Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * - - - 3 Voturi

Ce fetish ai ?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1370 raspunsuri in acest thread

#41 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 125 Postari:
  • Inscris la:
    02 January 2014
  • Reputatie: 66

Postat 14 December 2017 - 10:17 PM

Ti-e rusine ca nu ai scula ? Nu iti fie teama, nu ma ating de semnul tau, poti sa tii chilotii pe tine ! Disting intre cei care vin la mine sa faca dragoste si cei care vin pentru fetish-uri si fantezii. Cine poate sa futa bine, cine nu, face ce poate. Oricum, majoritatea barbatilor nu sunt buni de nimic la pat. Putini sunt si cei foarte buni la cunilingus.

cred ca nu te-a abordat nimeni pe aici si nu sti cum sa faci rating la comentarii/scuteste-ma te rog cu dragostea ta din tei  nush cum de nu te vad adminii ca esti la caterinca de doi lei pe aici setat.mie mi-ar fi rusine sa ma dau pizda cum  dealtfel de dai cu toti nu doar cu mine asa ca incearca hohanelele astea cu cine vrei si fa dragoste cu cine=ti place .tin sa te anunt ca nu sunt gay ca tine purtator de bikinei travestiti in femeie care foere tuturor diverse placeri.dar cum creed ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in topicuri aiurea in tramvai te inteleg.mie nu imi e rusine cu fetihsurile mele tie nu iti e rusine sa te dai pizdulice.?ia daca crezi ca noi astia fetishisti nu avem pula se vede ca esti un inapt din orice punct de vedere deci nici macar nu merita sa te bag in seama dar cum tu esti  bagaretz de seama si te dai pizdulice ma intreb tie nu iti e rusine sa te dai ceea ce nu esti?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 14 December 2017 - 11:42 PM

Atunci ce cauti aici ???

ce caut aici?asta e problema ta?cauta renii rataciti mai bine :)))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017
  • Reputatie: -261

Postat 15 December 2017 - 12:11 PM

cred ca nu te-a abordat nimeni pe aici si nu sti cum sa faci rating la comentarii/scuteste-ma te rog cu dragostea ta din tei  nush cum de nu te vad adminii ca esti la caterinca de doi lei pe aici setat.mie mi-ar fi rusine sa ma dau pizda cum  dealtfel de dai cu toti nu doar cu mine asa ca incearca hohanelele astea cu cine vrei si fa dragoste cu cine=ti place .tin sa te anunt ca nu sunt gay ca tine purtator de bikinei travestiti in femeie care foere tuturor diverse placeri.dar cum creed ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in topicuri aiurea in tramvai te inteleg.mie nu imi e rusine cu fetihsurile mele tie nu iti e rusine sa te dai pizdulice.?ia daca crezi ca noi astia fetishisti nu avem pula se vede ca esti un inapt din orice punct de vedere deci nici macar nu merita sa te bag in seama dar cum tu esti  bagaretz de seama si te dai pizdulice ma intreb tie nu iti e rusine sa te dai ceea ce nu esti?

Esti retardat sau te prefaci ? Sunt femeie 100 % si dominatoare 100 %. In fata mea stai impaiat. Esti cam certat cu limba romana ...

• 1

#44 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 15 December 2017 - 12:14 PM

Eu nu am nici o problema ... Tu ai o problema fundamentala : nu ai pula si de asta comentezi aiurea. Esti un vagin incomplet sau un pantanar fara pula, cum preferi sa-ti spun ...

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 15 December 2017 - 12:16 PM

Eu nu am nici o problema. Tu ai o problema fundamentale : nu ai pula. Esti un vagin incomplet sau un patalonar fara pula, cum preferi sa iti spun ... Nici pumnul nu ai cu ce sa ti-l futi. Taci si stai capra !

