Sari la conținut

Anunt Important !!!! el serafin, dxm dxm, red spot, red minus


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Ma doar fix in ..pix de tine/voi. Macar vino si tu ceva nou in materie de ..."cuvinte fruoase sau indemnuri". Aia cu cacatul ...atat varianta ...literara cat si  cea foto ...imi cam apartin. Vezi ca-ti cer drepturi de autor, si nu cred ca mai ai lovele, Dai cam toti firfireii pisicului sa minusezi in stanga si-n dreapta, pentru a te simti si tu bine, si poate mai ai orgasm desi nu prea cred ca ti s emai scoala jucarica.

L-ati banat din nou pe happy ../Paguba-n ciupereci, e o vorba. Isi va face cel mai probabil un nou cont, si va va muii si de acolo. Voi insa, cum spune talibanu sper sa fi terminat banutii aia, iar conturile respective sa DISPARA FOR EVER.

Ati fost (deja folossc trecutul - retine) niste pete de cacat pe acest forum, l-ati poluat si ati incitat lumea cu ineptiile voastre. O singura recomandare mai am pentru tine/voi.

Mergeti la munca si faceti-va si voi o familie. Poate va mai vine si voua mintea la cap. Si mai dati si voi la buci (fete/baieti - ce prindeti si va place) ca vi s-a urcat sperma la cap si sunteti cam tulburi la scufiță, mai faceti si voi o plimbare, mai lasati telefonul ala. MAi pune mana pe o carte, cititul relaxeaza. Iti recomand ...SUGE-O RAMONA si apoi SUGE-O ANDREI. Te vor destinde respectivele titluri.

Asa deci...luati aminte de acest sfat prietenesc de la unul cu ceva mai multa minte decat voi (toti la un loc, evident ... :laugh2  :laugh2  :laugh2 )

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

red-minus a expirat  :laugh2  :laugh2  incet incet se termina debandada cu minusarile si banarile fara motiv.

Sa fie intr-un ceas bun. Un cretin mai putin pe forum. Dar vad ca a ”reinviat” ...o b i e c t i v.

M-a luat si asta la ”artimetica” si mi-a dat cu minus. Ceata minusarilor ...cocliti isi arata coltii atat cat mai pot, cu ultimele forte.

Sper sa ai dreptate si sa dispara toti acesti nătărăi.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Te oftici ca ne-am pisat pe tine  :laugh2

VAd ca inclinatii spre URO. Ti-o si bei ...?

Ia aminte aici : 

 

 

Vine iarna, ce sa-i faci! cu ce pula mea te-mbraci?

eu ma-mbrac cu ce-oi avea! Tu te-mbraci cu pula mea!

Pt o haina de velur iti tunzi blana de pe cur.

Pt fes din par de oaie iti tunzi blana de pe coaie,

iar pt ciorapi de lana imi faci laba cu o mana!

 

Ciocu mic ...si joc de glezne !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Si dati-i tot inainte ...cu taiatul si minusatul căcănarilor !

 

 

iti sta bine cu cacatul in gura     saptamana viitoare  imi fac timp sa ma pis iar pe tine  si pe clonele tale          prietenul tau  happypappy144 a luat muie azi     urmezi tu  

Abia astept. 

Nu mai pot de nerabdare.

Dar vreau cat mai multi de minus . Si cum nu-mi place sa raman dator ...pentru fiecare minus ...primesti in dar ....o muie. Si de la fiecare tip pe cate l-ai / l-ati minusat. Cadou !

Tot inainte...  !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Tocesti tastatura degeaba  Tu si altii  latrai ,  ati luat muie de la mine . Eu de la voi niciodata si asta va oftica , ca nu aveti nici o putere  .  Tine minte , tastezi pentru ca iti dau eu voie . Daca ma superi , iti tai curentul imediat  :laugh2 La cat transpiri pe aici , daca nu erai clona , aveai si tu verde pomana de la motan  Hai jet si mars la cacat cu tine  .Peste jegos care esti tu .

  • Like 1
Link spre comentariu

Ordinarilor si debililor mintali!!

