Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

@siana: ai facut (in sfarsit) diabet?

 

  ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

   NU. Sunt foarte bine. Ai facut tu obsesie pentru diverse boli. Ciudate fetish-uri si fantezii mai ai ... cu boli ... Tu ai multe boli inchipuite ?

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Tu ai zis ca ai pipi dulce, Mamaie. Diabetes mellitus. Se intampla, de la o varsta.

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/43/Blue_circle_for_diabetes.svg/240px-Blue_circle_for_diabetes.svg.png

 

 

   Tocmai imi cautam un sclav pe post de veceu personal si cand colo, ce sa vezi ... ma impiedic de tine. Esti deja plin ! Cine s-a mai pisat in gura ta, inaintea mea, nesimtitule, si nu a tras apa, ca iti pute gura ? ! Ai limba prea murdara, prea folosita si prea uzata si nu am sa ti-o folosesc pe post de hartie igienica. Nici cainele meu nu si-ar face nevoile in gura ta.  Am sa caut un veceu si o limba mai curate.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

     Practic foot fetish in multe moduri ... cu picioarele goale sau in ciorapi, invelite in pungi, descaltate sau  incaltate cu pantofi cu toc / cizme / papuci,/ sandale / balerini ... cu picioarele in apa ; ma poti picta pe picioare ; imi poti colora unghiile ; poti sa imi ornezi picioarele / talpile cu frisca, sos de ciocolata, inghetata, dulceata, fructe, etc ; pot sparge baloane, pungi umflate, etc sau pot zdrobi fructe, mancare cu picioarele sau tocurile ; te pot penetra cu degetele picioarelor ; te pot calca in picioare, iti pot da suturi ...etc.

 

   0737662980 

 

    450 ron / ora

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...