Sari la conținut

Erika 0725076829


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Asta nu-i aia care scria in anunt ca nu-i unguroaica? Cat de prost sa fi (nu are importanta ca a fost ea sau alta) sa iti alegi un pseudonim din care se poate deduce ca ai fi unguroaica pt. ca apoi sa scrii in anunt ca nu esti. Pai s-or terminat pseudonimele de genul Ioana, Anca, etc.?

Link spre comentariu

  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Obosita asta de ce dracu nu ii deja la De Evitat?🤔🤔

Asta-i genul de curvă ca altcumva nu poti sa-i spui care ii plină de besini in cap dar ea înainte nu avea după ce bea apă,din ceva sat uitat de lume din Sud si are o ceafă lată de porc după ea care cu siguranță ăla are un coteț de bmw din 90' toamna care crede că daca si-a dat câteva injecții in fund si și-a pus femeia la produs ii șmecher!😂😂😂

Păi tu parapanta înainte să ni te adresezi aici pune dracu mana pe o carte de gramatica limbii române!

Inteleg ca mai greșești unele cuvinte,dar efectiv m-au durut ochii când am văzut ce ai scris!

Ai fost si tu ceva timp pe camera in Jermania si deja ai figuri in tine,ai uitat cum era când plimbai vaca !

Hai gata cu fotosinteza si marș la De Evitat!

Apropo deagaba ai un corp frumos ,din pacate nu ai puțin creier!

 

 

L.E.

Defapt m-am adresat curvei dar din pacate vede direct ceafa de porc,după exprimare cred ca ii cel care face parte din familia Cercopithecidae !😂

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...