Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Fii consecvent si nu lipsi de la orele de dominare ale profesoarei Siana, invatacelule !  Recompensez sau, dupa caz, pedepsesc pe elevii mei. Pot fi si foarte exigenta dar si indulgenta. La orele mele pun accent pe erotism. In programa scolara din acest an sunt inglobate, pentru voi, multe fetish-uri, jocuri si fantezii de dominare . Predate de mine, ele devin niste experiente unice. Detin mult material didactic.

Imagini atasate
  • post-250470-0-59832100-1512727566.jpg
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

  Te astept, sa iti pun pe cap chilotii mei, sa te leg la gura cu ciorapii mei sexy, sa imi storc pe fata ta chilotii, dupa ce am facut pisu in ei si sa te bat cu ei uzi, peste fata, sa ma lingi pana la orgasm prin chiloti si dupa aceea sa ti-i fac cadou, ca sa dormi cu ei sub perna si sa ii mirosi si lingi, in momentele cand te simti singur ! Te astept, sa te fac tarfa mea, sa te imbrac in lenjerii sexy, sa te sufoc cu fundul meu de brazilianca, sa iti bag pe gat clitorisul meu obraznic si sa imi dau drumul in gura ta !

nu ar suna rau dar de stapane sau femei perverse cu ceatarna crede-ma ca nu s curios;)deci poti sa ma astepti;))

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Esti un ren ratacit de turma printre hatisurile fanteziilor si singurel  ? Eu sunt o Craciunita sexy si autoritara, careia ii plac renutii submisi. Am o cravasa si un bici fermecate, care produc placere maxima atunci cand pocnesc cu ele pe spatele tau, care-ti dau aripi si te ridica, instantaneu, de la pamant la cer. Vino sa iti pun haturi si sa te inham la sania mea, sa te pregatesc pentru intrecerea de tras sanii prin zapada !

 

:rockettes-1 0737662980 :sado 450-500 ron / ora :rockettes-1

 

 

 

post-250470-0-84907900-1513068765_thumb.jpg

post-250470-0-21972100-1513068881_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

nu ar suna rau dar de stapane sau femei perverse cu ceatarna crede-ma ca nu s curios;)deci poti sa ma astepti;))

 

 

    Ti-e rusine ca nu ai scula ? Nu iti fie teama, nu ma ating de semnul tau, poti sa tii chilotii pe tine ! Disting intre cei care vin la mine sa faca dragoste si cei care vin pentru fetish-uri si fantezii. Cine poate sa futa bine, cine nu, face ce poate. Oricum, majoritatea barbatilor nu sunt buni de nimic la pat. Putini sunt si cei foarte buni la cunilingus.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Savurez din plin momentele in care te domin si tu te lasi teleghidat de mine ca un robotel casnic si devii sclavul placerii mele. Te pot trata in multe feluri :ca pe un copil, ca pe un obiect, ca pe un animal de companie, cu dispret, cu exigenta si autoritatea unei regine sau a unei mame vitrege, cu ingaduinta, etc. Te pot recompensa si pedepsi.Te pot dresa, lega, penetra, disciplina, umili, exploata.

 

                                               0737662980  :stiletto 450-500 ron / ora

 

post-250470-0-59160000-1513256905_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Mi-ar place sa fiu fixat pe o chestie in care sa stau imobilizat, dezbracat, iar tu, cu o manichiura impecabila, sa iti plimbi degetele pe corpul meu, sa ma gadili usor si erotic, extrem de sensual, pe gat, pe piept, sub brat, pe lateralul corpului, pe picioare, pana in talpi. Sa ma gadili la coaie extrem de erotic, incet si fin..... dupa care sa ma lasi sa ma joc cu talpile tale, sa le gadil si eu usor, sa le ating incet cu varful degetelor si cu limba..... sa ma termini prin foot job si handjob, dar sa ma tii excitat cel putin o ora.....

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

    Ti-e rusine ca nu ai scula ? Nu iti fie teama, nu ma ating de semnul tau, poti sa tii chilotii pe tine ! Disting intre cei care vin la mine sa faca dragoste si cei care vin pentru fetish-uri si fantezii. Cine poate sa futa bine, cine nu, face ce poate. Oricum, majoritatea barbatilor nu sunt buni de nimic la pat. Putini sunt si cei foarte buni la cunilingus.

cred ca nu te-a abordat nimeni pe aici si nu sti cum sa faci rating la comentarii/scuteste-ma te rog cu dragostea ta din tei  nush cum de nu te vad adminii ca esti la caterinca de doi lei pe aici setat.mie mi-ar fi rusine sa ma dau pizda cum  dealtfel de dai cu toti nu doar cu mine asa ca incearca hohanelele astea cu cine vrei si fa dragoste cu cine=ti place .tin sa te anunt ca nu sunt gay ca tine purtator de bikinei travestiti in femeie care foere tuturor diverse placeri.dar cum creed ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in topicuri aiurea in tramvai te inteleg.mie nu imi e rusine cu fetihsurile mele tie nu iti e rusine sa te dai pizdulice.?ia daca crezi ca noi astia fetishisti nu avem pula se vede ca esti un inapt din orice punct de vedere deci nici macar nu merita sa te bag in seama dar cum tu esti  bagaretz de seama si te dai pizdulice ma intreb tie nu iti e rusine sa te dai ceea ce nu esti?

