Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

eu prefer sa ma lasi sa imi fie dor de tine ca nu am eu pula te lasi sa o sugi cu dragoste altora care o au.deci ignora-m,a ca e mai elegant asa frustrati ca tine care nu au loc de altii sutn la greu si disperati sa faca bani bagandu-se in seama cu japca pe orice comentariut la un anume topic .fa-ti reclama insa asteapta sa fiu cautat io te cred ca esti duiopserat dupa bani insa nu te astepta acu ca daca tu cataoghezi pe cineva necunoscut cum crezi tu repede mi se scurge ceva pe crac la vale si te sun ca nu mai pot dupa tine.asa ca sa incheieam aici zic eu contrele astea fara rost ca nu te avantajeaza cu nimik.comentez aiurea eu sau tu care te-p0ai bagat in seama aiurea cu oferte care mai de care la comentariul meu?stii vb aia da cu praf de mers ca la mine nu e loc

 

    Ce ti-a facut limba romana de te certi asa de rau cu ea ? Hoooo, ca nu te-a luat nimeni cu japca si nu vrea nimeni sa fie in locul tau, batutule de soarta !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

    Ce ti-a facut limba romana de te certi asa de rau cu ea ? Hoooo, ca nu te-a luat nimeni cu japca si nu vrea nimeni sa fie in locul tau, batutule de soarta !

du-te ba largule in gaoaza eu cred ca tu ai frustrari ca nu iti gasesti partzari ca tine pe zona cum sa faci tu un terminat al sortii misto de altii s i fetishurile altora chair daca noi astia cu fetishuri avem ce avem cu detinatoarele de vagin din nastere ,cand tu esti ciocarlan travcestit..fute-o pe ma ta ca tot ai tu pula si eu nu pt ca a nascut un temrinat ca tine doritor sa poarte pizda si sa iti bagi gaoaza larga la inaintare cu dragoste ca tot o dai in dragoste pe aici in plm de sclavete purtator de bikini.din disperarea frustrarilor mi-am dat seama ca esti un ratat dupa aia tot voi homalaii sariti in sus ca sunteti discriminati.stii tu multa limba romana.toti carnatii cand nu mai au replici o da in critici gramaticale si tirmiteri la scoli de parca pe aici suntem la cenaclul literar flacara.jet in mm de ciocarlan obosit si lasa-ma pe mine uite-te la tine mai degraba

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

du-te ba largule in gaoaza eu cred ca tu ai frustrari ca nu iti gasesti partzari ca tine pe zona cum sa faci tu un terminat al sortii misto de altii s i fetishurile altora chair daca noi astia cu fetishuri avem ce avem cu detinatoarele de vagin din nastere ,cand tu esti ciocarlan travcestit..fute-o pe ma ta ca tot ai tu pula si eu nu pt ca a nascut un temrinat ca tine doritor sa poarte pizda si sa iti bagi gaoaza larga la inaintare cu dragoste ca tot o dai in dragoste pe aici in plm de sclavete purtator de bikini.din disperarea frustrarilor mi-am dat seama ca esti un ratat dupa aia tot voi homalaii sariti in sus ca sunteti discriminati.stii tu multa limba romana.toti carnatii cand nu mai au replici o da in critici gramaticale si tirmiteri la scoli de parca pe aici suntem la cenaclul literar flacara.jet in mm de ciocarlan obosit si lasa-ma pe mine uite-te la tine mai degraba

 

 

     Unii au prieteni imaginari, dar vad ca tu ai dusmani imaginari ... Vezi, daca nu iti iei tratamentul la timp ? Daca ti-ai fi petrecut vacanta de iarna la un ospiciu, te-ai fi simtit mai bine ... Imi pare rau pentru tine, ca esti un rebut fara pula, far pizda, un fel de n-ai mai fi, dar degeaba te certi cu limba romana pe aici, ca nu o sa iti creasca nici pula, nici pizda daca faci urat.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    In pat imi plac jocurile erotice si erotismul ... Imi place sa testez cat mai multe posibilitati de a adauga unui lucru senzualitate, de a transforma banalul intr-un joc erotic.Jocurile de rol le-as aplica oricarei fantezii.

 

   Ce zici de foot fetish ? Daca ne vom lasa purtati pe aripile imaginatiei, il vom putea practica in multe feluri ...

