Sari la conținut

De ocolit!!


Postări Recomandate

Fata e ok pentru cine agreează o femeie cu corp de model dar creier semianalfabet. Bine, nu e integral vina ei că nu e scolarizată complet, însă nu ne aflăm pe educatie.ro aici...treaba cu secretia a fost o glumă proastă din partea mea, fata e super curată.

A fost o reacție nepotrivită din partea mea la hotărârea ei de a nu ne mai vedea.

Eu îi urez toate cele bune și îmi cer scuze pentru postarea anterioară, atât ei cât și moderatorilor și comunității.

De recomandat, o recomand călduros!

Link spre comentariu

alexax, ai fost tu să verifici?

Pozele sunt reale, însă fata e complicată, dacă i se pune pata din vreun motiv, refuză să te mai primească...Eu am petrecut cu ea o primăvară minunată, îmi pare foarte rău că nu mă mai lasă să o văd...

Asta e! Aparent se pare că am fost foarte insistent cu telefoanele când s-a reîntors ăsta toamnă în țară. Personal cred că e doar un pretext și altul e motivul. Sper să fiu în stare să o uit la un moment dat...

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

alexax, ai fost tu să verifici?

Pozele sunt reale, însă fata e complicată, dacă i se pune pata din vreun motiv, refuză să te mai primească...Eu am petrecut cu ea o primăvară minunată, îmi pare foarte rău că nu mă mai lasă să o văd...

Asta e! Aparent se pare că am fost foarte insistent cu telefoanele când s-a reîntors ăsta toamnă în țară. Personal cred că e doar un pretext și altul e motivul. Sper să fiu în stare să o uit la un moment dat...

Ai probleme omule....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...