 

V-am zis de la inceput, ca sunteti prosti si dati banii de pomana pe conturi SP, adica Sugeti Pula!! Acum, v-a dat motanul de v-a julit! I-ati dat banii ca prostii si ati ramas cu buza umflata! La -400 reputatie, userii nu mai sunt banati, iar acum deja unii SP au inceput sa planga, ca a scos motanul punctele de reputatie negativa, din oferta SP!

 

Deci, dupa cum ziceam, O B I E K T I V, EL SERAFIN, RED SPOT, RED-MINUS si DXM DXM...SP, adica SUGETI PULAAAAAAA!!!

Vezi ca esti prost . A facut motanu o pauza ca sa  va ridice moralul la papagali , sa nu ramana fara slugi .  Daca iti banez unu , imi sugi pula ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Tocesti tastatura degeaba  Tu si altii  latrai ,  ati luat muie de la mine . Eu de la voi niciodata si asta va oftica , ca nu aveti nici o putere  .  Tine minte , tastezi pentru ca iti dau eu voie . Daca ma superi , iti tai curentul imediat  :laugh2 La cat transpiri pe aici , daca nu erai clona , aveai si tu verde pomana de la motan  Hai jet si mars la cacat cu tine  .Peste jegos care esti tu .

Pai si mie imi mai dai voie sa tastez? Cand tai curentu si la mine?

Si legat de treaba cu pestele, eu zic ca “hotul striga hotu!” ;)

Zi, la ce fata sa fac o recenzie nasoala ca sa incepi sa plangi pe aici ca nu iti mai produce bani de SP?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin

Vezi ca esti prost . A facut motanu o pauza ca sa  va ridice moralul la papagali , sa nu ramana fara slugi .  Daca iti banez unu , imi sugi pula ?

 

Bai omule, tu esti dereglat rau la mansarda, pe bune!

 

De cate ori vrei sa-ti mai spun, ca n-am decat un singur cont aici si anume asta de pe care scriu mereu!!??!! Baneaza frate ce vrei tu, ca nu ma intereseaza! N-are rost sa-mi bat gura de pomana cu tine, ca vad ca esti greu de cap! Niciodata nu m-am ascuns, ca n-am avut de ce! De-asta am si scris acolo ca sunt fostul Temujin! In afara de contul asta, NU AM AVUT SI NICI NU MAI AM ALT CONT! Poate asa intelegi! Asa ca baneaza tu ce cont vrei si fute ca un caine batran! ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bai omule, tu esti dereglat rau la mansarda, pe bune!

 

De cate ori vrei sa-ti mai spun, ca n-am decat un singur cont aici si anume asta de pe care scriu mereu!!??!! Baneaza frate ce vrei tu, ca nu ma intereseaza! N-are rost sa-mi bat gura de pomana cu tine, ca vad ca esti greu de cap! Niciodata nu m-am ascuns, ca n-am avut de ce! De-asta am si scris acolo ca sunt fostul Temujin! In afara de contul asta, NU AM AVUT SI NICI NU MAI AM ALT CONT! Poate asa intelegi! Asa ca baneaza tu ce cont vrei si fute ca un caine batran! ;)

Nu e greu de cap fie e incapatanat si o tine pe-a lui,fie e prea prost sa priceapa.

Daca nu il duce bibilica,macar la atata sa se rezume :))

Ps daca nu ii convine,mai baga -

Baga-ne-am pula-n neamul lui de cioban :))

PS2 hai ca i-am umplut frigiderul,daca nu mai are bani de porc csf trebuie umplut :))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Tocesti tastatura degeaba  Tu si altii  latrai ,  ati luat muie de la mine . Eu de la voi niciodata si asta va oftica , ca nu aveti nici o putere  .  Tine minte , tastezi pentru ca iti dau eu voie . Daca ma superi , iti tai curentul imediat  :laugh2 La cat transpiri pe aici , daca nu erai clona , aveai si tu verde pomana de la motan  Hai jet si mars la cacat cu tine  .Peste jegos care esti tu .

1. Am tastatura indestructibila.

2. Muie nu ai dat niciodata in viata ta, in plus vezi ca am dinti de rechin. Te bagi ...?

3. Vad ...esti "puternicos" din cale-afara. Tai aici ca un nătătrău ce esti. Fara sa motivezi. Ti-am cerut explicatii. Ma faci clona ( a cui ?), peste (pentru cine ?).