 

   0737662980

 

450-500 ron /ora

 

https://www.youtube.com/watch?v=oQgfTYtxq4o

 

https://www.youtube.com/watch?v=QZqPZ3Mv3Lw

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

     Unii au prieteni imaginari, dar vad ca tu ai dusmani imaginari ... Vezi, daca nu iti iei tratamentul la timp ? Daca ti-ai fi petrecut vacanta de iarna la un ospiciu, te-ai fi simtit mai bine ... Imi pare rau pentru tine, ca esti un rebut fara pula, far pizda, un fel de n-ai mai fi, dar degeaba te certi cu limba romana pe aici, ca nu o sa iti creasca nici pula, nici pizda daca faci urat.

auzi fa esti femeie suta la suta da cu pzoele alea trot travcestit esti duten gatu matii de otrava expirata ca ti-am spus jegoase  distruse ca tgine sunt pe toate cararile unde mm sunt certat cu limba romana.esti vreo profesoara de romana sau ce mortii tai ai frustrarile astea.nu intelegi ca eu nu m-am bagat ins eama cu tine si tu te bagi cu japca la toti care iti scriu pe topicul asta cu oferta?te-am abordat eu ca distrusa pulii.vrei sa ne contram in vb elegante sigur cazi pe locul 2 asa ca incearca s ama ignoiri futut-i muia aia de travestit si gaoaza aioa osoasa daca tot te dai femeie dominatoar einvatza sa te comporti ca femeie ca imi ba gpulan dominatia ta de jartea refulata

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

     Unii au prieteni imaginari, dar vad ca tu ai dusmani imaginari ... Vezi, daca nu iti iei tratamentul la timp ? Daca ti-ai fi petrecut vacanta de iarna la un ospiciu, te-ai fi simtit mai bine ... Imi pare rau pentru tine, ca esti un rebut fara pula, far pizda, un fel de n-ai mai fi, dar degeaba te certi cu limba romana pe aici, ca nu o sa iti creasca nici pula, nici pizda daca faci urat.

lasa ca ai tu prieteni reali sunt atatea topicuri in care se vb numai la 'superlativ' despre o terminata ca tine futut-ti muia maia de iapa rapanoasa asa ca gura mica pasi marunti incearca cu altii cocalareli deastea poate aia pun bot si sar la cap la oboselile tale.daca esti in disperare dupa bani te cred ca nu ai tu cum sa muncesti munca e grea insa nu te lua de useri ca esti tu ciocarlanca sefa licentiata si in litere.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

lasa ca ai tu prieteni reali sunt atatea topicuri in care se vb numai la 'superlativ' despre o terminata ca tine futut-ti muia maia de iapa rapanoasa asa ca gura mica pasi marunti incearca cu altii cocalareli deastea poate aia pun bot si sar la cap la oboselile tale.daca esti in disperare dupa bani te cred ca nu ai tu cum sa muncesti munca e grea insa nu te lua de useri ca esti tu ciocarlanca sefa licentiata si in litere.

cauta s ama ignori su nu mai ma injecta ca nu ma cunosti ca s a ma jignesti si nici nu amj stat ca labush la gaoaza ta sa mi9-o dai .tu te bagi ca limbricu cu japca in seama si eu asa fara pula cum crezi mandira nu mi-o las calcata in picioare de o anonima care isi face rewclama cu anunturi si promotii prin topicuri ca la rubrica anuntuti nu cred ca te mai ia nimeni in seama.si tramament de sfililitica ce esti iti recomand sa iei daca eu sunt nebun ca iti raspuind jignirilor fara motiv aduse sa ai ocupatie.vezi de drum  pt ca nu o sa iti multumesc la jigniri si o sa te contrez ca atare

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

     Esti retardat sau te prefaci ? Sunt femeie 100 % si dominatoare 100 %. In fata mea stai impaiat. Esti cam certat cu limba romana ...

in fata ta stau eu impaiat??nu te supara dar tu conmfunzi rau fetishurile sexuala cu dominari si bdsm .iar ca sa fi tu o dominatoare 100 la suta tre sa stii sa te comporti ca femeie pe langa ca repewt ai copr de travestit deci sa ma rogi cu bani nu as fi curios de tine.cred ca ai inteles iideea

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

    Ti-e rusine ca nu ai scula ? Nu iti fie teama, nu ma ating de semnul tau, poti sa tii chilotii pe tine ! Disting intre cei care vin la mine sa faca dragoste si cei care vin pentru fetish-uri si fantezii. Cine poate sa futa bine, cine nu, face ce poate. Oricum, majoritatea barbatilor nu sunt buni de nimic la pat. Putini sunt si cei foarte buni la cunilingus.

asa e cine nu face ce poate.da dioj pacate nu cu o expirata ca tine.topicul deschis este pentru conversatii nu sa iti agati tu fetishisti cu ofertele tale de nerefuzat.uite ca pentur mine nu esit interesanta si nu stii nici sa te comporti ma mir ca nu se sezizeaza nici un admin ca tu bagi anunturi pe un topic si si umilesti persoane ca nu iti cad tie in mreje si cu 100 de euro car eo visez cand te trezesti dimineata in maini. dar din pacate era doar un vis frumos;))

