Sari la conținut

Alexandra(18 ani) 0734044418


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:antile
  • Oras:antile

am revenit de curind la domnisoara si nu m-a dezamagit deloc, dimpotriva , m-a provocat la o joaca impreuna cu colega ei .

desi eram extenuat si am facut cu mare dificultate fata la 2 pustoice pline de verva , am fost incintat de felul in care s-au achitat de sarcina .

nu le recomand celor dornici de futai sofisticat dar sint convins ca fetele sint un target bun pentru cei mai in virsta .

200 de ron in total pentru 25 de minute cu ambele fete alaturi , bani de seminte as zice...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

vizitat fatuca asta zglobie acum cateva zile in urma ...sexul este protejat dar are avantajul ca este tot tmpul cu zambetul pe buze si nu comenteaza la nici o propunere in privita pozitiilor ba de multe ori ea are initiativa cu ceva nou ....acum raspunde la numarul 0730554796 si cred ca o mai puteti gasi cateva zile apoi pleaca afara ...este tinerica frumusica foc si are o carne tare si niste sani superbi ...eu sunt ca ursul cand da de miere cand intalnesc fetite din astea crude si futacioase care nu stramba din nas cand intalnesc mosi ca mine .daca o recomand ?da daca va plac fetele tinerele slabute ,pline de viata ,comunicative si dezinhibate.

  • Like 2
Link spre comentariu

vizitat fatuca. fiind la mare, cu coaiele pline am luat forumul si anunțurile la rând. am incercat mai multe variante, însă doar tipa asta a răspuns. programare pe whatsapp. locație găsită prin gps, vizavi de parcul de la gara. urcat sus, întuneric mare la intrarea în apartament, sa nu vezi ce vizitezi. fatuca o tzigancusa drăguță la fatza slim, slim rau, tanara de tot. ă starniymt in mine mai degrabă sentimente paterne decât erotice. fratilor, nu are șolduri, nu are mai nimic din ce tine de arsenalul unei femei. am cerut să îmi confirme ca are 18 ani, am mers imn camera

Link spre comentariu

asta dupa ce si-a lasat catzelul la usa. decartat 100 de lei, dezbracat si inceput sa suga. eram durat de la hotel, as mai fi făcut un dus, dar a zis ca nu are prosoape. oral mecanic, dar a atenție la zonele adiacente. dau sa bag un deget la veverita, zice ca nu e voie. wtf? mai o încercare, refuzată. ma uit la fundul ala, mi se pare de copil. gata, mi-a murit. mai mozoleste ce mozoleste, degeaba. plec iritat. dar încântat în cele din urmă ca in multele mele defecte, **spam editat**ia nu se numără printre ele

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vizitat fatuca. fiind la mare, cu coaiele pline am luat forumul si anunțurile la rând. am incercat mai multe variante, însă doar tipa asta a răspuns. programare pe whatsapp. locație găsită prin gps, vizavi de parcul de la gara. urcat sus, întuneric mare la intrarea în apartament, sa nu vezi ce vizitezi. fatuca o tzigancusa drăguță la fatza slim, slim rau, tanara de tot. ă starniymt in mine mai degrabă sentimente paterne decât erotice. fratilor, nu are șolduri, nu are mai nimic din ce tine de arsenalul unei femei. am cerut să îmi confirme ca are 18 ani, am mers imn camera

 

 

asta dupa ce si-a lasat catzelul la usa. decartat 100 de lei, dezbracat si inceput sa suga. eram durat de la hotel, as mai fi făcut un dus, dar a zis ca nu are prosoape. oral mecanic, dar a atenție la zonele adiacente. dau sa bag un deget la veverita, zice ca nu e voie. wtf? mai o încercare, refuzată. ma uit la fundul ala, mi se pare de copil. gata, mi-a murit. mai mozoleste ce mozoleste, degeaba. plec iritat. dar încântat în cele din urmă ca in multele mele defecte, **spam editat**ia nu se numără printre ele

 

 

:laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...