Sari la conținut

PROXENET LIVE 5-MARTA:CONT BLOCAT 2 ZILE SI CLONAT DE AVPOP AKA SFANTUL PARINTE PIPILICA


marta m

Postări Recomandate

  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti

te.am ginit catelus, nu trebuia sa latri,daca tu iti bei mintile nu inseamna ca si alti bea, eu nu consum alcool de nici un fel.

(aport) :laugh2

Ești teribil de proastă.

 

Argumente concrete:

- nu era vorba de tine

- uita te și tu ce "dezacoarde" faci

 

La ce sa te aștepți de la o curva...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ești teribil de proastă.

 

Argumente concrete:

- nu era vorba de tine

- uita te și tu ce "dezacoarde" faci

 

La ce sa te aștepți de la o curva...

mai prosti ca voi cei din ”consiliu pulimii ”nu e nimeni.

latra frumos, stiu ca poti  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

o scos si el poza

 

 

ACUM AM VAZUT ,CAND AM INTRAT IAR, PARSIV MOSNEAGUL

 

 

Vezi ca Miky rade de tine.

Asa de naiva poti fi ?

:slap2

 

La doar 40 de minute de cand s-a facut contul a postat grozavia lui...la modul "mami nu stiu cine mi-a varsat laptele in chiuveta".

 

Gandeste oleaca inainte sa te faci de cacat.

 

 

HO, CA ESTI FAKE NEWS SI SPALAT PE CREIER

 

Nu e clona mea,dar se pare ca paranoia si clonofofia a distrus multe creiere incinse.

 

BA E, ASA CUM TOT TU AI FACUT COPIE IDENTICA SI LUI MIKKY 77,STF

 

Explica proastei mai pe intelesul ei.

Miky a vorbit de acea clona inainte sa apara cu postari sau sa dea puncte.Adica ca nu avea de unde sa stie de ea decat daca e a lui.

Poate asa intelege baba proasta.

 

 

MIKKY ERA ONLINE, SI EU NU,EL A VAZUT SI A LASAT SCRIS ,SA VAD SI EU SI TOTI

 

Ai aici raspunsul lui Miky.

 

RASPUNSUL  MEU PT TINE E:IESI AFARA, JAVRA ORDINARA

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stilul consacrat al prostituatelor de 2 bani.

Tu iarăsi ti le cauti! Cine esti tu mă să judeci o femeie!!!? Nu iti ajunge cat ti-ai dat importanță pe-aici când se stie prea bine ce vrei să faci de fapt!? Vrei sa-ți întind eu gura aia si sa ti-o infund cu ale tale mizerii până te satură toți dracusorii ce-si fac veacul in tine, om hain!? E suficient doar sa rememorez fiecare cuvintel de-al tău ce l-am vazut scris aici pe forum...

  • Like 16
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Tu iarăsi ti le cauti! Cine esti tu mă să judeci o femeie!!!? Nu iti ajunge cat ti-ai dat importanță pe-aici când se stie prea bine ce vrei să faci de fapt!? Vrei sa-ți întind eu gura aia si sa ti-o infund cu ale tale mizerii până te satură toți dracusorii ce-si fac veacul in tine, om hain!? E suficient doar sa rememorez fiecare cuvintel de-al tău ce l-am vazut scris aici pe forum...

Ce mai faci droggy ?

Ai reusit sa repari usa de la intrare care scartie ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce mai faci droggy ?

Ai reusit sa repari usa de la intrare care scartie ?

Scartaie creierasul tău... Cine ti-a spus te-a mințit, intenția respectivului e alta de fapt... Dar nu l-am băgat in seama si poate s-a supărat si de aceea isi permite să barfeasca! Azi am deschis geamul de la baie cand m-am uitat la un serial stand in cada plină cu apă fierbinte... De asta ce zici? De ce n-a venit nimeni să audă cum injuram playerul video care n-a funcționat din prima!... Dar na...asta va e limita! Atat puteti sa spuneti... Ceva de corpul meu sau ca sunt drogata si betivă. Dar voi nu vă uitati la voi ca va purtati public ca ultimii oameni... Si asta tocmai in contrast cu mine! Iar voi habar nu aveti cine sunt eu si cum sunt eu ca om... Cu cat încercați sa aflati mai multe cu atat sunt mai bună sa va îndepărtez. Eu ma fac cunoscuta in mod natural si acolo unde imi e locul...in rest e can-can, prost manageriat de voi, idiotilor!
  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Scartaie creierasul tău... Cine ti-a spus te-a mințit, intenția respectivului e alta de fapt... Dar nu l-am băgat in seama si poate s-a supărat si de aceea isi permite să barfeasca! Azi am deschis geamul de la baie cand m-am uitat la un serial stand in cada plină cu apă fierbinte... De asta ce zici? De ce n-a venit nimeni să audă cum injuram playerul video care n-a funcționat din prima!... Dar na...asta va e limita! Atat puteti sa spuneti... Ceva de corpul meu sau ca sunt drobeta si nativă. Dar voi nu vă uitati la voi ca va purtat i public ca ultimii oameni... Si asta tocmai in contrast cu mine! Iar voi habar nu aveti cine sunt eu si cum sunt eu ca om... Cu cat încercați sa aflati mai multe cu atat sunt mai bună sa va îndepărtez. Eu ma fac cunoscuta in mod natural si acolo unde imi e locul...in rest e can-can, prost managerial de voi, idiotilor!

