Sari la conținut

0799278029 - buna rau asta mica


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E tipa din poze , nu stiu ce a fost in capul meu sa ma duc , dar chiar am fost atras de poze maxim. Am ajuns asta seara la locatie , am vazut fata , dar nu am ramas dat fiind faptul ca avea client in camera care cica abia intrase si luase o ora , dar mi s a comunicat ca nu dureaza mult..

A pai platesc 1 ora si daca nu dureaza mult ma astept sa nu intre gogu bine in ea ca trebuie sa ies? Am plecat home ... tipa chiar e bunaciune .. poate trec daca imi fac ambitie si iau 3 ore, macar 1 ora ma lasa sa stau cu ea 😂😂😂

Locatie .. cuib

Femeia? Arata bine de tot fatza/corp

De recomandat? Habar n am cum e ca n am avut rabdare sa astept :))

Ciocane tari!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni, asteptati va sa fie coada ca nu sunteti singurii care  vreti sa futeti acolo, stiu ca poate fi frustrant dar asta este inconvenientul "profesiei" de  curvar. Stim bine ca se poate sa aruncam banii aiurea pe ceva care nu se merita dar pe de alta parte se poate sa ai si niste intilniri foarte placute care sa ti lase amintiri.

 

Hennesy: pe Mihai Bravu nu prea departe de intersectia cu Bd Ferdinand

  • Like 2
Link spre comentariu

Făcut programare, ajuns la fața locului, o sun și îmi răspunde o tipa 'nu știu dacă ți-am spus dar fata din poze e plecata momentan și nu știu când se intoarce' zic meh și termin conversația.

 

I sun din nou și îmi zice tarifele asa ca ii zic ca vreau sa o vad.

 

Îmi deschide ușa o pustoaica de vreo 20, corp foarte bun la cam 1.60 și vreo 50kg. Rămân pt o finalizare.

 

Otalul l-a făcut neprotejat, o tine cu juma de gura dar îți mai arunca și priviri. Mare problema este ca are o alunita/neg destul de ieșit în afara ce îți poate cauza când o vezi) chiar dacă la fața este chiar drăguță)

După cele 3-4 min de oral am trecut la misionar acolo unde pentru 30 de secunde eram convins ca i-am băgat-o în fund (atât de strâmtă și uscata era) Abia după ce m-am ridicat sa vad puțin din acțiune am văzut și orificiul.

 

A stat scândură și s-a uitat la TV pt tot timpul acțiunii. Zicea ca face și anual dar e prea groasa pt ea (m-a lăsat sa fac cu degetul puțin pe urma s-a plâns ca am unghii)

 

Ca aspect arata bine dar locația este destinata fast-fukului profesionist.

 

Din bucătărie se putea auzi șefa locației care conversa cu încă o persoana.

 

Ca igiena a fost perfecta dar zice ca nu accepta limbi/saliva pe nicăieri.

 

A zis ca e cunoscuta cu numele de Monica asta în caz ca mai sun.

 

Locație modesta dar cu dus și toaleta cu prosop uzat.

 

O experiență fast fuck agreleabila.

  • Like 9
Link spre comentariu

Fata din poze este o bunăciune din punctul meu de vedere. În plus nu are mâzgălituri tatuate pe corp.

Dacă urmărește acest forum, eu aș sfătui-o să renunțe la pești și cuib și să încerce varianta outcall. În acest fel ar putea câștiga mai mult și s-ar putea ”afirma” mai rapid, dacă va oferi servicii de calitate. 

Deci: dacă citești aici, frumoasă fată, treci pevarianta outcall și o să fiu printre primii care o să te apeleze.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit intr-un final sa ies si eu in lume. Pot sa confirm ce s-a scris mai sus de confrati. Pozele reale, fatuca frumusica. Are ochi frumosi :)) si sanii aia, valeu.

 

Dar... cam atat. Nu se descurca prea bine. A recunoscut si ea ca e noua in brazda. In rest nimic nou. la oral nu se pricepe, la normal a stat ea deasupra, nu s-a miscat rau dar nici bine. Merita ambalajul insa.

