Sari la conținut

Anastasya noua in oras, incerc sa ma dedic 100%


andree1

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună sunt Anastasya, am 19 ani.Stau cateva zile in Timisoara si as dori sa va incant cu prezenta mea.

Sunt blonda ,170 cm 50 kg sani mari ,ten alb,draguta ...va astept cu drag ! Sunt fara graba si fara fite !

 

Oral nep +Normal pro+sex intre sani +sarutari + cuniilingus +dominare soft = 200 lei /30 min

=400 lei /60 Min

=500 lei /90 min

Va astept cu drag pe Lipovei într-o locaţie discretă, curata si atmosferă intima! Imi place sa incerc sa fac omul sa se simtă bine! Am o colega pe nume Giorgieta are 29 ani.

post-242196-0-33088800-1511805123_thumb.jpg

post-242196-0-45100900-1511805137_thumb.jpg

post-242196-0-93474400-1511805151_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nuprea postez  .....

dar acu e cazul sa iau atitudine

m-am programat aseara pt astazi    

a confirmat ca ma asteapta

azi incepand cu ora 13 ambele telefoane sunt inchise

(la ora aia trebuia sa ma intalnesc cu ea)

si cand era activa pe arad (acu un an cred)    tot la fel

DE EVITAT

Link spre comentariu

Mai bine numai veni cu asa atitudine de doi lei nu avem nevoie de tine.Ramii acolo unde esti acum.Confirm cele spuse de niculetul.Sunat facut programare si cind am sunat cu jumate de ora inainte sa ii confirm ca vin surpriza:telefoanele inchise.Nu aqm scris despre acest lucru pina acum ca ma gindeam ca vor ride de mine si ce am patit ceilalti care vor citi ce scriu dar vad ca nu sint singurul care am patit acest lucru asa ca mi-am luat inima in dinti si recunosc cum spuneam ca am patit ca niculetul si cine stie citi mai sint ca noi. Atitudinea ta andree 1 este 0.Esti de trecut la de evitat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nu e vb ca am pierdut ceva anume sau ca tu ti-ai cuvantul la 10 % din programarile facute

e vb de atitudine dragutza d-soara si faptul ca ca si oricare roman de rand NU TE-AI TINUT DE CUVANT

de aia merg am (avem) atitudinea asta ...

cred ca e si **spam editat** fata .... auziti asta  dimineata  e la liceu ... asta mi-a zis aseara pe la 18 :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...