4. NU transpir deloc, fiindca folosesc deo antiprespirant.

5. Nu vreau pomana, chiar am dat si dau  de pomana. Tu crezi ca ma cramponze de cativa firifirei ?

6. Si ia ...taie-mi curentul. Nici de banat nu mai poti ...laba trista ! Pisicul se joaca cu tine/voi. Va arunca cate un ghem sau ciucure ...si voi ...trageti de ciucurele motanului ...pana il lasati fara... :felatie  :felatie  :felatie  :blowj0b  :blowj0b  :blowj0b si fara coloana.

 Sa nu-ti tai eu ...oxigenul !  :pope  :pope  :pope

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Bai red spot, bai laba trista. Fii multumit ca te bag in seama. Daca n-as posta, n-ai putea sa ma minusezi.

Iti ridic mingea la fileu ... si tu ca nătărăul dai in el. Minuseaza-ma ...Vreau sa ajung la -500.

Dar e o vorba ...Nu mor caii cand vor cainii (daca nu ai inteles aluzia si intelesul zicalei ...voi minusarii sunteti ...javrele)

Reflecteaza !

  • Minus 2
Link spre comentariu

Bai red spot, bai laba trista. Fii multumit ca te bag in seama. Daca n-as posta, n-ai putea sa ma minusezi.

Iti ridic mingea la fileu ... si tu ca nătărăul dai in el. Minuseaza-ma ...Vreau sa ajung la -500.

Dar e o vorba ...Nu mor caii cand vor cainii (daca nu ai inteles aluzia si intelesul zicalei ...voi minusarii sunteti ...javrele)

Reflecteaza !

M-am saturat cata muie v-am dat .  Hai sa-ti deschid capul , ca tare prost te-a facut ma-ta .  Daca faci 200 de postari , nu mai poti fi banat . :laugh2  Doar prostii astia ca tine , necolorati merg banati . Daca mai mergea ,va futeam in gura de mult , nu mai latrati voi atata  . Du-te dracu de bou , sa-mi sugi pula si tu si turcu ala retard  :laugh2 Turcule poti sa te faci iar albastru , sa pari si tu om important , papagalule , proasta forumului  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

M-am saturat cata muie v-am dat .  Hai sa-ti deschid capul , ca tare prost te-a facut ma-ta .  Daca faci 200 de postari , nu mai poti fi banat . :laugh2  Doar prostii astia ca tine , necolorati merg banati . Daca mai mergea ,va futeam in gura de mult , nu mai latrati voi atata  . Du-te dracu de bou , sa-mi sugi pula si tu si turcu ala retard  :laugh2 Turcule poti sa te faci iar albastru , sa pari si tu om important , papagalule , proasta forumului  :laugh2

BAI CACAT BOLNAV. RETINE UN ASPECT ...FOARTE IMPORTANT, NE BALACARIM , NE INJURAM , NE MUIM, DAR LASA MAMELE SI FAMILIILE IN PACE. NU CRED CA M-AM LUAT DE FAMILIA SAU VREUN INAINTAS DE-AL TAU ...DE LA EUGLENA VERDE INCOACE.

BAI COAIE CACATE, DIFERENTA DINTRE MINE SI TINE IN POSTARILE DE AICI E UNA SINGURA. TU POTI MINUSA, IN SCHIMBUL UNEI TAXE PE CARE EU N-O DAU. EU PREFER SA MAI PUN CEVA SI SA FUT DE BANII AIA. 

IAR FAPTUL CA SI TU AI AJUNS PE MINUS ...SPUNE MULTE. SAU CU ALTE CUVINTE ...SI FUTUT SI CU BANII DATI.

VAD CA PRICEPI GREU ...IA AMINTE SI RECITESTE MESAJELE TALIBANULUI, LUI MUFASA SI A CELORLALTI BAIETI PE CARE I-AI MINUSAT !!!

 SI INCA O DATA ...GRIJA MARE LA INVECTIVELE PE CARE LE POSTEZI AICI. 

