tinute foarte sexy, asemanatoare cu cele din pozele prezentate , oral foarte bine executat ,poate al doilea experimentat de mine pana acum ...  Nu m-am simtit grabit niciodata, iar despre locatie  e ok, curatenie . Singurul minus personal, e ca nu face GFE .  Bafta la ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Salutare, am vizitat-o si eu de cateva ori , de fiecare data m-am simtit foarte bine , o companie  de nota 10, foarte sociabila , stie sa te faca sa te simti bine, e mereu cu zambetul pe buze  si apropo are un zambet superb. M-a intampinat de fiecare data in tinute foarte sexy, asemanatoare cu cele din pozele prezentate , oral foarte bine executat ,poate al doilea experimentat de mine pana acum ...  Nu m-am simtit grabit niciodata, iar despre locatie  e ok, curatenie . Singurul minus personal, e ca nu face GFE .  Bafta la ...

Mulțumesc :* :* See you soon :)

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Ai alt telefon fata de cel de la inceputul tipic ului?ca mi intra tot mesagerie de 2 saptamani

Dacă dai pe versiunea full a site-ului, îți vor apărea toate detaliile în semnătura mea. Iar momentan nu ma aflu la Sibiu. Voi anunța aici când voi reveni. O zi frumoasa

Link spre comentariu
Vizitator johnny89
Reputație: 0

am ajuns la Larisa ieri pe la 14:00, fata e foarte ok ,o blondă simpatică cu forme sâni frumoși genu' meu de fată.

 

foarte scurt

 

locație 10 apartament curat , lenjerie curată, totu' bine.

 

fata aspect: 9 simpatică , bună de "iubit"

oral neprotejat: 10 mi-a plăcut cu atenție la tot

normal protejat: 9 am schimbat vreo 3 poziții :) finalizarea, pe sânii ei.

 

nu m-a grăbit , a fost bine.

 

amenda 200 lei

 

o recomand pe blondă , merită!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

am ajuns la Larisa ieri pe la 14:00, fata e foarte ok ,o blondă simpatică cu forme sâni frumoși genu' meu de fată.

foarte scurt

locație 10 apartament curat , lenjerie curată, totu' bine.

fata aspect: 9 simpatică , bună de "iubit"

oral neprotejat: 10 mi-a plăcut cu atenție la tot

normal protejat: 9 am schimbat vreo 3 poziții :) finalizarea, pe sânii ei.

nu m-a grăbit , a fost bine.

amenda 200 lei

o recomand pe blondă , merită!

Mulțumesc :)

Link spre comentariu

Inca o recenzie pentru o fata deosebita. Am vizitat-o sambata seara pe Larisa, fata ma așteptat frumos imbracata intro lenjerie sexy, aranjata. Am stat puțin la povesti fumând o țigară și după am trecut la actine. Aici nu mai are rost sa detaliez face un oral demențial. Am schimbat cateva pozitii și am finalizat pe sanii jucausi. Ne-am relaxat și am incercat al doilea numar dar din pacate eram prea obosit și nu sa mai putut. Aspect 9 Oral 10 Np 9 O recomand fata stie meserie

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...