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 15 December 2017 - 12:18 PM

Mi-ar place sa fiu fixat pe o chestie in care sa stau imobilizat, dezbracat, iar tu, cu o manichiura impecabila, sa iti plimbi degetele pe corpul meu, sa ma gadili usor si erotic, extrem de sensual, pe gat, pe piept, sub brat, pe lateralul corpului, pe picioare, pana in talpi. Sa ma gadili la coaie extrem de erotic, incet si fin..... dupa care sa ma lasi sa ma joc cu talpile tale, sa le gadil si eu usor, sa le ating incet cu varful degetelor si cu limba..... sa ma termini prin foot job si handjob, dar sa ma tii excitat cel putin o ora.....

Ok.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 15 December 2017 - 12:29 PM

Nu ai fost baiat cuminte, anul asta, ai facut multe prostii si esti tare pervers ... de aceea, Craciunita Siana, te va pedepsi ... cravasa si bicele mele abia asteapta sa danseze pe fundul, pe talpile, palmele tale si pe spatele tau !

0737662980

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de safacemdragoste: 15 December 2017 - 12:29 PM

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 15 December 2017 - 02:00 PM

Eu nu am nici o problema. Tu ai o problema fundamentale : nu ai pula. Esti un vagin incomplet sau un patalonar fara pula, cum preferi sa iti spun ... Nici pumnul nu ai cu ce sa ti-l futi. Taci si stai capra !

ba eu cred ca ai probleme grave daca te bagi in seama aiurea pe topicuri catalogand persoane car enu le cunosti.nu mai raspund provocarilor tale impertinente .capra stai tu fde fel cand faci 'dragoste ' cu clientii.aia care au pula pentru curu tau spart.daca imi exprim fetishuri nu le exp;rim pentru tine musai deci nu mai te baga aiurea in seama c a nu e loc cat nu as avea eu pujla esti prea nasparlie casa sa ma paltesti tu sa ne vedem dapai sa iti dea mama mare 400 550 de lei la ora;))te crezi pe copasta de azur la monte carlo relicvo.tagi si suge ca pe mine ma doare undeve cui i-o sugi sau cuyi ii oferi curu tau larg la largit .vad ca tu te baig in seama aiurea  .ciocarlanii obositi ca tine nu aui ce cauta pe asemena topicuri

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 15 December 2017 - 02:01 PM

si inc ceva.topicul in care te bagi in seama nu e pentru travestiti ca tine

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 15 December 2017 - 02:12 PM

Eu nu am nici o problema ... Tu ai o problema fundamentala : nu ai pula si de asta comentezi aiurea. Esti un vagin incomplet sau un pantanar fara pula, cum preferi sa-ti spun ...

eu prefer sa ma lasi sa imi fie dor de tine ca nu am eu pula te lasi sa o sugi cu dragoste altora care o au.deci ignora-m,a ca e mai elegant asa frustrati ca tine care nu au loc de altii sutn la greu si disperati sa faca bani bagandu-se in seama cu japca pe orice comentariut la un anume topic .fa-ti reclama insa asteapta sa fiu cautat io te cred ca esti duiopserat dupa bani insa nu te astepta acu ca daca tu cataoghezi pe cineva necunoscut cum crezi tu repede mi se scurge ceva pe crac la vale si te sun ca nu mai pot dupa tine.asa ca sa incheieam aici zic eu contrele astea fara rost ca nu te avantajeaza cu nimik.comentez aiurea eu sau tu care te-p0ai bagat in seama aiurea cu oferte care mai de care la comentariul meu?stii vb aia da cu praf de mers ca la mine nu e loc

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 16 December 2017 - 12:56 PM

si inc ceva.topicul in care te bagi in seama nu e pentru travestiti ca tine

Sa inteleg ca ai o problema cu travestitii ... Ti-e necaz ca ei au, totusi, pula  iar tu nu ?

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 16 December 2017 - 12:58 PM

Imi place sa feminizez. Am multe costumase, peruci, tocuri pentru partenerii care doresc sa fie feminizati. Ii pot si machia.