Daca nu stii ce sunt alea invective ...cauta pe dex !!!

Spor si mare grija ...la limbaj !!!

  • Minus 2
Link spre comentariu

BAI CACAT BOLNAV. RETINE UN ASPECT ...FOARTE IMPORTANT, NE BALACARIM , NE INJURAM , NE MUIM, DAR LASA MAMELE SI FAMILIILE IN PACE. NU CRED CA M-AM LUAT DE FAMILIA SAU VREUN INAINTAS DE-AL TAU ...DE LA EUGLENA VERDE INCOACE.

BAI COAIE CACATE, DIFERENTA DINTRE MINE SI TINE IN POSTARILE DE AICI E UNA SINGURA. TU POTI MINUSA, IN SCHIMBUL UNEI TAXE PE CARE EU N-O DAU. EU PREFER SA MAI PUN CEVA SI SA FUT DE BANII AIA.

IAR FAPTUL CA SI TU AI AJUNS PE MINUS ...SPUNE MULTE. SAU CU ALTE CUVINTE ...SI FUTUT SI CU BANII DATI.

VAD CA PRICEPI GREU ...IA AMINTE SI RECITESTE MESAJELE TALIBANULUI, LUI MUFASA SI A CELORLALTI BAIETI PE CARE I-AI MINUSAT !!!

SI INCA O DATA ...GRIJA MARE LA INVECTIVELE PE CARE LE POSTEZI AICI.

Daca nu stii ce sunt alea invective ...cauta pe dex !!!

Spor si mare grija ...la limbaj !!!

Adevar graiesti bro,pacat ca el e prea cioban sa priceapa
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

M-am saturat cata muie v-am dat .  Hai sa-ti deschid capul , ca tare prost te-a facut ma-ta .  Daca faci 200 de postari , nu mai poti fi banat . :laugh2  Doar prostii astia ca tine , necolorati merg banati . Daca mai mergea ,va futeam in gura de mult , nu mai latrati voi atata  . Du-te dracu de bou , sa-mi sugi pula si tu si turcu ala retard  :laugh2 Turcule poti sa te faci iar albastru , sa pari si tu om important , papagalule , proasta forumului  :laugh2

Deci pana la urma, mai pe scurt, ai luat muie pe banii tai ;)

Sa ne sugi ;) slugoiule.

  • Minus 1
Link spre comentariu

BAI CACAT BOLNAV. RETINE UN ASPECT ...FOARTE IMPORTANT, NE BALACARIM , NE INJURAM , NE MUIM, DAR LASA MAMELE SI FAMILIILE IN PACE. NU CRED CA M-AM LUAT DE FAMILIA SAU VREUN INAINTAS DE-AL TAU ...DE LA EUGLENA VERDE INCOACE.

BAI COAIE CACATE, DIFERENTA DINTRE MINE SI TINE IN POSTARILE DE AICI E UNA SINGURA. TU POTI MINUSA, IN SCHIMBUL UNEI TAXE PE CARE EU N-O DAU. EU PREFER SA MAI PUN CEVA SI SA FUT DE BANII AIA. 

IAR FAPTUL CA SI TU AI AJUNS PE MINUS ...SPUNE MULTE. SAU CU ALTE CUVINTE ...SI FUTUT SI CU BANII DATI.

VAD CA PRICEPI GREU ...IA AMINTE SI RECITESTE MESAJELE TALIBANULUI, LUI MUFASA SI A CELORLALTI BAIETI PE CARE I-AI MINUSAT !!!

 SI INCA O DATA ...GRIJA MARE LA INVECTIVELE PE CARE LE POSTEZI AICI. 

Daca nu stii ce sunt alea invective ...cauta pe dex !!!

Spor si mare grija ...la limbaj !!!

Sugi pula ba , balega de vaca . M-am pisat pe voi si v-am dat muie cum si cand am vrut eu  .  Nu te bucura ca si data trecuta v-am dat o pauza  de 10 zile si iar v-ati trezit  cu pula in gat  . Platesc la motan si va dau muie cand vreau eu  :laugh2 Sugi  pula tu , talibanul, mufasa  , toti pe care i-am minusat  si  tot neamul tau . Mars la cacat cu tine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...