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

in fata ta stau eu impaiat??nu te supara dar tu conmfunzi rau fetishurile sexuala cu dominari si bdsm .iar ca sa fi tu o dominatoare 100 la suta tre sa stii sa te comporti ca femeie pe langa ca repewt ai copr de travestit deci sa ma rogi cu bani nu as fi curios de tine.cred ca ai inteles iideea

 

   Esti plin de nelinisti. Nu fi ingrijorat ! Nu ma fut cu prosti si nu ii agreez nici in preajma mea. Nu te mai chinui sa scrii texte lungi, ca nu am rabdare sa stau sa ti le descifrez ! La cati ani ai fost scolarizat, la 28 ?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   Esti plin de nelinisti. Nu fi ingrijorat ! Nu ma fut cu prosti si nu ii agreez nici in preajma mea. Nu te mai chinui sa scrii texte lungi, ca nu am rabdare sa stau sa ti le descifrez ! La cati ani ai fost scolarizat, la 28 ?

fa cumva s ama ignori injecitile tale obosite devin dezolante asa ca te rog eu mult abtine-te.nu poti tu o zdreatza sa imi faci tu test psihologic sau sa dai diagnostice,iar lkgat de scoala cred ca sunt cu mult peste a ta de prostituata sefa.nu m-pam bagat eu in seama cu tine deci nu ai cum sa t eufti tu ca nu sunt eu curios de tine nici sa ma rogi tu cu bani trebuie sa iti desenez ca saitnelegi ca esti nasoala dar ai aere de mare zeitza afrodita?ma deranjeaza o tartanca obosita sa nu aiba loc de mine normal ca nu faic nici 5 lei pt ca sigur trebuie sa iti cer si rest asa ca pe mine ignora-ma ca nu o scoti la capatc ciocarlanco

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   Esti plin de nelinisti. Nu fi ingrijorat ! Nu ma fut cu prosti si nu ii agreez nici in preajma mea. Nu te mai chinui sa scrii texte lungi, ca nu am rabdare sa stau sa ti le descifrez ! La cati ani ai fost scolarizat, la 28 ?

ca sa pui intrebari despre scolarizare trebuia sa ai un harvard un yale la baza  ca sa ai tupeul impertinent care il etalezi de mare amazoana irezistibila sa cataloghezi persoane necunoscute pe aici.si nu bagi in seama prosti c amine nescolarizati insa de faptr tu vii cu oferte ca faci ca dregi cam la toti.urla foamea in tine grav asa-i?cauta sa atragi pe cienva si daca tot te crezi smart cum esti mandra te tine insati asteapta sa fii cautata sunata ca e plin topicul de numerele tale de telefon si anunturi cu cadouri?tre s ameriti ca sa primesti cadouri daca cunosti semnificatia acestui cuvant.arogantza si impertinentza ta intriga maxim cu toate ca normal nici nu treubyia sa te iau in seama dar cand cineva ma injecteaza si mai ales cand e vb de o prostituata ca tine prea indolent sa fi s anu iei foc.asa ca incearca sa iti cauti altfel clientii dornici de tine nu te baga in seama cu japca cu cine nu e curios de tine

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

fa cumva s ama ignori injecitile tale obosite devin dezolante asa ca te rog eu mult abtine-te.nu poti tu o zdreatza sa imi faci tu test psihologic sau sa dai diagnostice,iar lkgat de scoala cred ca sunt cu mult peste a ta de prostituata sefa.nu m-pam bagat eu in seama cu tine deci nu ai cum sa t eufti tu ca nu sunt eu curios de tine nici sa ma rogi tu cu bani trebuie sa iti desenez ca saitnelegi ca esti nasoala dar ai aere de mare zeitza afrodita?ma deranjeaza o tartanca obosita sa nu aiba loc de mine normal ca nu faic nici 5 lei pt ca sigur trebuie sa iti cer si rest asa ca pe mine ignora-ma ca nu o scoti la capatc ciocarlanco

 

 

   Pe loc repaus ! Nu te mai obosi sa stai capra, ca nu este nimeni interesat de tine !  Nu incerca sa o sugi cu forta ! Si nu mai chinui pe saraca limba romana, sadicule !

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

ca sa pui intrebari despre scolarizare trebuia sa ai un harvard un yale la baza  ca sa ai tupeul impertinent care il etalezi de mare amazoana irezistibila sa cataloghezi persoane necunoscute pe aici.si nu bagi in seama prosti c amine nescolarizati insa de faptr tu vii cu oferte ca faci ca dregi cam la toti.urla foamea in tine grav asa-i?cauta sa atragi pe cienva si daca tot te crezi smart cum esti mandra te tine insati asteapta sa fii cautata sunata ca e plin topicul de numerele tale de telefon si anunturi cu cadouri?tre s ameriti ca sa primesti cadouri daca cunosti semnificatia acestui cuvant.arogantza si impertinentza ta intriga maxim cu toate ca normal nici nu treubyia sa te iau in seama dar cand cineva ma injecteaza si mai ales cand e vb de o prostituata ca tine prea indolent sa fi s anu iei foc.asa ca incearca sa iti cauti altfel clientii dornici de tine nu te baga in seama cu japca cu cine nu e curios de tine

 

 

   VIATA MERITA TRAITA. Mergi si traieste-ti viata si nu te opri din drum !