0737662980  :kiss3 100 euro / ora

Fisiere atasate

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 16 December 2017 - 01:01 PM

eu prefer sa ma lasi sa imi fie dor de tine ca nu am eu pula te lasi sa o sugi cu dragoste altora care o au.deci ignora-m,a ca e mai elegant asa frustrati ca tine care nu au loc de altii sutn la greu si disperati sa faca bani bagandu-se in seama cu japca pe orice comentariut la un anume topic .fa-ti reclama insa asteapta sa fiu cautat io te cred ca esti duiopserat dupa bani insa nu te astepta acu ca daca tu cataoghezi pe cineva necunoscut cum crezi tu repede mi se scurge ceva pe crac la vale si te sun ca nu mai pot dupa tine.asa ca sa incheieam aici zic eu contrele astea fara rost ca nu te avantajeaza cu nimik.comentez aiurea eu sau tu care te-p0ai bagat in seama aiurea cu oferte care mai de care la comentariul meu?stii vb aia da cu praf de mers ca la mine nu e loc

Ce ti-a facut limba romana de te certi asa de rau cu ea ? Hoooo, ca nu te-a luat nimeni cu japca si nu vrea nimeni sa fie in locul tau, batutule de soarta !

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 17 December 2017 - 10:15 AM

Ce ti-a facut limba romana de te certi asa de rau cu ea ? Hoooo, ca nu te-a luat nimeni cu japca si nu vrea nimeni sa fie in locul tau, batutule de soarta !

du-te ba largule in gaoaza eu cred ca tu ai frustrari ca nu iti gasesti partzari ca tine pe zona cum sa faci tu un terminat al sortii misto de altii s i fetishurile altora chair daca noi astia cu fetishuri avem ce avem cu detinatoarele de vagin din nastere ,cand tu esti ciocarlan travcestit..fute-o pe ma ta ca tot ai tu pula si eu nu pt ca a nascut un temrinat ca tine doritor sa poarte pizda si sa iti bagi gaoaza larga la inaintare cu dragoste ca tot o dai in dragoste pe aici in plm de sclavete purtator de bikini.din disperarea frustrarilor mi-am dat seama ca esti un ratat dupa aia tot voi homalaii sariti in sus ca sunteti discriminati.stii tu multa limba romana.toti carnatii cand nu mai au replici o da in critici gramaticale si tirmiteri la scoli de parca pe aici suntem la cenaclul literar flacara.jet in mm de ciocarlan obosit si lasa-ma pe mine uite-te la tine mai degraba

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 18 December 2017 - 12:08 PM

du-te ba largule in gaoaza eu cred ca tu ai frustrari ca nu iti gasesti partzari ca tine pe zona cum sa faci tu un terminat al sortii misto de altii s i fetishurile altora chair daca noi astia cu fetishuri avem ce avem cu detinatoarele de vagin din nastere ,cand tu esti ciocarlan travcestit..fute-o pe ma ta ca tot ai tu pula si eu nu pt ca a nascut un temrinat ca tine doritor sa poarte pizda si sa iti bagi gaoaza larga la inaintare cu dragoste ca tot o dai in dragoste pe aici in plm de sclavete purtator de bikini.din disperarea frustrarilor mi-am dat seama ca esti un ratat dupa aia tot voi homalaii sariti in sus ca sunteti discriminati.stii tu multa limba romana.toti carnatii cand nu mai au replici o da in critici gramaticale si tirmiteri la scoli de parca pe aici suntem la cenaclul literar flacara.jet in mm de ciocarlan obosit si lasa-ma pe mine uite-te la tine mai degraba

Unii au prieteni imaginari, dar vad ca tu ai dusmani imaginari ... Vezi, daca nu iti iei tratamentul la timp ? Daca ti-ai fi petrecut vacanta de iarna la un ospiciu, te-ai fi simtit mai bine ... Imi pare rau pentru tine, ca esti un rebut fara pula, far pizda, un fel de n-ai mai fi, dar degeaba te certi cu limba romana pe aici, ca nu o sa iti creasca nici pula, nici pizda daca faci urat.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 18 December 2017 - 12:25 PM

In pat imi plac jocurile erotice si erotismul ... Imi place sa testez cat mai multe posibilitati de a adauga unui lucru senzualitate, de a transforma banalul intr-un joc erotic.Jocurile de rol le-as aplica oricarei fantezii.

