Sari la conținut

Soniablack 0721003458


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda , si mie imi pare rău ca nu am mers .Arată super bine in poze.

Ce ziceți : Larissa - tel 0735 067163 de la Orientare ( nu pot atasa link-ul ) ar fi aceeasi fata ? S-a mai vehiculat ideea, dar nu s-a confirmat.

Fata,ar face numai outcall. Eu am mai sunat periodic , dar avea tel inchis.

Am prins-o o singura data , insa nu putea vorbi si mi-a spus sa revin după ora 20, dar atunci nu mai puteam eu vorbi. Ce e drept si aceasta fata arată superb. Eu o am in vedere si sper s-o prind totusi disponibilă.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda , si mie imi pare rău ca nu am mers .Arată super bine in poze.

Ce ziceți : Larissa - tel 0735 067163 de la Orientare ( nu pot atasa link-ul ) ar fi aceeasi fata ? S-a mai vehiculat ideea, dar nu s-a confirmat.

Fata,ar face numai outcall. Eu am mai sunat periodic , dar avea tel inchis.

Am prins-o o singura data , insa nu putea vorbi si mi-a spus sa revin după ora 20, dar atunci nu mai puteam eu vorbi. Ce e drept si aceasta fata arată superb. Eu o am in vedere si sper s-o prind totusi disponibilă.

Nu cred ca e aceeasi fata.

AlinaModel / Soniablack nu raspundea niciodata la telefon, totul de rezolva prin sms. Cred ca era un Manager iute de degete pentru dat sms-uri. Eu mergeam la fata, ca-mi placea al dracului de mult, mi se rupea de Manager, daca exista sau nu.

Sper sa revina fata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

A venit la Cluj. Aici se inghesuie prostii la orice pret si orice servicii atata timp cat miroase a pizda.

 

Nu inteleg reclama asta cu "fosta model". Pai bun, ai fost model si acuma nu mai esti ca nu mai corespunzi (ai imbatranit). De ce sa dau bani pe ce a fost. Daca te futeam acum 10 ani, era the real thing, acuma fut pe una care-i model ACUMA, nu una peste care a trecut timpul. Asta cu atractivitatea ruinelor functioneaza doar la castele, nu la femei.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A venit la Cluj. Aici se inghesuie prostii la orice pret si orice servicii atata timp cat miroase a pizda.

 

Nu inteleg reclama asta cu "fosta model". Pai bun, ai fost model si acuma nu mai esti ca nu mai corespunzi (ai imbatranit). De ce sa dau bani pe ce a fost. Daca te futeam acum 10 ani, era the real thing, acuma fut pe una care-i model ACUMA, nu una peste care a trecut timpul. Asta cu atractivitatea ruinelor functioneaza doar la castele, nu la femei.

Treci in banca, nota 3 !

Fa o laba scurta si viseaza ca o futi pe Alina model.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...