 

  P. S. Eu nu am timp si rabdare sa incerc sa inteleg ce ai vrut sa scrii. Pocesti prea mult limba romana. Deci, nu iti mai pierde timpul degeaba !

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    In genunchi, in fata mea, sclavule si da-ti singur doua palme peste fata, fiindca ai indraznit sa ridici privirea din pamant fara ca eu sa iti permit ! Taraste-te, in urma mea, vierme, mirosindu-mi urmele pasilor si sarutand pamantul pe unde am calcat ! Daca vei asculta de toate poruncile mele, te voi lasa sa imi mirosi si gusti chilotii.

 

                 0737662980  :crazylove 450 ron / ora

post-250470-0-34265800-1513770475_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Sclav bun de nimic, carpa umila, nu am ce sa fac cu tine decat sa ma sterg la fund. Fiindca nu esti capabil sa ma satisfaci, te voi tine inchis in dulap, in timp ce eu ma voi simti bine cu un partener viril si voi rade de scula ta neputincioasa. Vei sta in dulap si ma vei asculta cum gem si tip de placere. La sfarsit, ma vei implora, sa te las sa lingi sperma partenerului meu, de pe fesele mele.

post-250470-0-69001900-1513773008_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   VIATA MERITA TRAITA. Mergi si traieste-ti viata si nu te opri din drum !

 

  P. S. Eu nu am timp si rabdare sa incerc sa inteleg ce ai vrut sa scrii. Pocesti prea mult limba romana. Deci, nu iti mai pierde timpul degeaba !

aia zicem si eu daca viata merita traita lasa-ma sa mi-o traiesc fara sa ma impiedici tu sa ma opresc din drum.asta iti urez si tie insa incearca s n u mai cataloghezi persoane care nu sunt  in asentimentul tau  cum vrea lindicul tau pt ca daca nu te bagai in seama cu  japca ,daca nu sunt curios de tine de fel si de ofertele tale agresive nu te deranjam cum ai facut-o tu.cizeleaza-te un pic pt ca nu esti singura care ofera anume servicii contracost deci suntem liberi sa alegem ce ne dorim nu sa aceptam neaparat ce ni se ofera asa cum si tu poate iti alegi ce iti convine intre clienti.si nu uita banii sunt ai nosri i daca vrem noi ii si meritati indiferent de ce servicii oferiti ;)spor si numai bine!

Link spre comentariu

   Sclav bun de nimic, carpa umila, nu am ce sa fac cu tine decat sa ma sterg la fund. Fiindca nu esti capabil sa ma satisfaci, te voi tine inchis in dulap, in timp ce eu ma voi simti bine cu un partener viril si voi rade de scula ta neputincioasa. Vei sta in dulap si ma vei asculta cum gem si tip de placere. La sfarsit, ma vei implora, sa te las sa lingi sperma partenerului meu, de pe fesele mele.

Asa ceva doresc sa faceti cu mine STAPANA

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

aia zicem si eu daca viata merita traita lasa-ma sa mi-o traiesc fara sa ma impiedici tu sa ma opresc din drum.asta iti urez si tie insa incearca s n u mai cataloghezi persoane care nu sunt  in asentimentul tau  cum vrea lindicul tau pt ca daca nu te bagai in seama cu  japca ,daca nu sunt curios de tine de fel si de ofertele tale agresive nu te deranjam cum ai facut-o tu.cizeleaza-te un pic pt ca nu esti singura care ofera anume servicii contracost deci suntem liberi sa alegem ce ne dorim nu sa aceptam neaparat ce ni se ofera asa cum si tu poate iti alegi ce iti convine intre clienti.si nu uita banii sunt ai nosri i daca vrem noi ii si meritati indiferent de ce servicii oferiti ;)spor si numai bine!

 

 

    Incearca niste calmante mai puternice sau schimba doctorul  ! Te asigur, ca nu intereseaza pe nimeni cum iti traiesti tu existenta ta de sclav ... suge-ti si miroase-ti singur, pitit in sifonier, sosetele, daca asta iti place ... Te-am bagat putin in seama si ai inceput sa te umfli in pene ... desi esti doar o curca jumulita ...si sa faci garagata degeaba. Nu stii sa interactionezi normal cu cei din jur. Te simti agresat cand cineva iti da buna ziua ...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...