 

 

De revenit poate mai tarziu cand mai invata.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tocmai ce am vizitat fata...

 

Locatie : Dimitrov - Vis-a-vis de cladirea SPectrum.  Camera nu cine stie ce...dar acceptabila. Nu am fost la dus, eram dusat de acasa. Problema e ca nici ea. Chiar daca nu am avut mirosuri neplacute de la piersicuta, ea nu era tocmai fresh, avea in usor miros de transpiratie.

nota -8 cu indulgenta.

 

Aspect : Nota 9 pentru corp, 8 pentru fata. sanii sunt foarte frumosi si tari, picioare frumoasa, merita o vizita.

 

ORAL - lipsa.

 

Normal: 8 . Chiar daca in pozitia misionar nu a reactionat mai deloc, fata se udase putintel. Dupa ce a ttrecut ea deasupra mi-am dat seama ca ii facea ceva placer....chiar s-a miscat frumos, nu in asa fel incat sa ma termine ci cauta sa se simta si ea bine. Am trecut si in doggystyle..unde am si finalizat.

 

Pacat ca nu ofera FK.

 

Cred ca va exista si o data viitoare.

 

100 de leusteni / finalizare. Nu cred ca am stat mai mult de 20 de minute door-to-door. Dar nici nu a batut careva in usa.

 

Mai are doua college pe care nu am dorit sa le vad...I-am aratat pozele, am intrebat-o daca ea este cea din poze, era imbracata cu un halat si nu vedeam nimic ... am dat halatul la o parte sa vad daca aia sunt sanii si surpriza : exact ca in poze. :)

 

Chiar daca e posibil sa fie un fast fuck...eu am avut norocul sa nu simt aceasta atmosfera.

PS: e drept ca la 100 ron/fin am intalnit mult mai bine. Cu putin effort at putea si ea...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu la acest cuib din pacate.  Vorbit la telefon , cand am ajuns a spus ca trebuie sa mai astept, au trecut mai bine de 20 min. Asteptand vad ca intra altcineva in scara exact la acelasi interfon  , urc , ma asteapta o gipsy naspa rau balena esuata. Imi spune ca Monica e ocupata si ca daca vreau sa o iau  pe ea sau sa astept o ora.  Si eu de fapt la telefon nici nu am vorbit cu Monica  pt ca era ocupata. . Nici nu i se da posibilitatea Monicai sa vorbeasca la telefon, de aceea eu cred ca e constransa de imprejurari. Mai era o pestoaica in apartamentul infect. Nu mai calc acolo, mare teapa.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la acest cuib din pacate.  Vorbit la telefon , cand am ajuns a spus ca trebuie sa mai astept, au trecut mai bine de 20 min. Asteptand vad ca intra altcineva in scara exact la acelasi interfon  , urc , ma asteapta o gipsy naspa rau balena esuata. Imi spune ca Monica e ocupata si ca daca vreau sa o iau  pe ea sau sa astept o ora.  Si eu de fapt la telefon nici nu am vorbit cu Monica  pt ca era ocupata. . Nici nu i se da posibilitatea Monicai sa vorbeasca la telefon, de aceea eu cred ca e constransa de imprejurari. Mai era o pestoaica in apartamentul infect. Nu mai calc acolo, mare teapa.

Avand in vedere aceste aspecte...nu mi se pare o varianta de luat in calcul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mai fost intre timp de 2 ori acolo. Ultima data mi a deschis o colega, care mi a spus ca fata din poze e ocupata si ca daca vreau sa merg cu ea ca sa nu pierd timp... Acum, sa va spun: colega e genu gipsy mai grasuta, nu se apropie nici la fatza nici la corp de ceea pentru ce am venit si nici la acelasi pret de 100L. Daca ar fi fost un 60 - 70 poate da. Am asteptat citeva minute si am auzit ceva discutii.