Ce zici de foot fetish ? Daca ne vom lasa purtati pe aripile imaginatiei, il vom putea practica in multe feluri ...

0737662980

450-500 ron /ora

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 safacemdragoste

safacemdragoste

VIP Member

• VIP Member
    • 2829 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017

Postat 18 December 2017 - 12:34 PM

Foot fetish ... High heels ...  Nylon fetish ...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 18 December 2017 - 01:05 PM

Unii au prieteni imaginari, dar vad ca tu ai dusmani imaginari ... Vezi, daca nu iti iei tratamentul la timp ? Daca ti-ai fi petrecut vacanta de iarna la un ospiciu, te-ai fi simtit mai bine ... Imi pare rau pentru tine, ca esti un rebut fara pula, far pizda, un fel de n-ai mai fi, dar degeaba te certi cu limba romana pe aici, ca nu o sa iti creasca nici pula, nici pizda daca faci urat.

auzi fa esti femeie suta la suta da cu pzoele alea trot travcestit esti duten gatu matii de otrava expirata ca ti-am spus jegoase  distruse ca tgine sunt pe toate cararile unde mm sunt certat cu limba romana.esti vreo profesoara de romana sau ce mortii tai ai frustrarile astea.nu intelegi ca eu nu m-am bagat ins eama cu tine si tu te bagi cu japca la toti care iti scriu pe topicul asta cu oferta?te-am abordat eu ca distrusa pulii.vrei sa ne contram in vb elegante sigur cazi pe locul 2 asa ca incearca s ama ignoiri futut-i muia aia de travestit si gaoaza aioa osoasa daca tot te dai femeie dominatoar einvatza sa te comporti ca femeie ca imi ba gpulan dominatia ta de jartea refulata

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 18 December 2017 - 01:13 PM

lasa ca ai tu prieteni reali sunt atatea topicuri in care se vb numai la 'superlativ' despre o terminata ca tine futut-ti muia maia de iapa rapanoasa asa ca gura mica pasi marunti incearca cu altii cocalareli deastea poate aia pun bot si sar la cap la oboselile tale.daca esti in disperare dupa bani te cred ca nu ai tu cum sa muncesti munca e grea insa nu te lua de useri ca esti tu ciocarlanca sefa licentiata si in litere.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 nicku39

nicku39

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 125 Postari:
    • Inscris la:
      02 January 2014

Postat 18 December 2017 - 01:31 PM

lasa ca ai tu prieteni reali sunt atatea topicuri in care se vb numai la 'superlativ' despre o terminata ca tine futut-ti muia maia de iapa rapanoasa asa ca gura mica pasi marunti incearca cu altii cocalareli deastea poate aia pun bot si sar la cap la oboselile tale.daca esti in disperare dupa bani te cred ca nu ai tu cum sa muncesti munca e grea insa nu te lua de useri ca esti tu ciocarlanca sefa licentiata si in litere.

cauta s ama ignori su nu mai ma injecta ca nu ma cunosti ca s a ma jignesti si nici nu amj stat ca labush la gaoaza ta sa mi9-o dai .tu te bagi ca limbricu cu japca in seama si eu asa fara pula cum crezi mandira nu mi-o las calcata in picioare de o anonima care isi face rewclama cu anunturi si promotii prin topicuri ca la rubrica anuntuti nu cred ca te mai ia nimeni in seama.si tramament de sfililitica ce esti iti recomand sa iei daca eu sunt nebun ca iti raspuind jignirilor fara motiv aduse sa ai ocupatie.vezi de drum  pt ca nu o sa iti multumesc la jigniri si o sa te contrez ca atare

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

5 useri citesc topicul

1 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi