Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Era odata ca niciodata o stapana de sclavi, pe nume Siana, careia ii placeau jocurile, fanteziile si fetish-urile de tot felul. Ii placea sa se joace pe roluri si sa se deghizeze. Intr-o zi de vara, s-a deghizat in Scufita Rosie si a plecat in padure sa culeaga ciupercute. Era imbracata in dresuri rosii cu totul, fini, cu o fustita rosie, foarte scurta, in clos, si cu o bluzita alba, transparenta. La gat purta o esarfa rosie, lunga. Fiindca era cald, nu isi mai luase pe ea chiloti.

 

  Ajunsa in padure, trase aer in piept si, intinzandu-se spuse : - Ah ce mult ma relaxeaza plimbarea prin padure, ciripitul pasarelelor, fosnetul frunzelor ! Cata liniste si ce aer curat este aici ! Dupa aceea incepu sa caute ciupercute, aplecandu-se ori de cate ori gasea cate una. Numai ca, din tufisuri, cine credeti ca o pandea, cu pupile dilatate si bale la gura ? Lupulache, care ii adulmeca feromonii de la nu prea mare distanta. I se sculase ditamai pula, lupului, privindu-i cracii lungi, clitorisul maricel si buzele atatatoare ale pizdii, care se intrevedeau prin strampii rosii. Iar Scufita noastra se tot apleca iar si iar, starnindu-l tot mai tare pe lup ...

 

   La un moment dat, Scufitei Rosii i se agatara strampii intre picioare in maracini iar strampii i se rupsera si desirara. Iesi la iveala ditamai pizdoiul prin crapatura din ciorapi. Asa priveliste il innebuni de tot pe Lupulache care  nu mai putu rezista, scoase un urlet  si apoi tabara pe ea, o tranti la pamant si isi baga botul pofticios in pizdoiul ei apetisant.  Scufita ii luase mintile lupului.

 

    Ea, luata prin surprindere, se sperie si de la sperietura se pisa pe ... fata si in gura lupului. Curgeau siroaie de pisat, pe care ea nu le mai putea controla, de l-a facut flesca pe lup. L-a spalat cu pisatul ei din cap pana in picioare. Dar lupului ii placu si mai mult si incepu sa traga cu dintii de ciorapii ei, sa ii sfasie si mai tare, zicand : - Ah, Scufito, ce mult imi place gustul tau ! Stai, sa te tavalesc, ca am mare pofta de tine !

 

 

va urma ...

  

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  ... continuare

 

- De unde ai rasarit lupule ? raspunse Scufita.

 

- Te urmaresc de multa vreme, Scufito, dar nu am reusit sa pun laba pe tine pana acum. Esti stapana inimii mele ... Imi obsedezi gandurile ... Noaptea, vad numai chipul tau in stele si urlu la ele, facandu-mi laba cu gandul la tine ... De cand visam sa te pisi pe mine si sa imi bag botul in pizda ta ...

 

- Lupulache, dar de ce ai ochii asa de mari ?

 

- Ca sa te vad mai bine. Imi place sa imi spal privirea cu bunaciuni ca tine.

 

- Dar de ce ai pula atat de mare ?

 

- Ca sa te fut mai adanc si mai bine.

 

- Dar de ce ai limba atat de lunga ?

 

- Ca sa te ling mai bine.

 

- Dar urechile, de ce le ai atat de mari ?

 

- Ca sa ma tragi de ele si sa ma bagi cu botul in pizda ta.

 

     Atunci Scufita Rosie prinse curaj si incepu sa il traga pe lup de urechi, ca sa il bage cu botul in pizdoiul ei bun de lins si futacios,

zicand :

 

-  Linge-ma,bine,  Lupulache ! Da-mi cu limba din pizda pana in ceafa  si de la ceafa pana in pizda ! Am sa iti obosesc limba, rau de tot lupule.

 

-  Asa sa faci, stapana mea ! zise lupul. Vreau sa te freci cu pizda de fata mea, stapana.

 

- Roaga-ma frumos, lupule !

 

- Te rog frumos, stapana, suie-te cu pizda pe fata mea de sclav !

 

 

 

 

va urma ...

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

... continuare

 

- De unde ai rasarit lupule ? raspunse Scufita.

 

- Te urmaresc de multa vreme, Scufito, dar nu am reusit sa pun laba pe tine pana acum. Esti stapana inimii mele ... Imi obsedezi gandurile ... Noaptea, vad numai chipul tau in stele si urlu la ele, facandu-mi laba cu gandul la tine ... De cand visam sa te pisi pe mine si sa imi bag botul in pizda ta ...

 

- Lupulache, dar de ce ai ochii asa de mari ?

 

- Ca sa te vad mai bine. Imi place sa imi spal privirea cu bunaciuni ca tine.

 

- Dar de ce ai pula atat de mare ?

 

- Ca sa te fut mai adanc si mai bine.

 

- Dar de ce ai limba atat de lunga ?

 

- Ca sa te ling mai bine.

 

- Dar urechile, de ce le ai atat de mari ?

 

- Ca sa ma tragi de ele si sa ma bagi cu botul in pizda ta.

 

Atunci Scufita Rosie prinse curaj si incepu sa il traga pe lup de urechi, ca sa il bage cu botul in pizdoiul ei bun de lins si futacios,

zicand :

 

- Linge-ma,bine, Lupulache ! Da-mi cu limba din pizda pana in ceafa si de la ceafa pana in pizda ! Am sa iti obosesc limba, rau de tot lupule.

 

- Asa sa faci, stapana mea ! zise lupul. Vreau sa te freci cu pizda de fata mea, stapana.

 

- Roaga-ma frumos, lupule !

 

- Te rog frumos, stapana, suie-te cu pizda pe fata mea de sclav !

 

 

 

 

va urma ...

mmmmm ce lup pervers 😘😘😘
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Lingerie fetish ... 0737662980

 

  100 euro / ora

 

  Trupul meu de zeita, demn sa fie adorat, scoate in evidenta frumusetea unei lenjerii si o face sa fie sexy, nu viceversa.

 

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...