Sari la conținut

Qmber queen - bucuresti


Postări Recomandate

Buna tuturor,

 

Nu am avut ocazia de a va vorbi prin intermediul acestui site dar uite ca azi am fost nevoită sa-mi fac un cont pt a va lămuri in legătura cu postarea făcută de Travestit Paula, pe care il rog, de altfel, sa o șteargă daca are plăcerea.

Anda BuzeDulci mi-a spus

Da, postarea pe contul meu de Facebook a stat in jur de 10min. Imediat ce am văzut-o am șters-o

A fost făcută de un idiot prieten al meu aflându-se in vizita la mine. Cand a văzut ca am observat postarea a început sa rada in hohote crezând ca ma amuz si eu

Ei bine nu, nu este adevărat, nu am HIV si nu sunt in țara

Ma aflu acum in Elveția si cine ma cunoaște știe ca nu prea stau prin țara, motiv pt care nici un anunț al meu nu este activ

Sa știți ca de acum înainte am sa mai intru pe aici sa mai stam de vorba daca va face placere

 

Va pup,

Dana

Link spre comentariu

Am avut ocazia de al cunoaște pe Cote cand locuiam împreuna cu Antonella

A venit cu Jessika pe la noi si chiar mi s-a părut un tip de treaba

N-am sa acuz pe nimeni pana nu voi avea niste dovezi clare

Si pt a încheia subiectul va las o fotografie

 

Jegoasa asta din Arad Cote e travestitpaula eati-a scos tot felul de vorbe ai anuntu ei aici fute-o-n gat pe masa 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/Travesty-Kora-in-orasul-tau-nu/780864777d696251.html

edy iarasi jignesti aiurea

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna Dana ! Te respect enorm de mult ne-am văzut de doua ori fata-in-fata . Este o tipa de treaba . Datorită bunătatea ta , uni vor sa profite de tine . Nu am nimic cu nimeni , dar Dana trebuie sa afle ce vrea Jesika de la ea . In primul rând , se da bine pe lângă tine adică joaca o piesa de teatru ieftină . In al doilea rând , sa o ajuți și pe ea sa emigreze sa facă și ea bani grămada , sa nu se mai încurce cu mărunțiș . Acest tip de om se numește profitor . In aceasta luna am fost in Arad și am aflat multe despre Jesika . Vezi ca minte foarte mult și este ofticoasa Jesika . Încearcă sa ți la distanță acești oameni , nu meriți așa ceva lângă tine . In concluzie , dacă nu ai ajutat-o pe Jesika ai avut o mare surpriza din partea ei . In Arad este cunoscuta ca fiind un personaj negativ. Aceste informații le am avut de la in băiat din Arad și mama lui Jesika , care am stat de vorba fata-in-fata . Lumea in ziua de azi , dacă vede ca te descurci va avea mai multe fete și vor sa te înfunda . Sfatul meu este sa termini orice fel de relație cu prieteni falși . Îți va prinde bine in viața . I-ați oameni , care te va respecta pentru ceea ce ești , nu pentru partea financiară . Și mie mi s-a întâmplat asta vara de la acest individ , sa Ma facă varza pe acest forum . Viața merge înainte ! Eu m-am desprins de astfel de oameni . Încă o data nu am cu nimeni nimic , doar i-am spus purul adevăr lui Dana .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te poop soro din germanica❤️❤️

 

Nu este ceva nou ca distrusa de paul sloboz sa ne latre si sa ne manance de cur pe toate....

Ea fiind ceva extraordinar o frumusete rara de maimuta ...

Ea nu se uita in oglinda ca este catalogata ca cea mai joasa specie de travestita de pe planeta intalnesc zilnic transe si tv dar una mai urat ca el nu se mai gaseste

 

PS: cand voi mai veni in romanica peste cateva luni cote sănge așteaptăte la un cadouț mic

