Sari la conținut

😘Maria La Mine sau La Hotel!


Postări Recomandate

  • Oras::)
  • Oras::)

Buna dragilor sunt pentru prima data la voi in oras sper ca intalnirile noastre sa fie cat mai placute..despre mine ce sa va spun sunt o tipa fff comunicativa mereu cu zambetul pe buze pozele imi apartin in totalitate pot confirma cu tatuajul dupa picior .am 1.75 58 de kg sanii medii...bruneta...restul va las pe voi sa descoperiti...sper ca intalnirile noastre sa fie cat mai placute..serviciile mele sunt:oral protejat normal protejat 69 masaj de relaxare si mici fantezii iar preturile sunt 100 fin 200 h...va pup si va astept ❤️❤️

nr meu de tel este 0738146177

post-223426-0-07548600-1511768359_thumb.jpeg

post-223426-0-51849300-1511768373_thumb.jpeg

post-223426-0-53927100-1511768386_thumb.jpeg

post-223426-0-82762500-1511768558_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Am atasat cateva poze pentru cei care doresc sa ma cunoasca pozele imi apartin in totalitate sunt poze din locatie nu lucrez k pozele altor fete pentru ca nu am nevoie...daca v am starnit curiozitatea va astept la mine in locatie va pupicâ¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

post-223426-0-32578600-1512465701_thumb.jpeg

post-223426-0-56229700-1512465712_thumb.jpeg

post-223426-0-32940100-1512465737_thumb.jpeg

post-223426-0-29895400-1512465751_thumb.jpeg

post-223426-0-11551200-1512465777_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Colorata asta presteaza niste tarife de lux si cand colo e praf si pulbere, daca aveti si nu stiti cum sa scapa-ti de ei faceti o vizita

Colorata? auzi daca merg la solar asta nu inseamna ca st de etnie...dar voi numai stiti oricum sa apreciati o femeie care se ingrijeste si nu st preturi de lux daca tie asa ti se par asta este partea a doua...si nu cred ca ai venit tu la mine daca veneai presupun ca si spune ai aici pe forum asa ca numai vorbiti aiurea ...si te rog sa nu ma mai jignesti ca nu este normal dar de aici reiese ce fel de caracter au unele persoane...de isi permit sa jigneasca.......O zi buna sa ai!!!
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Colorata asta presteaza niste tarife de lux si cand colo e praf si pulbere, daca aveti si nu stiti cum sa scapa-ti de ei faceti o vizita

Colorata? auzi daca merg la solar asta nu inseamna ca st de etnie...dar voi numai stiti oricum sa apreciati o femeie care se ingrijeste si nu st preturi de lux daca tie asa ti se par asta este partea a doua...si nu cred ca ai venit tu la mine daca veneai presupun ca si spune ai aici pe forum asa ca numai vorbiti aiurea ...si te rog sa nu ma mai jignesti ca nu este normal dar de aici reiese ce fel de caracter au unele persoane...de isi permit sa jigneasca.......O zi buna sa ai!!!
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu e nici o problema aici toti afla exact ce sa intamplat. Nu te scuza ca nu isi are rostul aveti grija baieti cu asa zisa falsa domnisorica

Lumineaza-ne si pe noi

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Ca sa incep:

1. Domisorica intradevar e cea din poza in realitate arata mult mai bine decat in poze.

2. La oral nu e chiar asa grozava nota 6, oralul il face protejat, singura de aici care face asa ceva nota 1

3. normal.... sta teapana cum o pui asa ii dai nici nu se oboseste nota 1

4. Pretul de lux calitate ca pe centura si adica daca vrei sa iti faca ON trebuie sa mai scoti 50 de lei din buzunar WTF ( colorata nesatula de bani)

5. Nu te lasa sa iti dai drumul in ea cu toata ca ai prezervativul pus.

6. Dupa ce iai dat banii incepe sa te grabeasca, pana la bani totul a fost OK

7. De evitat Da si NU. 

8 De revenit cu siguranta NU

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

mai baiatule mai tu nu ai fost la mine ma confunzi numai vorbi aiurea niciodata nu am zs eu ca nu las pe cnv sa isi dea drumul in prezervativ abereziiiiii ....care este problema ta ca fac oralul protejat....fiecare face ce vrea...nu imi spui tu mie ce sa fac...numai vorbii aiureaaaaa ca nu isi au rostul aceste vorbe esti doar un simplu frustrat si cu asta am incheiatttt....nu stau prea mult la discutii k tn ca nu are rost gandeste te mai bn la cine ai fost si numai scrie despre mine unele lucruri care nu sunt adevarate ;) O zi buna!!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...