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

cred ca nu te-a abordat nimeni pe aici si nu sti cum sa faci rating la comentarii/scuteste-ma te rog cu dragostea ta din tei  nush cum de nu te vad adminii ca esti la caterinca de doi lei pe aici setat.mie mi-ar fi rusine sa ma dau pizda cum  dealtfel de dai cu toti nu doar cu mine asa ca incearca hohanelele astea cu cine vrei si fa dragoste cu cine=ti place .tin sa te anunt ca nu sunt gay ca tine purtator de bikinei travestiti in femeie care foere tuturor diverse placeri.dar cum creed ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in topicuri aiurea in tramvai te inteleg.mie nu imi e rusine cu fetihsurile mele tie nu iti e rusine sa te dai pizdulice.?ia daca crezi ca noi astia fetishisti nu avem pula se vede ca esti un inapt din orice punct de vedere deci nici macar nu merita sa te bag in seama dar cum tu esti  bagaretz de seama si te dai pizdulice ma intreb tie nu iti e rusine sa te dai ceea ce nu esti?

 

     Esti retardat sau te prefaci ? Sunt femeie 100 % si dominatoare 100 %. In fata mea stai impaiat. Esti cam certat cu limba romana ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Mi-ar place sa fiu fixat pe o chestie in care sa stau imobilizat, dezbracat, iar tu, cu o manichiura impecabila, sa iti plimbi degetele pe corpul meu, sa ma gadili usor si erotic, extrem de sensual, pe gat, pe piept, sub brat, pe lateralul corpului, pe picioare, pana in talpi. Sa ma gadili la coaie extrem de erotic, incet si fin..... dupa care sa ma lasi sa ma joc cu talpile tale, sa le gadil si eu usor, sa le ating incet cu varful degetelor si cu limba..... sa ma termini prin foot job si handjob, dar sa ma tii excitat cel putin o ora.....

 

    Ok.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   Eu nu am nici o problema. Tu ai o problema fundamentale : nu ai pula. Esti un vagin incomplet sau un patalonar fara pula, cum preferi sa iti spun ... Nici pumnul nu ai cu ce sa ti-l futi. Taci si stai capra !

ba eu cred ca ai probleme grave daca te bagi in seama aiurea pe topicuri catalogand persoane car enu le cunosti.nu mai raspund provocarilor tale impertinente .capra stai tu fde fel cand faci 'dragoste ' cu clientii.aia care au pula pentru curu tau spart.daca imi exprim fetishuri nu le exp;rim pentru tine musai deci nu mai te baga aiurea in seama c a nu e loc cat nu as avea eu pujla esti prea nasparlie casa sa ma paltesti tu sa ne vedem dapai sa iti dea mama mare 400 550 de lei la ora;))te crezi pe copasta de azur la monte carlo relicvo.tagi si suge ca pe mine ma doare undeve cui i-o sugi sau cuyi ii oferi curu tau larg la largit .vad ca tu te baig in seama aiurea  .ciocarlanii obositi ca tine nu aui ce cauta pe asemena topicuri

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   Eu nu am nici o problema. Tu ai o problema fundamentale : nu ai pula. Esti un vagin incomplet sau un patalonar fara pula, cum preferi sa iti spun ... Nici pumnul nu ai cu ce sa ti-l futi. Taci si stai capra !

si inc ceva.topicul in care te bagi in seama nu e pentru travestiti ca tine

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

  Eu nu am nici o problema ... Tu ai o problema fundamentala : nu ai pula si de asta comentezi aiurea. Esti un vagin incomplet sau un pantanar fara pula, cum preferi sa-ti spun ...

eu prefer sa ma lasi sa imi fie dor de tine ca nu am eu pula te lasi sa o sugi cu dragoste altora care o au.deci ignora-m,a ca e mai elegant asa frustrati ca tine care nu au loc de altii sutn la greu si disperati sa faca bani bagandu-se in seama cu japca pe orice comentariut la un anume topic .fa-ti reclama insa asteapta sa fiu cautat io te cred ca esti duiopserat dupa bani insa nu te astepta acu ca daca tu cataoghezi pe cineva necunoscut cum crezi tu repede mi se scurge ceva pe crac la vale si te sun ca nu mai pot dupa tine.asa ca sa incheieam aici zic eu contrele astea fara rost ca nu te avantajeaza cu nimik.comentez aiurea eu sau tu care te-p0ai bagat in seama aiurea cu oferte care mai de care la comentariul meu?stii vb aia da cu praf de mers ca la mine nu e loc

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...