Sari la conținut

Celine (Ana) - 0799015761


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Esti invidios ca Ionut are coaie mai frumoase? :)))))

Sa ma duc la ea sa ii zic "buna, sunt ionut!"? :))

Totul a inceput cu un telefon 89 89 am sunat programat urcat in taxi mers la locatie in zona dacia spre city langa un peco m-am ratacit putin pe scara m-am speriat de un caine ca deh vecinu nu isi baga cainele in casa dar cand a deschis usa am rams placut impresionat de formele fetei ne-am pus la 2 3 tigaruse niste pahare cu apa / suc i-am inmanat 3 milioane pentru o ora din motiv : era ziua mea si doream sa fiu darnic fata practica 150/250 am facut dush si eu si ea si ne apucam de treaba daca igiena permite oralul nepro mi-a facut fata un masaj si sa apucat de oral bun chiar spre f bun incercari de deep hai sa trecem si la normal si se pune fata sa ma lucreze cu spatele la mine ea deasupra m-a futut in jur de 10 minute am schimbat in capra bun pasa strampta dai bine in ea finalizat pe ea apoi mers stat la tigara inca 2 3 paharele cu apa facut dush si actiunea se repeta nu am incercat sa o sarut sau limbi nimic nu sunt un pasionat dar cum o simpteam s-ar putea daca ii place putin de tine sa iasa cu scantei deschisa la minte ai ce sa discuti cu ea : Ca si note un 8.5 per total ! baia nota 15 f frumos aranjata prosopele curate geluri 3 4 feluri ce vrei tu ! Spor

 

Ms frumos mi-a fost de folos ❤
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

un update ? preturi/servicii ai locatie ?

 

 

Strada Adamclisi 5 intre restaurantul Integra si China mall , 150/250, oral ( in functie de igiena poate fi si nep) normal , sarutari corporale . Te astept cu un apel la nr de tf 0736914402

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...