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Când spui ceva Vino cu dovezi clare și solide!A stat cote sau cum Cristos l-o chema la mine 2luni ,am încercat sa îl pun pe picioare dar am sfârșit prin a fi jefuita de el,nu știu dacă chiar el e travestitpaula sau nu dar știu sigur un lucru nu sunt profitoare și nu M-am dat niciodată falsa comparativ cu unele persoane!Asta nu ma deranjat,dar când cineva aduce in discuție vorba de mama e jale,Andreiuta mami săptămâna viitoare o sa îți fac o vizitată împreuna cu mama sa ma lămurești și pe mine dacă chiar ai stat de vb cu ea!In încheiere ,Amber ai văzut ce fel de persoana sunt ,eu venisem sa o văd pe Antonellla,și m-am bucurat sa te cunosc și pe tine ,dar se pare ca nu mai e loc de comunicare ca se interpretează altceva!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Dana ! Te respect enorm de mult ne-am văzut de doua ori fata-in-fata . Este o tipa de treaba . Datorită bunătatea ta , uni vor sa profite de tine . Nu am nimic cu nimeni , dar Dana trebuie sa afle ce vrea Jesika de la ea . In primul rând , se da bine pe lângă tine adică joaca o piesa de teatru ieftină . In al doilea rând , sa o ajuți și pe ea sa emigreze sa facă și ea bani grămada , sa nu se mai încurce cu mărunțiș . Acest tip de om se numește profitor . In aceasta luna am fost in Arad și am aflat multe despre Jesika . Vezi ca minte foarte mult și este ofticoasa Jesika . Încearcă sa ți la distanță acești oameni , nu meriți așa ceva lângă tine . In concluzie , dacă nu ai ajutat-o pe Jesika ai avut o mare surpriza din partea ei . In Arad este cunoscuta ca fiind un personaj negativ. Aceste informații le am avut de la in băiat din Arad și mama lui Jesika , care am stat de vorba fata-in-fata . Lumea in ziua de azi , dacă vede ca te descurci va avea mai multe fete și vor sa te înfunda . Sfatul meu este sa termini orice fel de relație cu prieteni falși . Îți va prinde bine in viața . I-ați oameni , care te va respecta pentru ceea ce ești , nu pentru partea financiară . Și mie mi s-a întâmplat asta vara de la acest individ , sa Ma facă varza pe acest forum . Viața merge înainte ! Eu m-am desprins de astfel de oameni . Încă o data nu am cu nimeni nimic , doar i-am spus purul adevăr lui Dana .

Profitoare poate nu indiferenta da!Nu ii mai bag in seama pe toți poate de aia ma cataloghează profitoare!Respect pe cine trebuie,uite un exemplu pe Adyna care e o persoana minunata ,de la care am ce învață și sa las pa distanță orice ma împiedica sa cobor in jos!Amber,faza cea mai amuzanta e ca cea as putea sa profit de tine?adica ne-am văzut la un suc și cam atât!
Link spre comentariu

Bai,a pus fata poze cu rezultatele ei ce vreti mai mult? E un site de recenzii nu de barfa,aveti ceva de împărțit eu zic sa va întâlniți si sa discutati ca intre persoane ca nu suntem animale.cat despre cote sau cum se numeste respectiva sa ii fie rusine.chiar nu isi au rost alte comentarii la acest thred,zic eu. Cat despre jesyka a fost păcălita de acest cote ,asta e se intampla si cu prietenii mult mai stranse.andreea nu e frumos sa bagi in discutie mama tata cățelul purcelul pe nimfomane,aici era vorba de amber nu de viata personala a jesicai. Nu cunosc mai multe detalii despre prietenia voastra nu vreau sa cunosc ma rezum la simpla cunostiinta,dar hai sa nu ne jignim noi intre noi spre deliciul publicului.va pop si fiti puternice ca cu cat mai frumoase va faceti o sa va sara la gat mai multe fete,indiferența cel mai bine. Si uite asa am impacat si capra si ... nu mai stiu cum era vorba LOL fetelor fiti cuminti.amber,la mai multi clienti inainte :-) ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai,a pus fata poze cu rezultatele ei ce vreti mai mult? E un site de recenzii nu de barfa,aveti ceva de împărțit eu zic sa va întâlniți si sa discutati ca intre persoane ca nu suntem animale.cat despre cote sau cum se numeste respectiva sa ii fie rusine.chiar nu isi au rost alte comentarii la acest thred,zic eu. Cat despre jesyka a fost păcălita de acest cote ,asta e se intampla si cu prietenii mult mai stranse.andreea nu e frumos sa bagi in discutie mama tata cățelul purcelul pe nimfomane,aici era vorba de amber nu de viata personala a jesicai. Nu cunosc mai multe detalii despre prietenia voastra nu vreau sa cunosc ma rezum la simpla cunostiinta,dar hai sa nu ne jignim noi intre noi spre deliciul publicului.va pop si fiti puternice ca cu cat mai frumoase va faceti o sa va sara la gat mai multe fete,indiferența cel mai bine. Si uite asa am impacat si capra si ... nu mai stiu cum era vorba LOL fetelor fiti cuminti.amber,la mai multi clienti inainte :-) ;)

mersi Anto,se vede ca ai o minte matura și privești lucrurile corect!te pup și ai grija de u!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...