 

Situatia ar fi cam asa: luati o fata care arata bine si o puneti cu doua care nu arata chiar asa bine. Binenteles ca clientii o sa vina mai ales la aia buna si celelalte o sa fie geloase si invidioase. Nu i dau mult pina cind pleaca daca are cap. Intre timp fata a luat ceva comportament gen cuib si fast fuck. Pacat.

 

Nu mai fac nici un detaliu despre actiune, locatie si aspectul fetei, cititi mai sus ce am scris. Vii si futi o fata scindura care nu se misca deloc si se uita la televizor. Teeribil.

 

Nu mai revin.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La 100ron tragerea fata bagă unu după altu. Când o sa ii vina mintea la cap și își ia singura casa o sa vedeți și prețuri de 250/300. Atunci O sa vedem cum va plângeți ca de unde salut asta așa mare. Sti vb aia nu e bine nici cu peleu in cur da nici pe lângă 👌ðŸ»

  • Like 1
Link spre comentariu

OK, been there.

Confirm toate cele spuse anterior.

Fata draguta, putin distrata, radea aiurea, ceea ce pe mine ma atragea, cumva. Fara GF, dar poate urmeaza.

 

Cred ca are 160, o talie sbtire, care mi-a placut tare, fund frumos si sani spectaulari. Are 20 de ani, si spune ca face asta de vreo 2 saptamani. Dupa vechimea forumului, asta nu e tocmai exact..., in fine.

 

Apartement mediu spre mediocru, cu o tiganca batrana care dadea cu mopul prin baie si parea matroana, amuzant de dezinvolta in aceasta postura fatisa. Am mai intalnit o colega (am uitat numele cu care s-a prezentat) micuta, slim, ten inchis si niste extensii afro.

 

E cam fuck&go, intr-adevar, dar nu am simtit nicio graba, cat am fost acolo. Am schimat pozitii fara niciun fel de opozitii :). 

 

Eu am sa revin dupa ceva vreme, sperand ca va merge spre zona FK.

 

Note, daca trebuie:

 

apartament: 6

Fata: corp: 10, faţa 8.5

Oral protejat: 7.5

Normal: 9 (poate supra apreciez, dar e o chestie de dispozitie de moment, poate asta cautam atunci).

Anal, nu stiu, nu am intrebat

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare comunității!

 

Scriu de pe tel dar voi încerca să cuprind ce e important. Am fost sâmbătă trecuta, ziua in care a nins mult, blocul peste drum de Spectrum, acces facil. Așteptând liftul,văd că pleacă de la etajul cu pricina. Nu-i nimic zic, poate a fost la colega. Urcând, îmi deschide scoțând capul de după ușă și vad că arată bine. ÃŽnăuntru liniște, nu aștepta nimeni pe hol 😃 . Mergem în cameră, fata entuziasmată de ninsoare , eu de ea dar plua încă era înghețată 😃 Ca igiena e ok, a fost la dus, epilata și păsărica foarte ok. Se plângea că e sensibilizata jos. Laa cata pula a luat e de înțeles. Corp frumos, pozele totuși o avantajează dar e vesela, drăguță la fata. Corp de teen,piele alba, frumoasa. Practic fuți acea imagine căci de tehnica nu prea e vorba. Ar putea să sugă bine dar se oprește repede și o ia mai puțin de jumătate. Fiind prietenos m-a lasat sa o apuc de ceafa și să o îndes puțin în adevărul absolut( pula mea) . Se îneacă repede și renunță la fel de repede. Oralul protejat. La normal bag de seama că îi place cum dau in ea deși ia pula la greu zi de zi. Cam rușinoasă, nu veți putea face chestii decât basic cu ea. Nu a bătut nimeni în ușă dar nici nu am stat mult. Finalizare in balon. Păsărica strâmtă și buna. Vârsta și genele bune. La plecare aud colega ei cum era muncită in camera cealaltă. Cineva pompa in ea iar în bucătărie o voce dogită dădea indicații la telefon. Am plecat liniștit, ca de la biserica.

Cost : 100 lei

Aspect bun, tehnica slabă

De futut pentru vârsta și pt cei din zona căci oferta e sărăcăcioasă pe acea zona.

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...