Nu am citit ce ai scris ca ai scris o pagina.

Un rezumat petite !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu am citit ce ai scris ca ai scris o pagina.

 

Nu am citit ce ai scris ca ai scris o pagina.

 

...Si ce te bagi in vorbă daca nu ai nimic de spus? La jigniri mulți putem sa fim buni... Dar tu esti prost, se vede...indiferent de cate clone ti-ai face, disperatule!
  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Petite canta la alta masa daca esti obrznica

Tu esti mic si josnic, se vede... Esti plin de baliverne si spurci locul in care calci fără sa ti se ceară ceva! Voi de fapt nu aveti loc de prostia voastră care vreti sa o impuneti pe-aici. Dar cu ce scop...asta-i ideea! Va fastaciti ca virginii cand sunteți întrebați! Se vede asta cand jigniți un om care va face o adresare simplă... Nu mai suportati nici măcar ironia involuntară...parcă stiind ce vă asteaptă.

  • Like 13
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Tu esti mic si josnic, se vede... Esti plin de baliverne si spurci locul in care calci fără sa ti se ceară ceva! Voi de fapt nu aveti loc de prostia voastră care vreti sa o impuneti pe-aici. Dar cu ce scop...asta-i ideea! Va fastaciti ca virginii cand sunteți întrebați! Se vede asta cand jigniți un om care va face o adresare simplă... Nu mai suporteri nici măcar ironia involuntară...parcă stiind ce vă asteaptă.

Daca vrei sa avem raportt rezumate la o simpla propozitie.

Nu citesc romane proaste. Imi pare rau pentr tine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Daca vrei sa avem raportt rezumate la o simpla propozitie.

Nu citesc romane proaste. Imi pare rau pentr tine

Băi omule...tu chiar nu realizezi că o să ai aceeași soartă ca toți idioții. Eu iubesc oamenii dar nu incalc anumite legi de care-s legați...ci din contră îi fac sa aibă si mai mult spor, iar soarta lor sa-si facă si mai adânc tăietura. Dacă pana la vârsta ta nu ai învățat ca anumite cuvinte cand sunt spuse, au ordinea lor si nu sunt spuse degeaba...e strict treaba ta. Prefacutule, sa o futi pe Innes in gura cu căcat...asa, in amintirea lui @roz. 😅😈
  • Like 12
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Băi omule...tu chiar nu realizezi că o să ai aceeași soartă ca toți idioții. Eu iubesc oamenii dar nu incalc anumite legi de care-s legați...ci din contră îi fac sa aibă si mai mult spor, iar soarta lor sa-si facă si mai adânc tăietura. Dacă pana la vârsta ta nu ai învățat ca anumite cuvinte cand sunt spuse, au ordinea lor si nu sunt spuse degeaba...e strict treaba ta. Prefacutule! Sa o futi pe Innes in gura cu căcat...asa, in amintirea lui @roz.

Esti un troll.zic

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esti un troll.zic

Dacă eu sunt troll...tu esti țărână! Pe care calc, uitând sa o iubesc si sa bag mâinile cu pasiune in ea, sa simt viața!

  • Like 13
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis, azi pe ce ești? :laugh2

Iarăși vrei sa mă impresionezi cu intrebarile tale care nu spun nimic? Vezi unde ti-ai lăsat sacoșa aia...să nu te impiedici de ea!

  • Like 11
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Iarăși vrei sa mă impresionezi cu intrebarile tale care nu spun nimic? Vezi unde ti-ai lăsat sacoșa aia...să nu te impiedici de ea!

Nu am sacoșă, amețito!

Deci ... azi pe ce plm ești? :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...